GKS 1962: 1. Grzegorz Drazik - 27. Oskar Mazurkiewicz, 4. Piotr Pacholski, 17. Kamil Szymura, 3. Kacper Kawula - 10. Farid Ali (70, 7. Tomasz Dzida), 8. Kamil Jadach, 20. Damian Tront, 22. Krzysztof Gancarczyk, 5. Dawid Weis (87, 11. Dominik Szczęch) - 15. Daniel Szczepan (60, 28. Kamil Adamek).

Rozwój: 1. Bartosz Soliński - 26. Przemysław Mońka, 3. Michał Czekaj, 6. Michał Szeliga, 7. Kamil Łączek - 9. Kacper Tabiś (64, 19. Paweł Szołtys), 8. Michał Płonka, 14. Bartosz Jaroszek, 27. Daniel Paszek, 10. Kamil Bętkowski (58, 18. Marcin Kowalski) - 15. Daniel Kamiński (86, 25. Piotr Barwiński).

żółte kartki: Tront, Szymura, Weis - Jaroszek, Kamiński, Szeliga, Czekaj, Kowalski.
czerwona kartka: Bartosz Jaroszek (52. minuta, Rozwój, za drugą żółtą).

darek - 21 października 2017, 15:56:29 - *.dip0.t-ipconnect.de
Brawo Gks mój kochany:*

1962 - 21 października 2017, 15:57:31 - *.play-internet.pl
Brawo Jastrzebie pozdro dla Stalowki pozdro z De

GKS1962 - 21 października 2017, 16:00:17 - *.29.165.169.threembb.co.uk
Zwycięzców się nie sądzi, ale JSW na koszulkach zagościło i momentami... nie dało się na to patrzeć! Panie trenerze; Adamek od 1-wszej minuty, on zrobił różnice, bramka na 1-1, karny bez komentarza, sędzia był blisko widział lepiej... Drugi karny ewidentny, zwycięzców się nie sądzi! Carlos 250-ty mecz! GRATKI

Hiesuj - 21 października 2017, 16:01:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mamy lidera Jastrzębie mamy lidera i nie zabierze go nam garbuska,warcina i inna choliera.Brawo dla piłakarzy zarządu i trenera przed wami niebawem 1 ligowa kariera,a do pozostałych nie płaczcie gdy wam odjedziemy w 2 lidze też nie jest żle ollleee

ilon - 21 października 2017, 16:01:15 - *.dynamic.chello.pl
chłoptasie przeciez GKS gra jutro nie ma sie narazie czym jarać

GKS 1962 J - 21 października 2017, 16:02:47 - *.hsd1.il.comcast.net
zasluzone 3 punkty dla GKSu!!!
tomc, zomo chlopcy z wodzislawia... zapraszamy do komentowania!!
TYLKO GKS 1962 JASTRZEBIE!

polgks - 21 października 2017, 16:11:30 - *.play-internet.pl
Dzień Kamila dziś!!!

kokesz - 21 października 2017, 16:35:25 - *.dynamic.chello.pl
ten jaroszek nadaje sie do psychiatry w każdym meczu traci panowanie nad emocjami zarobił już chyba 9 zółtych i czerwoną a teraz ewidentnie załatwił kolegów większość jego fauli jest bardzo niebezpiecznych należy do tych co najpierw robią a później myślą

kibic - 21 października 2017, 16:43:27 - *.fiberway.pl
Brawo Łączek.Pozdrowienia od kibiców Puszczy.

gregor13 - 21 października 2017, 16:47:19 - *.dynamic-ra-07.vectranet.pl
Oooo, co to Jastrzębiacy?? Dwa karne w meczu?? Nie za duża rozpusta?? :-D

lolo - 21 października 2017, 16:47:33 - *.136.246.95
co TO JEST JASTRZEBIE?awans ahahahahahahahaha

zomo1 - 21 października 2017, 17:45:57 - *.dynamic.chello.pl
Czerwona kartka nie pomogła, to dwa karne z kapelusza załatwiły sprawę... Lepiej żeby Jedłowniki od razu kupiły sobie miejsce ligę wyżej, mają w tym wprawę

luki - 21 października 2017, 18:03:11 - *.25.165.67.static.3s.pl
W imieniu znów nielicznych kibiców Rozwoju choć wyjazd należał do najbliższych dziękuję za sprawne załatwienie naszych wejściówek i ugoszczenie w przerwie meczu. Zapraszamy na mecz rewanżowy wiosną w Katowicach. A co do meczu. Szkoda bo wcale nie musiał zakończyć się takim rezultatem zwłaszcza, że w pierwszej połowie były szanse na podwyższenie rezultatu. Wszystko zaczęło iść w złym kierunku od momentu czerwonej kartki Jara. Wszystkie gole dla Jastrzębia po stałych fragmentach w tym dwa karne. Teraz mszczą się nie wykorzystane przez Rozwój karne. Jak najszybciej zapomnieć o tym meczu i myśleć już tylko o Zniczu. Pozdrowienia.

Horst - 21 października 2017, 20:15:46 - *.dynamic.chello.pl
Raz sie wygrywa raz sie przegrywa najważniejsze ze jest ambicja i wola walki rozwój powodzenia w nastempnych meczach

raków - 21 października 2017, 20:27:41 - *.centertel.pl
I znowu sędzia dał wam wygrać !!!!

Rdm1987 - 21 października 2017, 20:40:42 - *.dynamic-ra-06.vectranet.pl
Graty z Radomia nie ma się co oszukiwać idziecie śladami Odry opole.

seven1945 - 21 października 2017, 21:08:35 - *.centertel.pl
Gratulacje z opola,zycze wam awansu,wasze miejsce jest w l lidze.

grzegorz - 21 października 2017, 21:24:50 - *.dynamic.chello.pl
Rozwój zagrał dobrze do momentu głupiej czerwonej kartki. Było 1-0, potem mogło byc 2-0 piłka wybita z linii bramkowej. Ten Bartosz Jaroszek to chyba pomyłka. Jastrzebie grało po raz kolejny dopiero od drugiej połowy, ale dzieki ambicji walecznosci i kibicą wygrali. Brawo GKS

Real - 22 października 2017, 0:12:29 - *.systel.pl
Ja już mam cały zamrażalnik wody pełny na mecz z rofem , tak ruf ruf miś an !
Mogo wszystko wtopić niech fuf skasują jak należy 🤙
Tyle !

Gks - 22 października 2017, 4:03:20 - *.dynamic.chello.pl
Adamek!!!!""
The best!!!!"

Gks - 22 października 2017, 4:16:17 - *.dynamic.chello.pl
Wodzisław oficjalny fun club Giekaesu Jastrzębie.

1962 - 22 października 2017, 8:08:46 - *.unity-media.net
Co sie dzieje ze niema mlynu w nowym miejscu

RKS - 22 października 2017, 8:31:47 - *.70.124.70.mobile.tre.se
Sędzia zrobił swoje wygrać nie umiecie w sportowej walce to trzeba drukować 2 karne z kapelusza i czerwona kartka miernoty sportowo-kibicowskie

Daro - 22 października 2017, 10:43:36 - *.dynamic.chello.pl
tak medaliki płaczcie bo tylko to potraficie , nikt nie kwestionuje karnych tz. kibice Rozwoju co byli na meczu , trener oraz zawodnicy a Raków się udziela i szczeka za klawiatury , strach w oczy patrzy ?

GKS1962 - 22 października 2017, 13:39:25 - *.system-net.pl
RKS jak tam cieniaski?? Hahaha z wami niedługo też pojedziemy jak ze szmatą haha. NIedługo będziecie leżeć i kwiczeć

JAS - 22 października 2017, 17:00:38 - *.179.211.248.static.3s.pl
Dzieki Radom i Opole ... oby.

RKS - 22 października 2017, 17:35:43 - *.dynamic-ra-06.vectranet.pl
@GKS1962 ty juz lezysz i kwiczysz jak szmata a ten twoj gks to moze korki czyscic pendzlu tylko i wylacznie RKS RADOMIAK RADOM wbija bolca wszystkim dziadom

zera - 22 października 2017, 18:28:11 - *.70.124.70.mobile.tre.se
Cienkie bolki .Radomiak gardzi donosicielami.Jestescie żałośni co najwyżej możecie szczekać w necie tyle wam zostało napiszcie następny donos do pzpn lzawe panny

rks - 22 października 2017, 21:50:58 - *.146.171.33.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
i tak 2 najlepszych zawodnikow jest dogadanych juz z radomiakiem a wy panienki 2 liga na wieki

gren - 23 października 2017, 10:44:44 - *.static.ip.netia.com.pl
1100 ludziÓF na meczu ! hahahahahahaha jajca jakieś

GKS 1962 J - 24 października 2017, 4:52:52 - *.hsd1.il.comcast.net
dla tych ktorzy pierdza bzdety a nie wiedzieli meczu polecam skrocik ze stronki klubowej GKSu 1962 - reka przy pierwszym i faul przy drugim karnym ewidentne! Rozwoj przegrywa na wlasne zyczenie... po czerwonej kartce nic tylko obrona...
do rks- Jadach do Was nie przejdzie nie jest zainteresowany innym klubem a Pacholskiego mozecie sobie wziasc!

Ooo - 24 października 2017, 11:20:54 - *.static.ip.netia.com.pl
Potęga 1000 główna na meczu zapleczu Ex klasy.

rycho - 24 października 2017, 19:58:25 - *.dyn.optonline.net
a kto jest potega jesli chodzi o frekwencje na meczach w II lidze? :D
na LKS - Belchatow byl rekord w II lidze - 5100.

GKS1962 - 25 października 2017, 1:49:27 - *.play-internet.pl
Do @rks haha co tam prezio już wam załatwił awans z reszta składu sędziowskiego ? Jak graliście z nami u siebie to nie umieliscie strzelić żadnej bramki z akcji to w ostatniej minucie karnego z kapelusza podyktował kolega po fachu. To zostało to nawet w sporcie zauważone i napisane

pasta - 25 października 2017, 8:54:26 - *.117.146.205.static.3s.pl