21 października 2017, 17:00 - Chojnice (Stadion Miejski Chojnice)

Chojniczanka: 84. Radosław Janukiewicz - 25. Wojciech Lisowski, 26. Michał Markowski, 15. Tomasz Boczek, 6. Przemysław Pietruszka - 8. Jakub Bąk, 20. Oskar Paprzycki (46, 7. Rafał Grzelak), 14. Krzysztof Danielewicz (78, 19. Karol Fila), 10. Andrzej Rybski (57, 21. Emil Drozdowicz), 45. Adam Ryczkowski - 17. Tomasz Mikołajczak.

Pogoń: 12. Rafał Misztal - 19. Maciej Wichtowski, 25. Arkadiusz Czarnecki, 14. Mateusz Żytko, 4. Jarosław Ratajczak - 35. Dawid Polkowski, 8. Daniel Chyła (86, 11. Michał Bajdur), 23. Piotr Mroziński, 10. Grzegorz Tomasiewicz (89, 7. Paweł Garyga), 9. Dariusz Zjawiński (82, 92. Cezary Demianiuk) - 87. Adrian Paluchowski.

żółte kartki: Paprzycki, Danielewicz, Fila - Chyła, Czarnecki.

sędziował: Marek Opaliński (Legnica).
widzów: 1140.

W 35. minucie Mateusz Żytko (Pogoń) nie wykorzystał rzutu karnego (Radosław Janukiewicz obronił).

źródło: własne / Czas Chojnic

Leo - 21 października 2017, 18:54:14 - *.ssp.dialog.net.pl
Miało być 2 bramki, no to jest. ;)

lolo - 21 października 2017, 18:54:44 - *.136.246.95
sedzia nie pomogl jak w Mielcu szkoda i przegralismy

marcin - 21 października 2017, 18:54:53 - *.92.143.5
Super, ograć lidera na jego terenie. Bezcenne punkty.

Waldemar - 21 października 2017, 18:57:13 - *.wegrow.domtel.com.pl
Ufff. Jak bardzo ważne 3 pkt Pogoni. Oby tak dalej.

M.FF - 21 października 2017, 19:01:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak to możliwe, wygrywają z liderem (Chojniczanka) na jego,,śmieciach ",dostają baty od ostatniej drużyny (Ruch).Dziwna ta POGOŃ, ale wielkie gratulacje!

zaza - 21 października 2017, 19:03:57 - *.dynamic.chello.pl
Dlaczego za poprzedniego trenera Paluch wchodził zwykle na ostatnie minuty?? Podpadł czy był bez formy? Ale na terenie przeciwnika 2:0 to więcej niż sukces.Brawo Paluch brawo Misztal, brawo reszta.

Wesoły - 21 października 2017, 19:04:14 - *.opera-mini.net (*.172.255.30)
Wygrana Pogoni jak najbardziej zasłużona, Chojniczanka bez polotu, nie było komu rozgrywać jedynie w 2 połowie Grzelak próbował coś grać. Trzeba oczywiście ponarzekać na sedziego ( liczba pojedyncza bo dwaj panowie na linii nie podjęli samodzielnie żadnej decyzji więc chyba jeszcze nie mają uprawnień i się dopiero ucza): karny ewidentny, ale nabierał się na każde "ała" szczególnie nr 87 i 10 w pogoni

r6 - 21 października 2017, 19:12:52 - *.internetia.net.pl
Pytanko do kibiców Pogoni: jak idzie Dawidowi Polkowskiemu wypożyczonemu z Jagi, będzie coś z niego? Pozdro z Białegostoku!

dasd - 21 października 2017, 19:25:26 - *.ittmedia.pl
M.FF - po tym spotkaniu była zmiana trenera. Od tej zmiany Pogoń jest już niepokonana :-)

kierowca - 21 października 2017, 19:32:09 - *.dynamic.chello.pl
No to gratulacje za 3 pkt. dla Pogoni.

mkp - 21 października 2017, 19:35:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do r6. Dobry chłopak i widac ze cos z niego bedzie ale jeszcze musi troche popracowac nad technika. Przeplata dobre mecze ze słabszymi ale ogólnie na plus.POGON. S.

and - 21 października 2017, 20:02:24 - *.78.115.157
Tarantula zrob wreszcie ta cholerna licencje i zostan trenerem na stale, bo dobrze to wyglada jak sam prowadzisz druzyne

kaszeba - 21 października 2017, 20:27:21 - *.partnet.com.pl
Forumowicze z Chojnic zamarli czy co ? Już nie remisy tylko porażki zbieramy. Bez Zawistowskiego nie ma drużyny. A tu jeszcze tyle kolejek a para uszła.

Siedlce - 21 października 2017, 20:30:50 - *.146.172.164.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mega zaskoczenie..
Oby Pogoń złapała formę

CamMKP - 21 października 2017, 20:32:34 - *.ittmedia.pl
Super wynik! Gratulacje drużyna! Tarantula musi zostać na stałe, jeśli nie ma jeszcze licencji to brać Szczechowicza jako słupa i się nie zastanawiać. Ile razy już przejmował drużynę i robił super wyniki.

Kolo - 21 października 2017, 20:52:02 - *.siedlce.vectranet.pl
Zapomnijcie że Tarantula obejmie w 100% drużynę od stycznia Banasik zjeżdża do Siedlec.Brawo Pogoń powtórzcie to w następnej kolejce.Brawo Paluch w końcu pokazałeś że się da.Burkhardt od środy w Pogoni takie chodzą słuchy tu i tam

on - 21 października 2017, 20:52:33 - *.dip0.t-ipconnect.de
Ktos wie ile bedzie jeszcze Zawistowski pauzowac?

Kibic - 21 października 2017, 21:08:21 - *.play-internet.pl
Burkhard od środy ale chyba na naleweku w klubie 500 . Dajcie spokój już z tym pijak iem rozpijał młodych bo starzy mieli go w du..e

mkp - 21 października 2017, 21:32:14 - *.wegrow.domtel.com.pl
Bury chętnie by w Pogoni zagrał i jest w stanie to zrobić. Część zarządu na czele z Prezesem i znanym światowym dziennikarzem S nie pozwolą na to. Ogólnie osobiste ambicje? biorą górę nad dobrem Pogoni. Nie wspomnę o świetnych transferach i tych ośmiu, dziesięciu na miejsce Burego.

kibic - 21 października 2017, 22:23:50 - *.petrus.pl
w koncu doszlo do nie uniknionego ,ile mozna grac na farcie ? do tej pory trenera bronily wyniki a teraz 3 mecze u siebie i zero bramek i to jest lider... smiechu warte . Podejrzewam ze awans pojdzie bookiem . W pucharze z Gornikiem 0;3 ,

grzesiek - 21 października 2017, 22:43:39 - *.gemini.net.pl
Na jakim farcie ? Sędziowie dawali Wam punkty tak jak ostatnio w Mielcu /i w innych meczach dając karne i nie wyrzucając zawodników za brutalne faule/.Chyba limit karnych dla Chojniczanki już się skończył ,po nagłośnieniu przez Stal fatalnego sędziowania. Podobnie jak dla Miedzi i Odry. Teraz trzeba oddawać zdobyte niezasłużenie punkty.

Dariusz 82 - 21 października 2017, 23:31:25 - *.play-internet.pl
Nie ma kapitana nie ma drużyny Zawias wracaj

aaa - 22 października 2017, 0:05:13 - *.petrus.pl
Widzę, że niektórym w Chojnicach już faktycznie się w tyłkach poprzewracało i chciałoby samych wygranych i najlepiej dymisji trenera :V Nic tylko gratulować Panowie ;) Wiara w druzynę jak widać najważniejsza...

Kibic - 22 października 2017, 0:28:26 - *.ittmedia.pl
Naprawdę jestem zaskoczony wygraną Pogoni!!! Tym bardziej po tym co pokazali w meczu u siebie. Dobrze, że Paluch zaczął strzelać i mam nadzieję, że na tym nie poprzestanie. Ktoś kto postawił u "buka" na zwycięstwo Pogoni nieźle się obłowił. Oby tak dalej Pogoń.

RTM - 22 października 2017, 11:09:45 - *.static.szczecinek.net.pl
Na pewno wygrana Pogoni to niespodzianka. Z Chojniczanki jakby powietrze troszkę zeszło. Może to zwykła wpadka albo symptom dołka, ale o tym dowiemy się za tydzień w Głogowie

Dionizy - 22 października 2017, 11:31:29 - *.petrus.pl
To co wczoraj widziałem na własne oczy to woła o pomste do nieba gra fatalna duźo strat tacy napstnicy jak Rybski czy Miklajczak nie gwarantuja gradu bramek trener co inego gada w tv a co inego jak przyjdzie do meczu ulega presji dyrektorowi który był tam kiedýs gdzies zawodnikiem i probuje mu wmowic swoj ulubiny duet az przykro sie patrzy srednia wieku tez nie powala na kolana.Bramkarz obrosl w piorka zwalnia notorycznie gre nic od siebie nie daje.zobaczymy we wtorek z Gornikiekiem .

Masakra - 22 października 2017, 11:39:37 - *.146.173.54.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dionizy ależ błysk😀Karnego bramkarz obronił.A co miał jeszcze hattricka strzelić może?

Dionizy - 22 października 2017, 11:47:29 - *.petrus.pl
DO Masakra.Byłeś na mecz nie ma obronionych karnych sa tylko zle strzelone ale nie o to chodzi to nie pierwszy mecz ze on sie tak zachowuje.

czambałamb - 22 października 2017, 12:36:16 - *.146.37.76.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ogóry wygrały z ogórami i tyle w temacie. Przy normalnym sędziowaniu Chojniczanka nie ma argumentów. W Mielcu od 55 minuty powinna grać w osłabieniu i też nie byłoby zwycięstwa, no ale gwizdek zrobił "swoje".

Jurek - 22 października 2017, 14:29:05 - *.siedlce.vectranet.pl
Znów Mielec. Wam to wszystko przeszkadza, a to "sześciometrowy spalony" a to teraz kogoś powinni wywalić z Chojniczanki w meczu z Wami. Proponuję mniej narzekać na sędziów i robić swoje. Sędziowanie w Polsce mamy jakie mamy, ale zawsze najwięcej i najgłośniej zawsze krzyczy Mielec. To, że w Polsce wrócił PRL bis, nie oznacza, że ktoś Wam da Mistrzostwo Polski na tacy.

Dionizy bramkarz jest przede wszystkim od bronienia a nie przyspieszania gry.Powiedz mi w jakim momencie zwalniana jest gra przez br?

aro - 22 października 2017, 17:15:17 - *.play-internet.pl
Czambałab te ogóry wygrały też w Mielcu z ogórkami z Mielca mam na myśli i Chojniczankę i Pogoń.
Problem w tym że taka wasza już dola że dostajecie baty z ogórkami​.
Ktoś mądrze napisał że PRL wam się dobrze kojarzy ale to nie ta epoka.
Gierek już nie wróci chociaż podobieństwo z Kaczyńskim jest spore.

grzesiek - 22 października 2017, 19:38:55 - *.gemini.net.pl
do aro: Te ogóry nie wygrały w Mielcu,tylko nieudacznicy sędziowie wygrali im mecze.

Tom - 22 października 2017, 20:53:10 - *.89.217.234 (*.254.164.163)
Ten śmieszny Mielec zawsze zwala na sędziów jak przegra. W meczu Chojniczanki z Pogonią sędzia też był do kitu delikatnie mówiąc. Jednak w Chojnicach nikt z tego powodu nie płacze i nie lamentuje w co trzecim poście a w Mielcu tak jest za każdym razem po przegranym meczu.

Sdf - 22 października 2017, 23:06:35 - *.play-internet.pl
Oj jak mi szkoda 😀😀😂😂

aro - 23 października 2017, 11:11:04 - *.uph.edu.pl
Do grzesiek.
Znasz przysłowie że słabej baletnicy to i rąbek u spódnicy a że w Mielcu gra sporo dziewczyn to przysłowie pasuje jak ulał.

tymek - 24 października 2017, 8:15:16 - *.brwmielec.info (*.0.100.237)
W kwestii dziewczyn, to nikt tak szybko się na murawie nie kładzie jak kopacze z Chojnic. Tak było w zeszłym sezonie i tak samo teraz, choć widać progres, bo w zeszłym sezonie, to przeleżeli z połowę meczu .

Tom - 24 października 2017, 13:03:47 - *.89.217.234 (*.254.161.83)
@tymek akurat w ostatnim meczu obu ekip o wiele częściej leżały dziewczyny z Mielca hahahaha

Tom - 24 października 2017, 13:07:32 - *.89.217.233 (*.254.161.83)
Apropo dziewczyn to zgadnij które najwiecej płaczą na 90minut ? Podopowiem Ci - te z Mielca😀