13 października 2017, 22:20:21 - euzi
Gol Łukasza Teodorczyka

Łukasz Teodorczyk strzelił bramkę dla Anderlechtu w wygranym na wyjeździe 4-3 (4-1) meczu 10. kolejki belgijskiej ekstraklasy przeciwko Mechelen. Dla reprezentanta Polski to trzeci gol w sezonie.

13 października 2017, 20:30 - Mechelen (AFAS Stadion)
KV Mechelen 3-4 RSC Anderlecht
Rob Schoofs 34, Nicklas Pedersen 60, Boureima Hassane Bandé 90 - Pieter Gerkens 18, Henry Onyekuru 30, 37, Łukasz Teodorczyk 43

żółte kartki: Seth De Witte - Sofiane Hanni, Frank Boeckx, Leander Dendoncker.

sędziował: Jonathan Lardot.

Teodorczyk rozegrał całe spotkanie. Anderlecht zajmuje trzecie miejsce w tabeli i ma 18 punktów po 10 meczach.

Mario - 13 października 2017, 22:30:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Powoli ale się rozkręca...

Papagol - 13 października 2017, 22:37:18 - *.play-internet.pl
Wielki transfer uciekł mu koło nosa, teraz to sobie może pójść co najwyżej do jakiegoś Sausollo.

adm - 14 października 2017, 15:58:22 - *.89-22-37-204.matrix-net.pl
Jaki wielki transfer. Był w Anderlechcie niedawno taki Serb, Mitrović. W Anderlechcie strzelał bramki tak jakoś dwa razy częściej niż Teodorczyk. I co? I nie dał sobie rady w Championship czyli drugiej klasie rozgrywkowej w Anglii. Niby dalej coś tam w Newcastle próbuje, ale głównie zbiera czerwone kartki.

lisiasty10 - 14 października 2017, 17:31:47 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
adm hipokryto o czym ty opowiadasz?Proponuję wrócić do lekcji historii i przypominam że w przeszłości za prawienie herezji takich jak ty palono na stosie.

LEON - 15 października 2017, 0:33:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl