kolo - 28 października 2017, 17:54:48 - *.231.92.28

siekiera - 28 października 2017, 17:56:44 - *.ip.mgk.pl

Robson 67 - 28 października 2017, 17:57:26 - *.tbcn.telia.com

Arkady - 28 października 2017, 17:57:34 - *.pronet-serwis.pl
Kiedy Pawlak podda sie .

Conquista - 28 października 2017, 18:04:54 - *.dynamic.chello.pl
od 0-2 do 5-2... nieźle

ZC - 28 października 2017, 18:16:06 - *.177.224.80.revdns.net.pulawy.pl
2 lata czekania, 2 lata zmarnowane. Dziękuje Panowie, dziękuje Panie Trenerze. Taką Wisłę jak ta w drugiej połowie zawsze chcę oglądać.

asa - 28 października 2017, 18:25:38 - *.wdm.pl
Zulciak strzela aż miło a Smółka go ze Stali pogonił

:-) - 28 października 2017, 18:45:28 - *.146.106.227.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Puławy za złomotanie tego skorumpowanego klubiku, który "cudem" omijały kary

xyz - 28 października 2017, 18:50:02 - *.internetdsl.tpnet.pl
Ale baty, aż się przypomina słynny mecz w Gliwicach...

Grzesiek - 28 października 2017, 19:48:19 - *.play-internet.pl
Wreszcie zwycięstwo. Mecz ogólnie dobry, a co ten Zulciak gra to rewelacja!

Pawik - 28 października 2017, 19:51:18 - *.177.224.98.revdns.net.pulawy.pl
Brawo Wisła 🥇Brawo Bohdan Bławacki 🥇....wspaniały mecz-choć rozpoczęty w stylu p.Wieczorka 🎾zakończony po zwrocie akcji wspaniałym wynikiem 5:2 🏆Gratulacje Wisła🏆

abc - 28 października 2017, 20:20:32 - *.centertel.pl
Dlaczego nie gra patejuk???

kolo - 28 października 2017, 22:08:56 - *.231.92.28
Patej nie gra bo jest chory. Co ciekawe więcej tu komentarzy niż na stronie kibicowskiej Wisły - efekt wycinania niepochlebnych opinii? Efekt dobrej zmiany? Zarząd niech jeszcze zrobi porządek z promocją meczy i coś dla przyciągnięcia kibiców na stadion bo pusto i .... nuuuuuda.

GKSfan - 28 października 2017, 23:40:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2 bramki Giela nieuznane. Akcja Giela, kiedy wyszedł sam na sam z bramkarzem Wisły przerwana. Mam nadzieję, że te spalone były ewidentne, bo jeśli nie, to znaczy, że sędzia koncertowo wydrukował wynik.

GKSfan - 28 października 2017, 23:44:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dlaczego portal nie podał liczby kibiców na meczu? Przecież zawsze podaje. A tym razem czemu nie podał? Bo co? Bo w Puławach na mecze przychodzi po 700 osób?

GKSfan - 28 października 2017, 23:58:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A nie, przepraszam. Zagalopowałem się z tym 700. Na Olimpii Elbląg było 680 ludzi.

Kun - 29 października 2017, 0:10:32 - *.play-internet.pl
Mówiłem, ze pójdziemy w góre tabeli.Teraz asy z Radomia za tydzien, bedzie się działo

do GKSfan - 29 października 2017, 0:24:19 - *.net.pulawy.pl
chłopie nie napinaj się. Spalone ewidentne i odgwizdane wcześniej. Giel strzelał po gwizdku bez reakcji obrońców. Kontrowersja to by była jakby sędzia gwizdał po zdobyciu gola, a tu powinien jeeszcze żółtko wyłapać za strzały po gwizdkach.

GKSfan - 29 października 2017, 1:58:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kolesiu z Puław, co się nie umiesz podpisać. Kto cię nauczył tak kłamać? Jutro będa powtórki i każdy, kogo ten mecz obchodzi, przekona się, jakim jesteś obleśnym kłamcą. Obie nieuznane bramki Giela padły po składnych akcjach i sędzia nie przerwał tych akcji. Spalonego zagwizdał dopiero, gdy bramkarz wyciągał piłki z siatki. Ciekawe skąd wiesz, że były ewidentne spalone? Akurat spalony przy drugiej nieuznanej bramce Giela miał miejsce na wysokości mojego miejsca i nikt, poza sędzią, nie widział tam spalonego. Nawet puławiacy. Zresztą będą powtórki, to cała Polska zobaczy, jak ordynarnie skręciliście GKS. Spokojnie. Do was też niedługo zapuka prokuratura z Wrocławia.

Hubert844 - 29 października 2017, 5:22:06 - *.play-internet.pl
Do GKSfan idź się wypłacać do matki wygrywa się 0:2 a przegrywa 5:2 to znaczy że jest się fryzjerem a Ty o jakoś spalonych mówisz po których niby bramki były hahaha bez żartów strzelali te bramki bez reakcji przegrywać trzeba też umieć

do Gks - 29 października 2017, 5:23:22 - *.play-internet.pl
Gks tam byly spalone
Co juz bol dupy masz to kup sobie masc na to!!
WISŁA1923PUŁAWY&POGOŃ SIEDLCE

Hubert844 - 29 października 2017, 7:37:34 - *.play-internet.pl
Nam też w 1 lidze wyciągali piłkę z bramki po golach Nowaka ze Stala Mielec i potem zabrakło punktów do utrzymania

Norbi - 29 października 2017, 9:19:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
GKS znowu spadek, teraz zjazd do III ligi ...
Tak to jest, kiedy kończy się państwowa kasa a kibiców garstka przychodzi na mecze.

kolo - 29 października 2017, 11:14:35 - *.net.pulawy.pl
ERROR
Plakaty? Gdzie? Pod stadionem chyba. Przejdź się po mieście, mało gdzie wisi mały plakacik. Reklamę robi się tam gdzie ludzie chodzą. Gdzie jest jakieś stoisko promocyjne? W klubie? Takie rzeczy organizuje się na stadionie a przed meczem i w przerwie powinni zadbać o jakieś atrakcje - mile widziane zgrabne panie.

GKSfan - 29 października 2017, 12:58:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do kibiców z Puław. Gratuluję zwycięstwa. Cieszcie się, póki możecie, bo za chwilę Radomiak pokaże wam miejsce w szeregu. Jednak każdy, kto był na tym meczu, widział co sędziowie wyprawiali. GKS został okradziony z 3 bramek. Gdyby nie sędzia-drukarz, Giel miałby w tym meczu hattricka.

GKSfan - 29 października 2017, 13:04:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Realizatorzy skrótu z Puław sprytnie ominęli temat. Nie pokazali nieuznanych bramek, bo jeszcze by cała Polska zobaczyła, jak w Puławach kręci się wały. Sędzia nie uznaje 2 prawidłowo zdobytych bramek, kasuje akcję Giela sam na sam z bramkarzem, a realizatorzy nie pokazują tych akcji. Co mają do ukrycia?

szuwar - 29 października 2017, 16:02:07 - *.146.108.107.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zatrudnili ukranskiego trenera, bo ten wie komu i kiedy w łapę dac.

Hubert844 - 29 października 2017, 18:57:30 - *.113.32.138
Hahaha Barany wygrywają 0:2 przegrywają 5:2 i maja pretensje o sędziowanie hahaha wstyd

Azot - 29 października 2017, 22:59:21 - *.play-internet.pl
Masz racje a Radomiok to nas moze.... Dzisiaj pokazał z Wartą u siebie jakie mają nogi z waty jak gra idzie o stawkę.
Oczywiście hit mecz będzie pokazywany w telewizji w sobote tvp lublin.

Azot - 29 października 2017, 23:01:50 - *.play-internet.pl
Masz racje a Radomiok to nam moze.... Dzisiaj pokazali z Wartą.