27 października 2017, 22:22:07 - dyrovski
Wymęczony remis Lecha

Lech Poznań zremisował z Wisłą Kraków 1-1 (0-1) w meczu 14. kolejki Ekstraklasy. Prowadzenie Wiśle na początku spotkania dał Carlitos. Lech stworzył sobie bardzo dużo okazji do strzelenia gola, ale udało się to dopiero w ostatniej akcji spotkania za sprawą Darko Jevticia.

W pierwszych minutach meczu lepiej na boisku prezentowała się Wisła, której udało się szybko zdobyć bramkę. Kamil Wojtkowski wyłożył piłkę Carlitosowi, a Hiszpan uderzył precyzyjnie bez przyjęcia z około szesnastu metrów i nie dał szans Matúšowi Putnockiemu. Lech rozkręcał się bardzo długo. W 29. minucie mający dużo miejsca Christian Gytkjær kopnął z daleka, ale futbolówka poleciała wysoko nad bramką. W następnej akcji Maciej Makuszewski dośrodkował z prawej strony, a piłka odbiła się od pleców Gytkjæra i ponownie poleciała nad poprzeczką. W 36. minucie Makuszewski sam podjął próbę i sprawił tym strzałem dużo kłopotów Michałowi Buchalikowi, który odbił futbolówkę przed siebie. Dobijający ją Darko Jevtić z bliska trafił wprost w bramkarza Wisły.

W kolejnej akcji Radosław Majewski popisał się ładnym podaniem do Macieja Gajosa, a ten z łatwością minął Arkadiusza Głowackiego i oddał strzał, ale dobrze w bramce zachował się Buchalik. W odpowiedzi Vullnet Basha zagrał do Jesúsa Imaza, a Hiszpan uderzył sprzed "szesnastki". Piłka odbiła się jeszcze od nogi Roberta Gumnego i poleciała obok słupka. Tuż przed przerwą jeszcze jedną okazję bramkową stworzyli gospodarze. Wołodymyr Kostewycz podał do niepilnowanego Majewskiego, a ten natychmiast oddał strzał, z którego obroną poradził sobie jednak Buchalik.

Na początku drugiej połowy Buchalik obronił drugie uderzenie Majewskiego. W 62. minucie niecelnie z dalszej odległości kopnął Makuszewski. Dwie minuty później szybki atak przeprowadziła Wisła, a całą akcję strzałem sprzed pola karnego zakończył Imaz, lecz nie była to mocna próba i Putnocký pewnie złapał futbolówkę. Po drugiej stronie boiska Jevtić zacentrował z rzutu wolnego, a niecelnie głową uderzył Łukasz Trałka. W 72. minucie Buchalik ponownie uratował Wisłę przed stratą gola - Jevtić podał do Denissa Rakelsa, a ten natychmiast zagrał do Gytkjæra, którego mocny strzał obronił golkiper "Białej Gwiazdy". Rakels próbował jeszcze dobijać uderzenie Duńczyka, lecz zrobił to niecelnie.

Kilka minut później Rakels oddał jeszcze jeden niecelny strzał - tym razem po dośrodkowaniu Kostewycza Łotysz głową posłał piłkę nad poprzeczką. W 86. minucie Jevtić kopnął sprzed "szesnastki", ale Buchalik bez problemu złapał futbolówkę. Po chwili Lech doprowadził do wyrównania, ale gol nie został uznany, bo na spalonym był Emir Dilaver, który przeszkodził Buchalikowi w interwencji. Ostatecznie Lech doprowadził do remisu. W ostatniej akcji spotkania po zamieszaniu w polu karnym piłka trafiła do Jevticia, a Szwajcar bez przyjęcia nie dał szans dobrze broniącemu w tym meczu Buchalikowi.

27 października 2017, 20:30 - Poznań (Inea Stadion)
Lech Poznań 1-1 Wisła Kraków
Darko Jevtić 90 - Carlitos 8

Lech: 30. Matúš Putnocký - 2. Robert Gumny (81, 23. Nicklas Bärkroth), 3. Lasse Nielsen (71, 92. Deniss Rakels), 66. Emir Dilaver, 22. Wołodymyr Kostewycz - 17. Maciej Makuszewski, 6. Łukasz Trałka, 7. Maciej Gajos (81, 18. Mihai Răduț), 86. Radosław Majewski, 10. Darko Jevtić - 32. Christian Gytkjær.

Wisła: 22. Michał Buchalik - 19. Tomasz Cywka, 6. Arkadiusz Głowacki, 15. Zoran Arsenić, 4. Maciej Sadlok - 9. Rafał Boguski (67, 70. Zé Manuel), 21. Víctor Pérez, 20. Vullnet Basha, 26. Kamil Wojtkowski (71, 8. Tibor Halilović), 11. Jesús Imaz - 10. Carlitos (76, 71. Denys Bałaniuk).

żółta kartka: Gumny.

sędziował: Daniel Stefański (Bydgoszcz).
widzów: 26 361.

morda - 27 października 2017, 22:23:11 - *.play-internet.pl
wynik pod LEgię czyli spisek

nenids - 27 października 2017, 22:24:05 - *.adsl.inetia.pl
Wymęczony ??? Wisła nic nie grała! w strałach 30:2 chyba. Wymęczyła to Legia tydzień temu

888 - 27 października 2017, 22:24:24 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Lech o dwie klasy lepszy. Po tym meczu jestem za tym żeby Lech mistrzem został.

yar - 27 października 2017, 22:24:38 - *.225.84.75 (*.78.181.238)
niepierwszy!

Marek - 27 października 2017, 22:26:31 - *.10.209.210
Po takim meczu tęskno się robi za Robakiem

Znawca - 27 października 2017, 22:26:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tego pseudo sędziego za nie uznaną bramkę i kilka innych dziwnych decyzji bym osunął od sędziowania do końca tego sędziego

Wzllg - 27 października 2017, 22:28:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak można było wywalić Robaka??? Rakels Boże takie dziadostwo śmie się nazywać napastnikiem to są normalnie jaja jakieś on powinien dopłacać żeby z takim klubem jak Lech w ogóle trenowałac a co dopiero grać i jeszcze wynagrodzenie pobierać!!!

Red - 27 października 2017, 22:29:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po zwycięstwie z Legią tylko 3 pkt. Ale brawo za walkę, dziś wszystkie włosy można było sobie wyrwać przez ilość niewykorzystamych szans.. Najgorsze jest to że Lech miał odskocznyć w tabeli a po zwycięstwie Legii nad Arką to on będzie musiał gonić..

jarock - 27 października 2017, 22:30:19 - *.free.aero2.net.pl
Nenad ! Jesteś wielki ! Drugi sezon przegrywasz wszystko... Po meczu w Zabrzu 5-6 miejsce i ... tylko 3 punkty straty do lidera !
p.s Jestem kibicem Lecha - My kiedyś powstaniemy ale w Ciebie przestałem wierzyć od 05.2017.

Kawi - 27 października 2017, 22:30:25 - *.dynamic.chello.pl
Przecież był spalony, co wy ludzie ślepi jesteście?

polgks - 27 października 2017, 22:31:00 - *.play-internet.pl
Tytuł nie adekwatny do gry! Pierwsza połowa wyrównana, druga to już miazga!!! Zamiast Skorupy to Buchalik do kadry!!! Tylko GKS Jastrzębie!!!

starykibic - 27 października 2017, 22:31:33 - *.inter-sat.pl (*.168.17.44)
Czy tak czy owak; przyjdzie grać "z zagranicą "latem i...wtopa.! Obojętnie która z naszych drużyn. I to jest dopiero problem.!

Buncol - 27 października 2017, 22:32:13 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl
Widac w poznaniakach przyzwyczajenia z poprzedniego sezonu. Wtedy każdy upadek to był rzut karny zamieniany przez robaka na gola.
W tym roku już takie numery nie przechodzą więc i Lech przestał wygrywać.
Co do Wisły to zenujący poziom sportowy. Całą druga połowę wybijali piłki na oślep. A nawet jak już mieli kontrę to nie potrafili wymienić choćby dwóch celnych podań na połowie Lecha

LP - 27 października 2017, 22:33:42 - *.as43234.net
Komentatorzy C+ są żenujący na maxa. Lech Wisłę zmiażdżył w każdym aspekcie gry, 10x(!) więcej strzałów i dośrodkowań, Wisła tylko indolencji napastników Lecha zawdzięcza że dzisiaj nie dostała ze 4 bramek, ale ci do trójki najlepszych wybierają dwóch graczy Wisły. Zresztą czego się spodziewać po Mielcarskim... Muszę pochwalić sędziego, bardzo dobre decyzje, lekki znak zapytania tylko przy popchnięciu Gytkjaera przez Głowackiego.

roody - 27 października 2017, 22:36:58 - *.icpnet.pl
Z dzisiejszej relacji meczu najbardziej zapamiętałem Mielcarskiego. Już wiem, że tam, gdzie on komentuje, nie ma dla mnie emocji w meczu.

Maxi - 27 października 2017, 22:37:32 - *.play-internet.pl
Dobry wynik dla Legii!!!!!!!!!!!!

Oks Odra - 27 października 2017, 22:37:35 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Lech o dwie klasy lepszy...No bo gonili wynik caly mecz to logiczne ze atakowali.gdyby oni strzelili w osmej minucie tak samo by kopali pilke na aut jak to w polskiej lidze,a potem przecietniak z Holandi za mocny.Czy ktos w Polsce zbuduje kiedys klub,ktory nie bedzie umial grac w pilke???

Poznaniak - 27 października 2017, 22:38:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Panu z Bydgoszczy już dziękujemy niech się zajmie czymś innym, bo na sędziowaniu to się tak zna jak sumita na balecie

roody - 27 października 2017, 22:39:13 - *.icpnet.pl

Darek - 27 października 2017, 22:42:05 - *.centertel.pl
No cóż za nasz występ jest mi najzwyczajniej wstyd...ciężko opisać to co zaserwowali nam piłkarze a tak dokładnie trener którego warsztat oceniam słabiutko...rozumie że można nie trafić ze składem ...rozumie że można mieć słabą ławke ale nigdy nie zrozumie jak można zrobić trzy tak tragiczne zmiany...Bogus może kaleczny ale w obronie zjada hiszpanów razy dziesięć...Carlitos jedyny piłkarz który mógł coś zrobić żeby było 2-0 no i Wojtkowski który zagrał najlepszy mecz Wiśle...Co działo się w przerwie można przypuszczać...Panowie jesteście zajefajni tylko tak dalej bronimy w 11 i może cos z kontry wpadnie ustawiamy sie na swojej połówce i kontrujemy...Do końca grał Perez chłop który jkaby nie miał koszulki to ktoś kto się słabo na piłce zna po oglądnieciu meczu zapytał by do której drużyny on należał...dodam więcej jego zmiana w meczu z Legia i Śląskiem wyglądały tak samo więc o co chodzi??Trenerze doczekałeś się asysty z jego strony...w pierwszej polowie chłop nie MIAŁ ani JEDNEGO dobrego zagrania w drugiej naliczyłem mu dwa na upartego trzy...Lech do 33 minuty miał 3 strzały...skonczył na 29 czyli w 61 minut oddali 26 strzałów prawie co dwie minuty strzał...Nasza gra w tym sezonie jest fatalna naprawde to mega cud ze mamy tyle punktów...przykro się na to patrzy ale trzeba to przetrwać moze kiedyś znów nadejdą grube lata teraz trzeba sie cieszyć z każdego punktu

roody - 27 października 2017, 22:42:19 - *.icpnet.pl

abc - 27 października 2017, 22:43:45 - *.dynamic.chello.pl
Japi***ole co to za tytuł?? Moim zdaniem powinno być min. 3:1 dla Lecha, ale redaktorki chyba oglądały inny mecz, Lech zmiażdżył Wisłę w drugiej połowie że nawet nie wiem czy Wisła w drugiej połowie oddała jakiś strzał, no życie, redaktorki z 90minut.pl w większości swoich wymyślanych tytułach są żenujący. Pozdrawiam obiektywny kibic.

hoho - 27 października 2017, 22:44:26 - *.telico.pl
Ten Perez to wygral jedną głowke i wylozyl Jevticiovi,jak mozna wpuscic tego Ze Cośtam na Lechu przy takim wyniku i takim przebiegu meczu jak wiadomo ze bedzie łupanka do ost. sek a chlop bark bark boi sie grac,Imaz fajtłapa po całości .Trenerowi Kiko to po tym meczu sie sprawa karna nalezy za dzialanie na szkode podmiotu.Smutne to

obserwator - 27 października 2017, 22:45:39 - *.224.183.185.in-addr.arpa.Tele-Necik.pl
Lech się pozbył napastnika, który dałby im kilka pkt. więcej.
W maju znowu będą oglądać plecy innych.

izydor - 27 października 2017, 22:46:15 - *.sferanet.pl
I znowu się potwierdziło,że Cywka niema miejsca jako prawy obrońca.Znowu dośrodkowanie z jego strony i mamy efekt strata bramki.Cały mecz tylko spacerował po boisku.kompletny brak krycia swojego zawodnika,tylko czekanie co się wydarzy.Trzeba dać szanse Bratkowskiemu,lub Pietrzakowi.

Wyścig ślimaków o mistrza trwa w najlepsze

Leon - 27 października 2017, 23:12:29 - *.2.34.162 (*.203.4.135)
Gdyby to byla Legia a nie Lech, dalibyscie tytul "Szczesliwy remis Wisly"

Cffvg - 27 października 2017, 23:18:58 - *.adsl.inetia.pl
Fart Lecha? W strzałach celnych 29:3!

KOLEJORZ - 27 października 2017, 23:19:49 - *.46.pxs.pl
"Wymęczony remis Lecha" hahahaha raczej WYMECZONY REMIS WISLY .... KOLEJORZ miał taką przewagę i tyle sytuacji, że Wisła niech dziękuje Bogu że ma remis ..... a sędzia i ten niby sprawdzający WAR jest do DU.Y

premo - 27 października 2017, 23:23:27 - *.172.86.87
Jak czytam, niektóre komentarze to uświadamiam sobie ,że tutaj niektórzy nie maja pojęcia o piłce.Jak ktoś pisze Lech miażdżył Wisłę,wolne żarty? Jak wiem to w piłce liczą się bramki ,nie przewaga w meczu ,nie statystyki tylko końcowy wynik!!!Oczywiście Lech miał bardzo dużą prewagę,miał sytuacje ,ale nie wykorzystał,i na ironie losu miał szczeście w ostatniej minucie ,że wyrównał!!!Wisła niepotrzebnie się cofnąła ,jakby poszukała drugiej bramki to by wygrała!Strata bramki frajerska ,brak koncentracji i Jevtić w 90minucie na 11metrze w polu karnym ,kompletnie nie obstawiony strzela na 1:1!Taka bramka nie ma prawa wpaść !!!Wynik 1:1 nie daje Zadnych podstaw,żeby stwierdzać ,że Lech był lepszy,Jakby był to by wygrał!Dlatego nie piszcie bzdur!najważniejszy jest wynik

Szefq - 27 października 2017, 23:34:58 - *.2.34.162 (*.203.4.135)
Jakie to jest smutne, ze pilkarze z hiszpanskich trzecioligowcow przyjezdzaja do Polski i wywracaja te lige do gory nogami. Gdyby nie Carlitos i Angulo, to Wisla i Gornik bylyby w strefie spadkowej.

Cesio - 27 października 2017, 23:35:31 - *.static.ip.netia.com.pl
Lech poniżej krytyki.Wisła prowadząc cofnęła się a beznadziejny Lech nie potrafił tego wykorzystać.Co za beznadziejna skuteczność.Takich paralitów można spotkać tylko w Poznaniu i Szczecinie

Kino - 27 października 2017, 23:35:44 - *.adsl.inetia.pl
Premo: Lech-Legia 3:0, Wisła-Legia 0:1 dobranoc

jjo - 27 października 2017, 23:38:52 - *.net.hawetelekom.pl
liczy się to co w sieci. Zresztą przewidywałem remis. Przewaga nie ma tu nic do rzeczy. Piękną grę trzeba uskutecznić . Wolę byle jakie zwycięstwa niż piękne porażki czy nawet remisy. Jeżeli Lech chce majstra to musi zacząć strzelać więcej do siatki od tego co traci z tyłu. Obecnie w lechu strzelają Trałka i Jevtić a gdzie są napastnicy ?

Kola - 28 października 2017, 0:19:51 - *.dynamic.mm.pl
Było pluć i gwizdać na Robaka takiego napastnika długo nie zobaczycie.

Ja - 28 października 2017, 0:26:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Premo a teraz przeczytaj co napisałeś i napisz 100x jestem debilem

zdziwiony - 28 października 2017, 0:29:46 - *.elblag.vectranet.pl
Zdziwiony jestem tytułem, raczej szczęśliwy remis Wisły. Lech grał jak nigdy w tym sezonie, a Wisła kupa szczęścia tyle w temacie.

Arek - 28 października 2017, 0:37:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@conquista, gdyby nie ci kibole to mógłbyś wymieniać wszystkie odcienie szarości tej ligi i wraz wszystkich byś nie wymienił. Właśnie trybuny jeszcze ubarwiają tę pożal się Boże ekstraklasę. A nędzniki z komisji ligi jeszcze kłody pod nogi rzucają rozdając zakazy z dupy na lewo i prawo. Fajnie po strzelali przy końcu. Takie coś to ja lubię. A co do meczu to bym napisał raczej wymęczony remis Wisły, bo w 2 połowie nie było jej na boisku. Ja tam się cieszę, bo dla Legii to dobry wynik. A przy nie uznanej bramce był absorbowany bramkarz, tak więc nie wiem o co ten płacz w Poznaniu. Teraz pjewnie cały tydzień będą płakać, że sędzia im nie pomógł i spisków szukać na lewo i prawo.

premo - 28 października 2017, 1:02:24 - *.172.86.87
do Ja:
Wiesz co ,wiem co napisałem i mam 100% racji!!!
A na pewno nie należę do takich gości jak Ty ,którzy mecz remisowy nazywają zwycięstwem!Padł remis ,Jak dalej twierdzisz ,że Lech był lepszy to Tobie proponuje napisanie 100 X jestem debilem!Nie obrażaj ludzi ,bo nie Masz racji!!!

polakzpols - 28 października 2017, 1:16:54 - *.adsl.online.nl
wszystkie debile nie maja racji a na koncu okaże sie ze termalika ma mistrza taka liga zegnam

hans - 28 października 2017, 1:26:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chyba w Poznaniu będą znowu mieli CIRCUS na koniec sezonu.

LP - 28 października 2017, 1:39:01 - *.as43234.net
premo nie ośmieszaj się, ile ty masz lat, 12? Oczywiście że Lech był o niebo lepszy od Wisły, tyle że nie przełożyło się to na wynik końcowy. Lech miażdzył Wisłę dzisiaj, statystyki i pomeczowe komentarze Kiko Ramireza i Sadloka o totalnej dominacji Lecha mówią wszystko. 9 na 10 takich meczów zakończyłoby się wysokim zwycięstwem Lecha. A że piłka to piłka, to skończyło się remisem. Zdarza się.

adal - 28 października 2017, 1:46:53 - *.nycmny.fios.verizon.net
wszyscy psiorzecza na Legie ale jak przyjeżdża na wieś całe tadiony zapełniają się
bez komentarza

lusilka@wp - 28 października 2017, 6:33:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2 polowa Lecha mistrzostwo.Fajny mecz oby takich wiecej.pozdrawiam

Balde - 28 października 2017, 6:42:28 - *.centertel.pl
Czytając te zachwyty w komentarzach o miażdżącej przewadze Lecha, widać że kibice podobnie jak wcześniej Bielica zaczynają się cieszyć z remisów bardziej niż zwycięstw. Tylko pogratulować i życzyć kolejnych takich "sukcesów".

Piotr - 28 października 2017, 6:50:53 - *.146.104.191.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Lech z tymi dziewiecioma obcokrajowcami w skladzie jest daremny,kto tych zawodnikow zatrudnia przeciez oni nawet do drugiej ligi sie nie nadaja,sprzedali najlepszych to co wy chcecie puchary zeby znow sie skompromitowac i odpasc z utrechtem zespolem bardzo slabym,po co budowac ukladac druzyne2-3lata,jak potem w miesiac sie sprzedaje pol skladu,prezes sie cieszy ze zarobil pare milionow a za udzial w pucharach grupowych by zarobil dziesiec razy wiecej.niech sprzeda jeszcze makuszewskiego i gumnego i moze sie podac do dymisjii a lech niech gra sobie o utrzymanie,a z pucharami dajcie sobie spokoj,polska liga jest daremna.

tw.bolek - 28 października 2017, 7:56:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wisła słabo, a Lech pustogłowie zawodników i wymuszanie karnych. Mielcarski dno !!!!

Decyzje sędziego prawidłowe
Dwa karne próba wymuszenia a spokojnie mogli grać dalej i mogłobyć coś z tego ale widać po wypowiedzi pomeczowej że to trener każe im się kłaść i wymuszać zamiast grać
I przy bramce tak samo ewidentny spalony zawodnika który wykonał ruch do piłki i absorbował bramkarza

Beret - 28 października 2017, 8:18:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak zwykle fuks Lecha!

Nbuvb - 28 października 2017, 8:39:45 - *.adsl.inetia.pl
Beret fuks? W strzałach celnych 29:3 dla Lecha!

Jp - 28 października 2017, 9:17:33 - *.146.38.71.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Najładniejsza piłkę gra Wisła Plock i zobaczcie kim połowa skladu to młodzi piłkarze Polacy a nie szrot sprowadzany z Bałkanów i innych dziwnych miejsc

Buncol80 - 28 października 2017, 9:44:16 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl
@ja
Pamiętaj że cały ubiegły sezon Lech jechał na karnych.
Dostali ich najwięc3j w całej lidze a Robak niemal na karnych zsotał królem strzelców.
Byli przyzwyczajeni ze dostawali karne i teraz dalej tego próbują.
Niestety dla nich jest VAR i chłopaki bez pomocy nie potrafią wygrać

@nbuvb - 28 października 2017, 10:19:21 - *.dynamic.chello.pl
Ile Lech oddał strzałów celnych 29 ? Buhahahaha

nbuvb - 28 października 2017, 10:26:27 - *.adsl.inetia.pl
Tak, sa statystyki 29:3

Nvuvb - 28 października 2017, 10:35:03 - *.adsl.inetia.pl
Jp tak, Varela, Kante i Merebashvili to Polacy.

Conquista - 28 października 2017, 10:50:19 - *.dynamic.chello.pl
po takim remisie to Bielica może zalać przysłowiowego robaka

viking - 28 października 2017, 11:03:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lech ma naprawdę fajną drużynę i moim zdaniem będzie miał majstra.Tym bardziej nie mogę pojąć co w tym zespole robi ten rudy Nielsen.Totalny cygański muzykant.Biega jak w obłędzie i tylko prokuruje niebezpieczne sytuacje.

@nvuvb - 28 października 2017, 11:11:40 - *.dynamic.chello.pl
I w statystykach Ci pisze Lech celnych strzałów 29 tak ? Buhaha

@nvuvb - 28 października 2017, 11:13:08 - *.dynamic.chello.pl
To Ci podpowiem Lech strzały celne 9 a to ogromna różnica :D

Slaw - 28 października 2017, 11:45:23 - *.119.131.115.wireless.dyn.drei.com
Canal+ udostępnił jedną powtórkę spalonego z której nic nie wynikało. Mecz Wisła Legia karny którego nie było do upadłego z 10-15 razy!!! Kolejna sytuacja to karny po faulu Głowackiego na Grytkajer. Ok dla mnie karnego nie było, normalna sytuacja, ale jeśli chwilę wcześniej sędzia gwiżdże identyczne przewinienie Barkrotha chyba na Sadloku to gdzie tu konsekfencja.

Premo - 28 października 2017, 11:45:25 - *.172.86.87
Do LP:
Wiesz co Twój komentarz, jest po prostu kompromitacją i tyle.Piszesz ,że Lech miażdżył Wisłę ,podajesz statystyki ,że miał przewagę,i co z tego chłopie ? liczy się wynik końcowy!Wynik końcowy nie pokazuje ,że lech jest lepszy, dlatego się nie ośmieszaj!Ludzie ,w piłce nie liczy się przewaga w meczu i statystyki,one naprawdę nie maja znaczenia,liczy się końcowy wynik!

kaz - 28 października 2017, 11:48:43 - *.173.13.171.tesatnet.pl
buncol ja wiem ze jesteś z Legii i w temacie Lecha ciężko ci o obiektywność ale wymień choć ze dwa karne które były nieprawidłowe. Ostatnio w meczu z wami nie mieliśmy karnego i żadnego VARu a mimo to na luzie trójkę wam wcisnęliśmy a to i tak był najniższy wymiar kary.

Zażenowany - 28 października 2017, 12:13:02 - *.icpnet.pl
Sądząc po tytule tego meczu ostatni nabór na 90minut chyba niezbyt udany... Ktoś stronniczy, laik lub bez pomysłu i polotu na tę pracę. Co do samego meczu, szkoda, że nie wpadało i ogromne brawa dla bramkarza Wisły. Lech tym remisem zwycięża, mimo, że mecz był zdecydowanie na 3pkt dla LP.

lennx - 28 października 2017, 13:47:16 - *.ip-37-187-94.eu
ale bez pomocy sendziego to tego remisu by nie mieli

daan - 28 października 2017, 14:37:59 - *.centertel.pl
Juz to ktos napisał, ale musze to napisac: gdyby to była legiunia, to tytul brzmialby cos w stylu "Ogromny fart Wisły".

F - 28 października 2017, 14:45:48 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Lech idzie na majstra, fajnie grają. Brakuje im egzekutora, muszą zaglądnąć do saszetki głęboko w przerwie zimowej i kupić kogoś.

pewnyTyp - 28 października 2017, 17:51:16 - *.dynamic.chello.pl
Przez 15 minut grała tylko Wisła. Lech nie istniał w tej fazie gry. Jak Wisła strzeliła na1:0 przestała grać i zaczęła tylko bronić wyniku.W sumie przy takich paralitach jakie grają w ataku Lecha to nie była głupia taktyka. Gdyby nie ten przypadkowy gol w ostatniej akcji meczu Wisła by zgarnęła 3 punkty. A kibice Lecha się jaraja statystykami.

LP - 28 października 2017, 19:07:21 - *.as43234.net
Premo, błagam, piszesz od rzeczy, spróbuję jeszcze raz, ale mam wrażenie że to rzucanie grochem o ścianę. Wynik to jedno, a jakość gry jednej i drugiej drużyny to drugie. Mam nadzieję że kiedyś do twojego móżdżku dotrze, że są to dwie powiązane, ale nie w skorelowane w 100% rzeczy.

Oks Odra - 28 października 2017, 20:18:14 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
premo ma racje,a jak ktos sie zachwyca ta grą Lecha,ktory ma budżet podobny do legii a sam Bakroth kosztowal wiecej niż wszyscy nowi zawodnicy Wisły to wspolczucia.Gonili wynik to mieli przewage.Mieli sie bronic czy co?Remis z Wisła,ktora ma obecnie swoje problemy raczej powodow do dumy nie przynosi

mieszko - 28 października 2017, 20:46:46 - *.165.168.229