15 października 2017, 16:55:03 - euzi
Gol samobójczy Bartosza Salamona

Bartosz Salamon strzelił bramkę samobójczą w meczu 8. kolejki włoskiej Serie A, w którym jego SPAL przegrał na wyjeździe 1-2 (0-1) z Bologną.

15 października 2017, 15:00 - Bolonia (Stadio Renato Dall'Ara)
Bologna FC 1909 2-1 SPAL 2013
Andrea Poli 30, Bartosz Salamon 49 (s) - Mirco Antenucci 88

żółte kartki: Adam Masina, Erick Pulgar - Marco Borriello, Filippo Costa.

sędziował: Marco Guida (Torre Annunziata).

Salamon rozegrał całe spotkanie. Jego drużyna jest teraz na 18. miejscu w tabeli z dorobkiem pięciu punktów po ośmiu meczach.

Mati - 15 października 2017, 17:11:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Polacy strzelają w ligach zagranicznych - to zawsze dobra wiadomość

Jastrzębie - 15 października 2017, 17:24:34 - *.leon.com.pl
Nie poddawaj się . Twój czas wciaż zależy od Ciebie . Wierzymy tutaj w Polsce w Ciebie i jesteś nam potrzebny !

db - 15 października 2017, 19:59:53 - *.cyfrotel.net.pl
Kontuzjowani są Piszczek, Kamiński, Golla, Jędrzejczyk. Może dostanie szansę w kadrze w listopadzie?

Krzychu - 15 października 2017, 21:02:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Przy kontuzji Kamińskiego na towarzyskie mecze w listopadzie powołałbym Salamona albo Jarka Jacha. Jest jeszcze ewentualnie Lewczuk ale musiałby zacząć więcej grać.

hrafn - 15 października 2017, 21:45:27 - *.85-237-175.tkchopin.pl