Jars - 22 października 2017, 18:55:23 - *.dynamic.chello.pl
No ładnie ich pojechali , może w końcu coś ruszy. A Gieksa 0-2 z Ruchem.

eva - 22 października 2017, 18:56:17 - *.telpol.net.pl
Ale ile jesteście warci okaże się w meczach z:
TYCHY

Yuki - 22 października 2017, 18:56:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Miód na moje serce i wszystkich olimpijczyków.Teraz jeszcze oklep po trabach i bedzie gicio.

KTJ - 22 października 2017, 18:57:08 - *.olsztyn.vectranet.pl
Kpina, wracać z buta dwa wyjazdy, 0 punktow, najwięcej bramek straconych... Dość tego dobrego, będzie trzeba was piłkarzyki odwiedzić na treningu, pomrozic wypłaty bo to jest smiech na sali właśnie to co odstaw kacie.Klub hanbicie, zmiana na stanowisku trenera bo to jest nieporozumienie, zaraz koniec rundy a my z wyjazdów 1 punkt przywieziony.Boli rozmiar porażki chociaż czego można było się spodziewać jak cała runda na wyjazdach nie licząc jednego remisu tak wlasnie wygląda.

poli - 22 października 2017, 18:57:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Łopatko wróć, albo rozwiązać klub i basta!

kibic47 - 22 października 2017, 18:57:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
gratulacje!!!!!!!! dla ukochanego Zagłębia!!!!!!!!!!

tigiugf - 22 października 2017, 18:58:14 - *.26.76.150
Droga po awans sie rozpoczela.Pewne info.

Kawi - 22 października 2017, 18:59:19 - *.dynamic.chello.pl
Popatrzcie na tabelę. Może być jeszcze bardziej wyrównany sezon, jak w zeszłym sezonie

Toruniak - 22 października 2017, 19:00:52 - *.freefii.com
A w derbach chorzowscy bracia klepią po twarzy giekse aż miło, super!!!! Piekny weekend!!!! Elana,Widzew i Ruch do przodu.

Zagloba - 22 października 2017, 19:00:55 - *.197.120.139.threembb.co.uk
Hokeiści Zagłębia zmiażdżyli rywali w trzeciej tercji 5-0

Olsztyn - 22 października 2017, 19:08:43 - *.dynamic.mm.pl
W tym sezonie raczej lecimy..

Mirek - 22 października 2017, 19:10:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Teraz wołacie Łopatkę ?
Niedawno zabrał kilku piłkarzy i miał Stomil w dupie. Łopatko won !

dq - 22 października 2017, 19:14:59 - *.olsztyn.vectranet.pl
ze 25 lt temu byłem w sosnowcuna meczu Stoil-Zagłebie wynik 1-6 i stomil też strzelił 1 gola Sulżycki(sorry ae nie pamiętam pisowni nazwiska)gdzies ok 8-10 min
pozdro DQ

antyStomil - 22 października 2017, 19:16:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ha ha... Na boso i tyłem wracać!!! Nie mają ani stadionu ani umiejętność! Po co ta zgoda z Płockiem i wyjazd do Sosnowca by kibicować? My pamietamy co olsztyn zrobił kiedys, gimbaza wymyśliła wielką zgodę co nie mają pojecia... Phiiiiiiii...... Tylko Płock, Tylko ZKS!!!

strzecgudg - 22 października 2017, 19:19:43 - *.play-internet.pl
3 pkt.i do przodu.

Pielgrzym - 22 października 2017, 19:20:42 - *.adsl.inetia.pl
OOObudzili się.Bucha,cha,ha

fansport - 22 października 2017, 19:44:22 - *.dynamic.chello.pl
dzięki tej szczęśliwej wygranej ciągle mają szanse na utrzymanie.

Jatopisze - 22 października 2017, 19:51:24 - *.adsl.inetia.pl
Ta liga jest niemożliwa. Wystarczy 2 mecze wygrać, by z 17 miejsca, awansować na 11. Mam nadzieję, że to początek marszu w górę tabeli

Ja - 22 października 2017, 19:51:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
O co chodzi Stomilowi.Dajcie ludziom zarobic.Stomil pomaga .u siebie zwyciestwa na wyjezdzie porazka.najfajniejsza druzyna do obstawiania

aro - 22 października 2017, 19:51:51 - *.uph.edu.pl
Powoli kształtuje się tabela kto do odstrzału.
Stomil,Wigry pewne info.
Ave Pogoń Siedlce.

ZS 1906 - 22 października 2017, 19:53:57 - *.dynamic.chello.pl
Jak wygrają 5 meczy z rzędu to będzie dopiero porównanie siły ZS a tak tylko brawa za wygraną z ogórkami

Ad - 22 października 2017, 19:58:46 - *.adsl.inetia.pl
Dlaczego Nowak nie pauzował za kartki w tym meczu?

Tylko oks - 22 października 2017, 20:01:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Byłem na meczu Pogoń Siedlce - Stomil i nie zapomnę jak Łopatko po meczu cieszył się z piłkarzami Pogonii. tańczyli kółeczko na środku murawy. Won z dziadem !!!! Nie wołajcie go !!!

qw - 22 października 2017, 20:02:52 - *.188.165.24
@ Ad
Pauzował w meczu z Chrobrym

Andrea - 22 października 2017, 20:05:52 - *.devices.net.pl
Brawo ZAGŁĘBIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hwdp - 22 października 2017, 20:07:44 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl
Legia Olimpia Zagłębie

Razrax - 22 października 2017, 20:13:06 - *.play-internet.pl
Oi oi oi Zagłębie Sosnowiec! Olimpia Elbląg pozdrawia

Qwerr - 22 października 2017, 20:14:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do Stomilu żaden szanujący się trener nie przyjdzie. Stomil zmierza tam, gdzie jego miejsce

Qwerr - 22 października 2017, 20:16:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
niestety oczywiście

BBB - 22 października 2017, 20:18:29 - *.dynamic.chello.pl
Stomil w I połowie był zwyczajnie lepszy, gdyby wykorzystali połowę setek, które mieli, to nie byłoby co zbierać w II połowie. Druga połowa, to już inny temat, chociaż dwa pierwsze gole wcale wpaść nie musiały. Zagłębie na pewno było lepsze w przekroju całego meczu, ale Stomil nie grał wcale takiego piachu do momentu aż się posypał.

Maniutek - 22 października 2017, 20:22:43 - *.dynamic.mm.pl
Byl ktos z Plocka???

adrianos32 - 22 października 2017, 20:24:34 - *.play-internet.pl
Brawo Zagłębie, jesteśmy na dobrej drodze w walce o Ekstraklasę. Teraz przed nami tryptyk prawdy, obyśmy wyszli z niego z podniesioną głową.

1 runda - 22 października 2017, 20:34:20 - *.48.63.4
Gratulacje dla Zagłebia.A do "piłkarzy" i "trenera" Stomilu wy pi@!$-ne klałny!

Pablo - 22 października 2017, 21:11:24 - *.175.76.206
Stomilu ok 150 osob

1947 - 22 października 2017, 21:14:14 - *.adsl.inetia.pl
Pięknie Zagłębie, p i ę k n i e. Jazda z gumą! Pozdrowienia z Suwałk.

001010110 - 22 października 2017, 21:35:44 - *.olsztyn.vectranet.pl
Stado baranów zaczyna najeżdżać na trenera Stomilu. Łopata wam płaci? Czy Grzybowicz? Trener zmienił oblicze gry zespołu. Wygląda to o niebo lepiej. Zdobycze punktowe też są lepsze mimo wyjazdowych porażek. Zapytaliście kiedyś w ilu meczach i przez ile minut piłkarze wypełniali zadania które nakreślił im trener? Ile z tych meczy zagrali tak jak chciał trener a nie oni sami?
Włączcie mózgi bo jak zabraknie trenera który dosyć solidnie wzmocnił zespół to zostanie tylko piach. Znów wróci kopa jak najdalej i dośrodkowania na aferę i wszystko w dupę.
Zagrali tragicznie sądząc po wynikach ale ja tych meczy nie widziałem. Pora brać się do pracy bo takie wyniki ze słabszymi zespołami muszą dać do myślenia. Byle by nie puścili w niepamięć tego. Niech pamiętają co zepsuli by tego nie powtórzyć.

Lechia G-s - 22 października 2017, 22:41:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czym się podniecacie? Jakimś śmiesznym Stomilem? I tak nie wejdziecie. Chociaż osobiście uważam że kibicowsko powinniście być w extraklasie,jeszcze Katowice i Chorzów. Reszta to dno kibicowskie.

ZAGLEBIE S - 22 października 2017, 23:24:53 - *.dynamic.chello.pl
GRATKI ZAAGŁĘĘBIEEE!!!
Milo patrzeć, że w koncu coś nam idzie.
Z tym, że spoko bez podniety - zobaczymy po podbeskidziu i ruchu, czy dalej będzie ok.
TYLKO WIELKIE ZAGŁĘBIE DĄBROWSKIE!!!!!!!!!!!

wienek - 23 października 2017, 7:47:25 - *.dynamic.chello.pl
Z calym szacunkiem dla trenera mam nadzieje ze po tym meczu przekonal sie do gry dwoma napastnikami.super mecz Zaglebia w 2 polowie.Mam nadzieje ze to poczatek marszu w gore tabeli

IKS - 23 października 2017, 8:27:38 - *.centertel.pl
Piękny wynik

ul. - 23 października 2017, 14:11:24 - *.static.ip.netia.com.pl
jak tam ? a było chociaż 1500 na tym STDIUM OF KOMUNA

TB - 23 października 2017, 15:29:52 - *.48.63.57
Uwaga Uwaga troll o nicku Lechia G-s to nie Lechista lecz ... uwaga znany elbląski troll podzszywający się pod Lechie.Buahaha

Andrea - 23 października 2017, 15:50:40 - *.devices.net.pl
Brawo ZAGŁĘBIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!Brawo ZAGŁĘBIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!Brawo ZAGŁĘBIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rgfff - 23 października 2017, 20:13:58 - *.play-internet.pl
Brawo Zagłębie. TB to znany prowokator z Olsztyna.

Zajmon Leg - 24 października 2017, 1:15:18 - *.146.38.37.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Stomil i Wigry do spadku. Pisałem o tym przed sezonem i zaczyna się sprawdzać.
pozdrawiam Zagłębie.

Wojt - 24 października 2017, 10:30:21 - *.dynamic.chello.pl
Czy to prawda że w następnym tygodniu ma zostać zawarta zgoda Zagłębia z Ruchem.I mecz między Zagłębiem a Ruchem kibice Ruchu mają być na sektorach Zagłębia.Jezeli to prawda co będze to myślę że będą głośne gwiazdy na taką zgodę.Lowcy Hanysów z zgodzie z Łowcami Goroli.😏

Damianeri - 28 października 2017, 22:23:35 - *.play-internet.pl
Wójt kto ci takich bzdetów naopowiadał nigdy nie będzie żadnej zgody z ruchem nie ma , takiej opcji.