14 października 2017, 12:52:22 - dyrovski
Gol Marcina Budzińskiego

Marcin Budziński strzelił bramkę dla Melbourne City FC w wygranym 2-1 (1-0) meczu 2. kolejki australijskiej A-League z Melbourne Victory FC. Był to jego pierwszy gol w nowym klubie.

14 października 2017, 10:50 - Melbourne (Etihad Stadium)
Melbourne Victory FC 1-2 Melbourne City FC
Leroy George 55 - Marcin Budziński 45, Carl Valeri 64 (s)

żółte kartki: Carl Valeri, Leigh Broxham, Rhys Williams, James Donachie, Matías Sánchez - Scott Jamieson, Nick Fitzgerald, Manny Muscat.

sędziował: Peter Green.
widzów: 35 792.

Budziński pojawił się na boisku w 43. minucie w miejsce Osamy Malika. Klub Polaka jest liderem tabeli z kompletem punktów.

axel - 14 października 2017, 13:02:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wyraźny sygnał dla Nawałki. Budziński jest nie gorszy od Mączyńskiego.

kromeczka - 14 października 2017, 13:03:39 - *.eaw.com.pl
Nie zartuj, do kadry ? masz pojencie o pilce noznej jakies? chyba nie skoro chcesz Budzika do kadry - haha jaki gos

Mądry - 14 października 2017, 13:05:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Może nie jest gorszy od pomocników którzy są powoływani do Rep ???
Mączyńskiego,Góralskiego,Linettego...ale nie ma szczęścia do tego by być powołany.

o82 - 14 października 2017, 13:07:17 - *.dynamic.mm.pl
@kromeczka... Wykorzystaj sobotę na przeglądanie słownika ortograficznego.

jacekM - 14 października 2017, 13:22:13 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@axel
Mączyński jest pewniakiem Nawałki i czy tego chcesz czy nie będzie grał w Rosji razem z Krychowiakiem w podstawie
Słabiak Góralski oczywiście nie będzie powołany, Linetty permanentna ławka.

relax - 14 października 2017, 13:33:02 - *.oxylion.net.pl
Taki to pożyje

Bla - 14 października 2017, 13:53:19 - *.136.20.155
Ta uwaga bo będzie mu się chciało przylatywać z Australii na zgrupowania

hallon - 14 października 2017, 14:16:39 - *.bredband.comhem.se
Powiem tak. Z Australii blizej do kadry anizeli z Cracovii. Jezeli ktos nazeka na poziom niech popatrzy na nasza ekstraklase.

Kris85 - 14 października 2017, 14:49:55 - *.gdiv2.lon.bigpond.net.au
Bylem na meczu. W samej koncowce Budzinski mogl strzelic na 3:1 ale nie dal rady sam na sam z bramkarzem.

Ggg - 14 października 2017, 15:00:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widać że bardzo chce zostać w Australii.

c6743 - 14 października 2017, 16:14:44 - *.zoombb.co.uk
problem Nawałki jest taki, ze jego kadra jest mało elastyczna, nie chodzi o jakas rewolucje bo trzon kadry jest, ale nawet na towarzyskie mecze słabo je wykorzystuje by sprawdzać róznych grajków. Pewnie boi się takich sytuacji jak kiedys było z Piechną debiucik ładna bramka i trener Janas mocno zakłopotany bo miał pograć 45min nic nie strzelić i pokazać opinii publicznej, że to grajek nnie na kadre bo my mamy takich sprawdzonych asów jak Rasiak itp.

hallon - 14 października 2017, 17:20:13 - *.bredband.comhem.se
Zgadzam sie, trzeba szukac. Chetnie bym zagral w styczniu z jakas druzyna z Ameryki Pld. typu Boliwia czy Wenezuela. Przeciwnik mocnejszy niz reprezentacja ligi Moldawskiej. Brakuje konkurencji w srodku pomocy (graczy box to box) i ataku. Jezeli Milik jest kontuzjowany to kilku innych powinno stac gotowych w szeregu. Nie skreslal bym jeszcze Teodorczyka. Stepinski czy Wilczek to powinni solidnie sie pokazac w klubach zanim odbiora faksy z powolaniami. Widzac nieporadnosc Zwolinskiego, wiek Robaka czy klasyfikacje strzelcow w ekstraklasie mysle ze trzeba szukac mlodych. Kownacki jest idealny. Wszedzie go duzo, zadziorny, dobra technika, nie boi sie udzielac wywiadow gdzie pokazuje dojrzalosc.

godosz - 14 października 2017, 18:23:13 - *.icpnet.pl