29 października 2017, 7:29:07 - koofel
Gol Wojciecha Wójcika

Wojciech Wójcik zdobył bramkę dla OKC Energy FC w wygranym 4-1 po rzutach karnych meczu drugiej rundy fazy play off konferencji zachodniej ligi USL (drugi poziom rozgrywkowy) z San Antonio FC. Po 120 minutach było 1-1. 25-letni napastnik zagrał całe spotkanie. To jego piąty gol w lidze w tym sezonie.

29 października 2017, 2:30 - San Antonio (Toyota Field)
San Antonio FC 1-1 k. 1-4 OKC Energy FC
César Elizondo 8 - Wojciech Wójcik 85

karne: 0-1 José Angulo, (0-1 Éver Guzmán - obroniony), 0-2 Jonathan Brown, 1-2 Rafael Castillo, 1-3 Kyle Hyland, (1-3 Michael Reed - obroniony), 1-4 Anthony Wallace

żółte kartki: Owayne Gordon, César Elizondo, Rafael Castillo - Richard Dixon.

sędziował: Guido Gonzalez.
widzów: 7032.

OKC Energy FC w finale konferencji zagra na wyjeździe ze Swope Park Rangers. Mecz odbędzie się 5 listopada o 1:30.

hallon - 29 października 2017, 8:18:10 - *.bredband.comhem.se
Jest troche o nim na YT. Sympatyczny i pracowity. Niezly "target player". Gdyby gral "troche blizej" to mysle ze jego nazwisko widnialo by w notesach Adama Nawalki.

normalny67 - 29 października 2017, 8:59:13 - *.146.163.19.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gościa nikt nie zna jak nie masz co napisać w niedzielę to nie pisz redakcjo bo to jest lipa;

M - 29 października 2017, 9:19:40 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl
Wygrali z San Antonio Spurs czyli mistrzami z 2014 roku, więc ciekawe jak daleko zajdą w tych rozgrywkach.

rambo - 29 października 2017, 11:45:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A w finale całych rozgrywek pewnie zagrają z Chicago Bulls z Jordanem w składzie

tak o - 29 października 2017, 13:40:54 - *.centertel.pl
normalny67, za normalnego uważasz się chyba tylko ty sam.

elektryk - 29 października 2017, 15:24:07 - *.dynamic.chello.pl
O 1.30? Uuuuu... To przy świetle będą grali.

seta - 29 października 2017, 17:25:27 - *.sta.asta-net.com.pl