15 października 2017, 21:52:23 - euzi
Paweł Kieszek obronił rzut karny

Paweł Kieszek obronił rzut karny w meczu 10. kolejki hiszpańskiej II ligi, w którym jego Córdoba CF przegrał u siebie 1-5 (1-2) z Clubem Gimnàstic de Tarragona. Polski bramkarz był jednak bezradny przy dobitce.

15 października 2017, 20:00 - Kordowa (Estadio Nuevo Arcángel)
Córdoba CF 1-5 Club Gimnàstic de Tarragona
Sergi Guardiola 19 - Ikechukwu Uche 1, 15, Juan Delgado 79, Manu Barreiro 82, 90 (k)

żółte kartki: Sergi Guardiola, Edu Ramos, Paweł Kieszek, José Fernández - Jon Gaztañaga, Stole Dimitrievski, Juan Delgado.

sędziował: David Pérez Pallas (Galicja).
widzów: 9672.

W 79. minucie Juan Delgado (Gimnàstic) nie wykorzystał rzutu karnego (Paweł Kieszek obronił).

Kieszek rozegrał całe spotkanie. Córdoba zajmuje 19. miejsce w tabeli i ma na koncie dziewięć punktów po dziesięciu meczach.

xy - 15 października 2017, 22:04:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jakie to "obronił" jak jest gol? To nie seria rzutów karnych, więc dobitki są dozwolone.

justdanone - 15 października 2017, 22:18:05 - *.97.196.39
Więc OBRONIŁ karnego, dobitki nie

hawros - 15 października 2017, 22:34:39 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Kieszek ma obroniony karny w statystykach a Juan Delgado bramkę z gry. Sprytnie.

Kris - 15 października 2017, 23:07:41 - *.centertel.pl
Obronił karnego, którego sam sprokurował wchodząc w przeciwnika jak Kung Fu Pazdan

ADAMO - 16 października 2017, 9:41:09 - *.tktelekom.pl
Co za news. Na czołówki gazet się nadaje.

conrado674 - 16 października 2017, 9:58:54 - *.zoombb.co.uk
Generalnie powinien być taki jeden news raz na weekend, który podsumowywałby występy naszych bramkarzy za granicą. Tak jak pisze, się że np. Lewy zdobył gola tak warto wspomnieć jak np. Fabiański zachował czyste konto itp

do conrado - 16 października 2017, 18:35:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Obronienie karnego czy gol to jednak większy temat na artykuł niż czyste konto. Bo np. można nie mieć żadnego strzału rywala na swoją bramkę i mieć czyste konto, bo nic nie robiłeś

LEON - 17 października 2017, 2:43:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl