Sandecja: 1. Michał Gliwa - 17. Adrian Basta (80, 20. Adrian Danek), 7. Grzegorz Baran, 28. Michal Piter-Bučko, 22. Patrik Mráz - 26. Filip Piszczek, 33. Bartłomiej Kasprzak (66, 3. Lukáš Kubáň), 18. Michał Gałecki, 10. Wojciech Trochim, 70. Tomasz Brzyski (85, 2. Jonatan Straus) - 92. Aleksandyr Kolew.

Cracovia: 30. Adam Wilk - 2. Matic Fink (37, 26. Deleu), 39. Michał Helik, 4. Piotr Malarczyk, 46. Lennard Sowah - 7. Jakub Wójcicki, 21. Adam Deja, 25. Szymon Drewniak, 19. Javi Hernández, 11. Mateusz Wdowiak (70, 20. Mateusz Szczepaniak) - 99. Krzysztof Piątek.

żółte kartki: Trochim, Baran - Sowah, Helik.
czerwona kartka: Grzegorz Baran (75. minuta, Sandecja, za drugą żółtą).

gość - 21 października 2017, 17:24:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Probierz - największy frajer w Polsce. Piąty raz traci punkty w końcówce

V - 21 października 2017, 17:25:16 - *.centertel.pl
Cracovia w 11 na 10 nie potrafi wygrać

50 letni k - 21 października 2017, 17:26:50 - *.icpnet.pl
Jak mogli odebrać sobie zwycięstwo ? Poza tym Drewniak powinien zanotować 3 asysty w tym meczu bo Wójcicki i Szczepaniak powinni strzelić gole. Zreszta najbardziej wyrózniającym sie pilkarzem W Cracovii byl wlaśnie Drewniak. Znów w końcówce Cracovia traci gola , coś jest nie tak . Sandecja grał a w 10 a oni dali sobie wydrzeć zwycięstwo. Dla mnie trójka nominowanych to bramkarz Sandecji , Helik i Drewniak. Niestety Cracovia wraca tylko z jednym punktem

niepolomic - 21 października 2017, 17:30:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ale frekfencja na meczu zgody powala z nóg siostry graly z bracmi cha cha cha

ke - 21 października 2017, 17:35:50 - *.play-internet.pl
Sandecjo wstyd powinny byc 3 punkty ze słabą Cracovią 3 remis z rzędu

pepe1 - 21 października 2017, 17:41:12 - *.centertel.pl
Mecz przeciętny ale sędziowanie to parodia !

rrrrrrrrrr - 21 października 2017, 17:43:41 - *.dynamic.chello.pl
Brawo michalwychowanek niebieskich

j - 21 października 2017, 17:48:35 - *.tel.tkb.net.pl
Co za pomysł z tym Wilkiem w bramce? Sandomierski by to wyłapał.

zico - 21 października 2017, 18:06:39 - *.centertel.pl
Cracovia spadek pewne info

XH - 21 października 2017, 18:37:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@niepolomic Wy nie możecie zrozumieć że Sandecja nie gra u siebie tylko na wyjazdach wszytskie mecze ? Cracovia przyjechała w bardzo dobrej liczbie, po za tym stadion niecieczy pomiesći 4 tyś a nie 10-15...

Musztarda - 21 października 2017, 18:39:08 - *.eng.wind.ca
@ V, a czy musza ???

Oks Odra - 21 października 2017, 18:41:14 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Obejrzalem tylko 15 minut i jak dla mnie to i tak dużo widzów jak patrzec na ten piękny spektakl

:) - 21 października 2017, 19:38:54 - *.play-internet.pl
psy szczekaja a karawan jedzie dalej brawo Sandecja ponad 2000 tys na wyjezdzie SZACUN !!!!

Ktoś - 21 października 2017, 19:43:51 - *.146.174.225.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Cracovia słaba jak nie potrafi dowieź prowadzenia grając w przewadze, Sandecja niezła frekwencja grając same wyjazdy.

johny - 21 października 2017, 20:40:01 - *.218.126.0
Japońce bez pojęcia. Kolew faulowany przez bramkarza,a oni mu gwiżdżą spalonego do którego brakuje meter. Brakowało tutaj varu , to by Sandecja ten mecz wygrała.

jac - 21 października 2017, 21:02:07 - *.rev.telekom.pl
Cra słabiutka. Sanda tak samo. Probierz skacze jak debil nie wiadomo o co. Faule detaliczne. Japońce gwiżdża wszystko pewnie każny faul w 16_stce by gwidzeli ale trzeba tam zagrać. 3 pkt dla sandy ale trzeba trafić w ten pbiały prostokącik

keisyr - 21 października 2017, 21:09:59 - *.dynamic.chello.pl
Mecz przyjaciół zakończył się remisem. Bo tak miał się zakończyć !!!

niepolomic - 21 października 2017, 21:31:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
cracovia 1 liga jest głodna 1 ligi musi tam trafic musi musi jej tam jest miejsce ostatnie w 1 lidze

LEON - 22 października 2017, 1:31:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Emocji tyle co kot napłakał

KKS - 22 października 2017, 7:52:40 - *.play-internet.pl
Sedziowanie tych kicaji to jakieś nieporozumienie... Liniowy od ławki rezerwowych to jakich 50 letni kicaj nienadazajacy wogole za akcja... pozycję przybieral jak Funaki podczas skoków a po zakończeniu meczu spierdzielil do szatni zaraz... oni nie juz lepiej wracają z tej wymiany bo szkoda zdrowia kibiców

zz - 22 października 2017, 8:46:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@niepolomiec -wy do pięt nie dorastacie Sandecji i Cracovii

Góral - 22 października 2017, 10:39:08 - *.206.155.39.fiberlink.pl
Bardzo dobre liczby wyjazdowe: ponad 1500 Sandecji i ponad 1000 Cracovii.

Cracovia_k - 22 października 2017, 10:59:25 - *.dip0.t-ipconnect.de
Cracovii blisko 2000 tyś w Niecieczy !!!

neutral - 22 października 2017, 12:25:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ja mam wrażenie, że frekwencja jest zaniżona. Moim zdaniem było około 3.5 tyś widzów. Wszystkie sektory były zapełnione, ale nie mi to oceniać. Co do gry w 1 połowie Sandecja dominuje, ma pomysł na grę i traci bramkę. 2 połowa słaba w wykonaniu obu drużyn zwłaszcza drużyny z Nowego Sącza, Sandecja strzela grając w 10