14 października 2017, 22:20:47 - koofel
Wisła mocniejsza od Śląska

Wisła Kraków wygrała 2-0 (0-0) ze Śląskiem Wrocław w 12. kolejce Ekstraklasy. Bramki dla gości zdobyli Jesús Imaz i Carlitos. "Biała Gwiazda" ostatnie wyjazdowe zwycięstwo odniosła 4 sierpnia z Wisłą Płock.

W 9. minucie Paweł Brożek zagrał piłkę wzdłuż bramki Śląska, ale zamykający akcję Jesús Imaz nie zdołał jej dogonić i trafić z najbliższej odległości. Po drugiej stronie boiska Róbert Pich uderzył po ziemi obok słupka z dwudziestu metrów. Aktywny w szeregach gości Carlitos chwilę później ograł w szesnastce Igorsa Tarasovsa, a jego uderzenie obronił Jakub Wrąbel. Spisał się także Michał Buchalik, który odbił piłkę nogami po strzale niepilnowanego Arkadiusza Piecha. Niewiele do celu zabrakło Sito Rierze w 34. minucie. Po dalekim wyrzucie z autu Hiszpan uderzył z powietrza tuż koło słupka. W odpowiedzi Arkadiusz Głowacki główkował nad poprzeczką po wrzutce Carlitosa z rzutu rożnego. Niedługo przed przerwą Buchalik odbił kozłującą tuż przed nim piłkę po strzale Marcina Robaka.

Piłka wpadła do siatki w 50. minucie. Carlitos świetnie podał zewnętrzną częścią stopy do Imaza, a ten skutecznym wślizgiem zdobył gola. Po chwili bardzo mocny strzał Đorđe Čotry z trudem obronił Buchalik. Imazowi niewiele do zdobycia drugiego gola brakło, po sprytnym podaniu od Pawła Brożka, gdy kopnął tuż koło słupka. Wiślacy podwyższyli jednak prowadzenie już niedługo później. Piotr Celeban sfaulował w polu karnym Zorana Arsenicia, a pewnie pod poprzeczkę z jedenastu metrów uderzył Carlitos. Pomocnik gości w 77. minucie nie wykorzystał złego wybicia piłki przez Jakuba Koseckiego i z dobrej pozycji trafił wprost we Wrąbla. Po drugiej stronie boiska stojący tyłem do bramki Pich odegrał do Robaka, który nie popisał się, kopiąc obok słupka. W 86. minucie wrocławianie szybko wymienili między sobą piłkę, a akcję niecelnym strzałem z trudnej pozycji zakończył Kamil Vacek. Kilkadziesiąt sekund później zakotłowało się pod bramką Wisły. Najpierw Robak został zablokowany, piłka spadła pod nogi Koseckiego, który bez przyjęcia kopnął w Buchalika, a kolejna dobitka trafiła w jednego z wiślaków.

14 października 2017, 20:30 - Wrocław (Stadion Miejski)
Śląsk Wrocław 0-2 Wisła Kraków
Jesús Imaz 50, Carlitos 70 (k)

Śląsk: 1. Jakub Wrąbel - 17. Mariusz Pawelec, 3. Piotr Celeban, 32. Igors Tarasovs, 4. Đorđe Čotra - 7. Jakub Kosecki, 22. Sito Riera, 6. Michał Chrapek (71, 10. Kamil Vacek), 29. Arkadiusz Piech (71, 18. Łukasz Madej), 16. Róbert Pich - 9. Marcin Robak.

Wisła: 22. Michał Buchalik - 15. Zoran Arsenić, 6. Arkadiusz Głowacki, 32. Iván González, 4. Maciej Sadlok - 9. Rafał Boguski (75, 17. Jakub Bartosz), 20. Vullnet Basha, 7. Pol Llonch, 10. Carlitos, 11. Jesús Imaz (84, 26. Kamil Wojtkowski) - 23. Paweł Brożek (73, 21. Víctor Pérez).

żółte kartki: Chrapek, Tarasovs, Kosecki, Celeban, Riera - Głowacki.

To już Śląsk nie idzie na miszcza?

Plk - 14 października 2017, 22:25:03 - *.146.34.117.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tragedia ten Slask...zawodowcy co pol strzalu oddali

xfinity - 14 października 2017, 22:26:17 - *.play-internet.pl
Czemu tyle kibicow bilety za darmo czy co.

fgjhcxvv b - 14 października 2017, 22:26:51 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl
To ten Wielki Śląsk jeszcze istnieje po Sewilli? Bo flagę widziałem za bramką. Brawo!

TKWM - 14 października 2017, 22:28:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Marciniak przyjechał się zemścić za Chrapka że go zrobił w balona . Lepsze ciągnięcie za koszulkę było w meczu Piast - Sandecja i VAR nie zadziałał

TKWM - 14 października 2017, 22:34:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nawet zawodnicy Wisły śmiali się z tych PZPNowskich sędziów w ich oczy Raczkowski i Marciniak i Wisła TRójca nie zastąpiona

artuur,,, - 14 października 2017, 22:36:00 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Slask&Motor,, jedziemy dalej,,zycie!

lord - 14 października 2017, 22:38:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trudno. Ale nam się we Wrocławiu ekipa trafiła (Raczkowski,Marciniak i Musiał) my we Wrocławiu mamy ten tercet egzotyczny z głowy. Wszystko przed wami

J - 14 października 2017, 22:39:17 - *.175.158.142.koba.pl
Dwa tygodnie temu Sadlok powalił w polu karnym Runiego. Główny dostał sygnał i skorzystał z Varu, ale uznał, że karnego nie było. Dzisiaj identyczna sytuacja i karny jest...

Sharks - 14 października 2017, 22:57:06 - *.244.71.184
Żałujemy ze tak długo była zgoda. To było nieporozumienie. Wisła i Ruch wracamy do historii. Oraz Widzew i Elana na zawsze.

Erxes - 14 października 2017, 23:15:16 - *.adsl.inetia.pl
to był sędziowski samosąd na Śląsku. Co widać choćby po karkach.

brodoc - 14 października 2017, 23:16:42 - *.himax.com.pl
Brawo WISEŁKA.Zróbcie za tydzień to sam z tą panią k z łazienkowej

WKS80 - 14 października 2017, 23:21:57 - *.dynamic-zab-07.vectranet.pl
smarks teraz pewnie nie żałujesz bo zada prujesz

artuur,,, - 14 października 2017, 23:23:16 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@sharks,,co tu zalowac! Wielka pomylka ze to tak trwalo nigdy was nie trawiłem ze wzgledu na osci Slask&Motor

agKŚ!!! - 15 października 2017, 2:42:05 - *.play-internet.pl
szmarki całujcie się dalej...Wisła to nie wy terrorem wszystkiego nie ugracie,prawda wygra...

Gin - 15 października 2017, 8:18:29 - *.centertel.pl
Kiepskie życie,kiepskie sprawy ....a teraz rolką w łapę i w kolejkę do kibelka. .

Rafal - 15 października 2017, 8:50:43 - *.146.109.48.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tradycyjnie kosecki najgorszy na boisku,slask ma samych odrzytkow z innych klubow i efekty widac,a ktos tu ostatnio pisal o mistrzostwie,zespol ma taka sama polityke jak lechia efekty?kompromitacja co dwa tygodnie,z tym skladem zaznaczam bardzo skabym to walka najwtzej o miejsca 5-8 i to z odrobina szczescia jeszcze,bi niby jto ma grac o tegi mistrza jak ci zawodnicy to przecietnuacy,robak dziadek umie tylko karne strzelac,kosecki jeden z najgirszych w calej lidze a reszta to szkida gadac,zbieranina kopaczy,lechia ma chicuaz braci paixao bo bez nich grala by o utrzymanie a slask nie ma nic nawet dobrego trenera.

Www - 15 października 2017, 9:20:05 - *.10.208.85
Oj miało być ponad 30tys na trybunach a ledwo 20 przekroczyli kiepsko

Beret - 15 października 2017, 9:37:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Według co niektórych u nas tylko Legia Lech i Wisła powinne wygrywać mecze reszta to tylko na farcie!

piotrek - 15 października 2017, 10:32:07 - *.dynamic.mm.pl
jezeli w kazdej kolejce bedzie 7 meczy z varem to jestem za choc z karnymi bywalo roznie nawet dzisiaj w gliwicach wielbblad calej ekipy sedziow to jedno na plus jest to ze bramek ze spalonych juz nie bedzie ekipo warszawska

Szalony Ko - 15 października 2017, 10:44:18 - *.jest.pro
Bardzo ciekawy mecz, dobra gra obu zespołów. Oby więcej takich meczów w lidze!

Smark - 15 października 2017, 12:55:27 - *.dynamic.chello.pl
Nie kumam Tej Wisły. Zdradzili swoje zgody by chwalić się że pucują Widzewowi tyłek. Oficjalnej zgody nie macie a dawną kose pozdrawiacie ???
Te wasza flaga "wierność" to jakaś parodia
Za incydent na Reprezentacji powinni pokutować w całej Polsce.Zdrajca to Zdrajca bez Honoru i zasad.

WRWE - 15 października 2017, 13:40:29 - *.centertel.pl
Widze ze cebulaki w komentarzach odreagowują wynik meczu sprowadzając temat na sprawy kibicowskie hehehe
Żenada do kwadratu

niewtemaci - 15 października 2017, 14:07:03 - *.net-system.pl
@Smark - a co zrobiła wisła na reprezentacji bo nie jestem w temacie?

Piciu - 15 października 2017, 14:36:21 - *.icpnet.pl
wrócili na swoje tory

BKS - 15 października 2017, 14:40:34 - *.dynamic.chello.pl
Widać jak mawiał poeta Rekiny lubią być kochane przez kibiców z Łodzi.

pawełWKS - 15 października 2017, 16:53:14 - *.10.242.134
gdzie Wisła nie może tam sedzia z wawki pomoże Tylko Śląsk !

sharks - 15 października 2017, 16:54:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
zgoda ze Śląskiem i Lechia to była wielka pomyłka!!!bez nas jesteście nikim!!!

Widzew1910 - 15 października 2017, 18:35:24 - *.play-internet.pl
Tylko Widzew? Pozdto Wisła WRWE

Widzew1910 - 15 października 2017, 18:41:45 - *.play-internet.pl
Smark zgoda z Wisla kiedyś była w lstsch 90-tych również Jagielonia ta zgoda jest druga to samo z Ruchem ale co ty możesz wiedzieć jak smarkiem jestes

LEON - 15 października 2017, 19:12:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Słabo w Śląsku

ość - 15 października 2017, 20:05:28 - *.dynamic.chello.pl
Do sharks dzieciaczku w Kielcach uciekałeś? Sama Lechia pogoniła wielki ruch wisle i gromadkę z łodzi..... takie kozaczki że za psiarnią się chowali. Juz zapomniałeś ile razy wam 4litery Śląsk ratował ? napinacze z ości co lecą za towarem.

artuur,,, - 15 października 2017, 20:29:35 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@Widzew 1910 co ty wiesz w d,,ie byles g,,no wiesz a ten sharks to niech nie rozsmiesza tutaj szanownej,,publiki,, bo calkiem psuje im renome az im osc calkiem stanie w przelyku

Widzew1910 - 15 października 2017, 20:55:45 - *.play-internet.pl
Artuur ,,, co g...o wiem była kiedyś ta zgoda Widzew-Wisla-Jagiellonia...Wisla tezvtrzynala iiedya z Ruchen? po co się wpi...lasz nie pytany..nie dawno udzielales się pod atykolem Radomiak-lks

artuur,,, - 15 października 2017, 21:09:54 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@Widzew1910 stare czasy ,,LKS klubem lodzi jest,, tez byla zgoda orczyku. Fc ruchu WislaK, i wszystko na temat, Jak tam po meczyku Gks Wikielec samopoczucie? Ps. a co ty tutaj sie udzielasz nie twoje malpy nie twoj cyrk

Widzew1910 - 15 października 2017, 21:13:01 - *.play-internet.pl
Wisła zawsze miala poważanie to samo Jaga za dawne czasy...teraz zgoda wrocila z Wisła na wieki...was nigdy nie lubiłem to samo Lechii tyle w temacie

artuur,,, - 15 października 2017, 21:20:37 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Juz sie rozlozylem tak jak,,proca,, on nas nie lubil!! az czkawki dostalem ze smiechu

widzew1910 - 15 października 2017, 21:40:09 - *.play-internet.pl
To komu kibicujesz Slaskowi,Lechii Ruchowi czy Wisle..do kibica Ruchu czy Wisły bym tak nie pisal Wusly iRuchu nie jesteś?
Slaska nienawidzę Lechii Gd tak samo...nie świruj pawiana!!! Pisałeś jak samopoczucie po.meczu z Vikilcem..normalne nie zawsze się wygrywa..zatorowcy tez fartem remisuja lub wygrywaja? Jeszcze nadejdą czasy ze spotkamy się w ex? Kubem Lodzi jest Widzew.
Serce bije właśnie tu DUMA LODZI

artuur,,, - 15 października 2017, 21:58:47 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Slask Wroclaw,,,na dzisiaj wszystko ,,nielubiany,, cos wisi w powietrzu nowe roszady ekip Legia-Zaglebie Sos.-Lechia-Slask ale sie narobilo!

PL - 16 października 2017, 1:28:00 - *.dynamic.chello.pl
Do wszystkich ekip w Polsce.
Kiedy zrobicie z Wisła i Ruchem porządek za atak na Reprezentacji w Marsylii.
Reprezentacja to świętość !!!

Gadochan - 16 października 2017, 6:53:38 - *.gtnet.net.pl
Co za baran decyduje o tym w jakich kolorach mogą występować drużyny w jednym meczu? Dla daltonistów czerwone i zielone na ekranie telewizora, to ten sam kolor, baranie!