28 października 2017, 20:19:30 - koofel
Gol Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił bramkę dla Bayernu w wygranym 2-0 (2-0) meczu 10. kolejki niemieckiej Bundesligi z RB Leipzig. Był to jego dziesiąte ligowe trafienie w tym sezonie.

28 października 2017, 18:30 - Monachium (Allianz Arena)
FC Bayern München 2-0 RB Leipzig
James Rodríguez 19, Robert Lewandowski 38

żółta kartka: Thiago Alcântara (Bayern).
czerwona kartka: Willi Orbán (13. minuta, RB Leipzig, za faul taktyczny).

sędziował: Daniel Siebert (Berlin).

Lewandowski został zmieniony w 45. minucie przez Arturo Vidala.

Bayern ma 23 punkty i jest liderem tabeli.

yoku - 28 października 2017, 20:23:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Coś szybko zeszedł. Czyżby trener już nie lubiał Robercika czy może po prostu słaby w tym meczu był hihi

rrr - 28 października 2017, 20:25:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zszedł przez kontuzję. Ale lepiej być kretynem jak yoku i zawistnie pisać bez pokrycia

Kibic - 28 października 2017, 20:25:47 - *.dynamic.chello.pl
Niestety kontuzja

dgeh - 28 października 2017, 20:31:27 - *.play-internet.pl
Oby ta kontuzja nie była poważna. Poza tym lepiej oszczędzić zawodnika aby na kolejny mecz był gotowy. Choć widać że Bayern bez Roberta Lewandowskiego nie istnieje

Varadi - 28 października 2017, 20:31:52 - *.ssp.dialog.net.pl
Lewy kontuzja. Teraz się okaże ile wart jest nasz zespół.

awesdfcv - 28 października 2017, 21:06:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
w Polsce sędziuję się pod Legię, w Hiszpanii pod Real, w Niemczech pod Bayern -- To się nie zmienia. W trzy dni dwa razy sędziowie zabili mecz Lipska z Bayernem, żeby wszystko się zgadzało..... rzygać się chce.

Janusz - 28 października 2017, 21:08:51 - *.dynamic.chello.pl
Nasz Polak rodak ładuje Niemcom aż miło

TheBill - 28 października 2017, 21:39:40 - *.dynamic.mm.pl
czy to prawda, że Lewy zerwał więzadła?

anty troll - 28 października 2017, 21:46:06 - *.2-3.cable.virginm.net
to juz ruskie trole do pilki noznej sie dodu!@#$%czaja?
WONT Z RUSKIMI TROLAMI !!!!!

2. - 28 października 2017, 21:52:35 - *.class101.petrotel.pl
Teraz się zacznie dopiero. Dziennikarskie hieny z najróżniejszych portali będą pisać ciągle o Lewandowskim. Każdy będzie miał najświeższe informacje... Wszędzie teraz będzie Lewandowski. -,-

bako - 29 października 2017, 0:09:54 - *.hsd1.il.comcast.net
Jak czytam nie które komenty to nie wiem czy płakać czy się smiać z waszego debilizmu Lewandowski stłuk mięśnień uda I tyle za tydzień już będzie grał dowiedz sie jeden z drugim ocb a nie siej fermentu!!!

yyy - 29 października 2017, 7:43:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lewandowski odkąd trafił do Bayernu gra wszystko po 90 minut co 3 dni. Nie wierze żeby dotrwał w zdrowiu do kolejnych Mistrzostw Europy. W Bayernie potrzebny jest skrzydłowy i młody perspektywiczny napastnik, który będzie zmieniał Lewandowskiego.

pynek444 - 29 października 2017, 7:55:54 - *.4-3.cable.virginm.net
A ja wierzę!!! śmieszne są te hejterki

piotrek - 29 października 2017, 8:10:20 - *.dynamic.mm.pl
drugi mecz z rzedu im ustawiaja ale jaja co mecz czerwien zobaczcie za co zawodnik lipska dostal czerwien tego to nawet stefanski by nie wymyslil a to wyjatkowy arbiter cudotworca

Ggdth - 29 października 2017, 9:07:18 - *.play-internet.pl
Fatalna kontuzja .. zerwane więzadła krzyżowe i pęknięcie lekotki ... 8 miesięcy pausy

ja - 29 października 2017, 10:57:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Podobno zerwał wiązadła pół roku przerwy.

LEON - 29 października 2017, 19:58:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl