14 października 2017, 18:57:24 - bartekwr9
Gol Jakuba Więzika

Jakub Więzik strzelił gola dla Tatrana Prešov w przegranym 2-3 (1-1) meczu 12. kolejki słowackiej ekstraklasy ze Slovanem Bratysława. Dla Polaka, który zagrał cały mecz, był to pierwszy ligowy gol w tym sezonie.

14 października 2017, 17:00 - Bratysława (Štadión Pasienky)
ŠK Slovan Bratysława 3-2 1.FC Tatran Prešov
Dávid Holman 30, Jakub Mareš 67, 77 - Jakub Więzik 23, Erik Streňo 53

żółte kartki: Rabiu Ibrahim, Jakub Mareš - Christopher Udeh, Jakub Bartek.

sędziował: Pavol Chmura.
widzów: 825.

W drużynie gospodarzy cały mecz zagrali były zawodnik Lecha Poznań Dávid Holman i Erik Čikoš (w przeszłości Wisła Kraków), a w 79. minucie na boisku pojawił się były gracz Śląska Wrocław Lukáš Droppa, który zastąpił Rabiu Ibrahima. W drużynie gości cały mecz zagrał były pomocnik Sandecji Nowy Sącz Richard Kačala.

Tatran po dwunastu kolejkach ma na koncie osiem punktów i zajmuje przedostatnie, jedenaste miejsce w tabeli ligowej.

gimbol - 14 października 2017, 19:00:28 - *.icpnet.pl