22 października 2017, 7:25:39 - koofel
Bramka Wojciecha Wójcika

Wojciech Wójcik zdobył bramkę dla OKC Energy FC w wygranym 1-0 (1-0) meczu pierwszej rundy fazy play off konferencji zachodniej ligi USL (drugi poziom rozgrywkowy) z Reno 1868 FC. 25-letni napastnik zagrał całe spotkanie. To jego czwarty gol w lidze w tym sezonie.

22 października 2017, 2:45 - Reno (Aces Ballpark)
Reno 1868 FC 0-1 OKC Energy FC
Wojciech Wójcik 41

żółte kartki: Chris Wehan - Wojciech Wójcik.

sędziował: Victor Rivas.
widzów: 4342.

OKC Energy w kolejnej rundzie zagra z San Antonio FC.

__________ - 22 października 2017, 8:39:18 - *.adsl.inetia.pl
do kadry

M - 22 października 2017, 8:47:26 - *.play-internet.pl
Na kadrę z pewnością jeszcze za wcześnie. Niech coś pokaże w MLS najpierw.

daw - 22 października 2017, 11:49:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeśli chłop nie ma propozycji w MLS to bym spróbował go sprowadzić do Ekstraklasy.

axel - 22 października 2017, 12:49:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mała uwaga dotycząca treści: tam chyba powinno być Renault a nie Reno...

mks fan - 22 października 2017, 14:27:49 - *.dynamic-ra-11.vectranet.pl
Już jest u nas w lidze gościu z USA i nazywa się Charlie Trafford. To pokazuje że takie eksperymenty raczej nie wypalą a poza tym typ jest już raczej amerykaninem.

@axel - 22 października 2017, 14:32:17 - *.centertel.pl
Axel ty śmieszku. Renault to poszukaj na złomowisku, a nie w Nevadzie.

Lazio - 22 października 2017, 16:05:09 - *.icpnet.pl