21 października 2017, 14:58:35 - bartekwr9

21 października 2017, 13:00 - Stargard (Miejski Stadion Piłkarski)
Błękitni Stargard Szczeciński 2-2 ROW 1964 Rybnik
Piotr Wojtasiak 2, Maciej Więcek 61 - Dawid Bober 22, Szymon Jary 82

Błękitni: 1. Marek Ufnal - 25. Grzegorz Szymusik, 11. Patryk Burzyński, 19. Tomasz Pustelnik, 24. Rafał Gutowski - 18. Wojciech Fadecki (85, 20. Michał Magnuski), 15. Damian Mosiejko, 6. Filip Karmański (46, 17. Maciej Więcek), 14. Piotr Wojtasiak, 10. Patryk Skórecki - 27. Mateusz Węsierski (60, 26. Patryk Włóka).

ROW 1964: 1. Kacper Rosa - 5. Dawid Bober, 15. Szymon Jary, 11. Dawid Gojny - 24. Dawid Kalisz, 8. Mariusz Zganiacz, 9. Mariusz Muszalik (75, 13. Kamil Spratek), 10. Sebastian Siwek (45, 4. Paweł Jaroszewski), 7. Marek Krotofil (66, 23. Robert Tkocz), 18. Krzysztof Koch - 89. Przemysław Brychlik (61, 86. Sebastian Musiolik).

żółte kartki: Fadecki, Karmański - Siwek, Koch, Kalisz, Tkocz.
czerwona kartka: Damian Mosiejko (44. minuta, Błękitni, za kopnięcie przeciwnika).

sędziował: Marcin Liana (Bydgoszcz).
widzów: 232.

Gol - 21 października 2017, 15:12:48 - *.dynamic.mm.pl
Błękitny dwa razy wychodzili na prowadzenie grali w 10. Ewidentny faul przy golu na 2:2 dla Rybnika. Miał być remis i jest remis

Zico - 21 października 2017, 15:48:57 - *.net.pl
Tak to się kończy jak cały czas bez sensu rotuje się składem. Najlepszy stoper Liśkiewicz w ogóle nie gra, a gra gościu który ma już problemy z wyprowadzaniem piłki i podaniami. Na ławkę po jednej nie udanej interwencji z Rozwojem siada Rzepecki (w tym meczu uratował nas w wielu innych sytuacjach), a do składu wraca Ufnal, który stoi na linii przy dwóch straconych bramkach jak wryty. Jedyny plus z tego meczu to to że drużyna walczyła, za tydzień jednak w derbach trzeba dołożyć jeszcze jakość, której nie widać.

Dominik - 21 października 2017, 16:04:39 - *.lubonet.net
Kibice z Rybnika obecni?

kibice - 21 października 2017, 16:40:25 - *.play-internet.pl
to ten ruw jeszcze istnije

JohnyKSG - 21 października 2017, 16:40:59 - *.137.19.63
Zamknijcie ten klubik ROW przecież i tak wszyscy jeżdżą na kochanego Górniczka. Zamknąć te Piasty ROWy i inne Concordie po co te kluby koło Zabrza

kibic - 21 października 2017, 16:51:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To, że Błękitni nie przegrali- brawo, grając w 10, ale trener ma tydzień na przemyślenia, bo derby zbliżają się wielkimi krokami, a Jego ustawienia szwankują w każdym spotkaniu...Całkowicie zgadzam się z komentarzem powyżej (Zico),tu nie ma brać górę kolesiostwo, ale umiejętności (Rzepecki jak najbardziej powinien stać między słupkami).

sas - 21 października 2017, 17:44:26 - *.dynamic-zab-05.vectranet.pl