20 października 2017, 16:28:11 - koofel
Trzy gole Szymona Grucy

Szymon Gruca strzelił trzy gole dla Partizána Bardejov w wygranym 7-0 (5-0) meczu 13. kolejki drugiej ligi słowackiej z rezerwami FK Železiarne Podbrezová. 25-letni pomocnik zagrał całe spotkanie. W tym sezonie ma na koncie pięć ligowych trafień.

20 października 2017, 14:30 - Bardiów (Mestský štadión)
Partizán Bardejov 7-0 FK Železiarne Podbrezová B
Michal Hamuľak 3, 34, 69 (k), Szymon Gruca 7, 14, 75, Mário Jacko 28

żółte kartki: Dávid Berežný, Jakub Verčimák - Kamil Kuzma.

sędziował: Ľuboš Kačenga.
widzów: 221.

W 90. minucie Michal Hamuľak (Partizán) nie wykorzystał rzutu karnego.

W 72. minucie w barwach gospodarzy na boisku pojawił się Sebastian Szczepański, który zmienił Michala Grohoľa. Poza kadrą meczową znalazł się Mateusz Góra. Trenerem Partizána jest Ryszard Kuźma. W zespole gości cały mecz rozegrał były zawodnik Sandecji Nowy Sącz - Kamil Kuzma.

Partizán z osiemnastoma punktami zajmuje ósme miejsce w tabeli.

Jużny - 20 października 2017, 16:55:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nawet Rycha Kuźmy syn gra

Adam N. - 20 października 2017, 17:16:43 - *.dynamic.mm.pl
sprawdziłbym w kadrze

qmaty - 20 października 2017, 17:24:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ile FK Železiarne Podbrezová B w Bardejov?? była oprawa i piro?

M - 20 października 2017, 22:29:22 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl
Piro nie było, ale dużo przeszkadzajek i machajek. Do tego meksykańska fala.

LEON - 20 października 2017, 22:45:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No i ekstra
Brawo Szymek

Nudle - 22 października 2017, 0:22:45 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl
W młynie gospodarzy 3 osoby, jedna grała na wuwuzeli a dwie klaskały. PS. Ten news z pewnością odmieni moje życie, dlaczego nie na niebiesko?