31 października 2017, 22:39:08 - euzi
Gol Kamila Grosickiego

Kamil Grosicki strzelił bramkę dla Hull City w przegranym 1-3 (0-2) meczu 15. kolejki angielskiej Championship przeciwko Middlesbrough. Dla reprezentanta Polski to czwarty gol w lidze w tym sezonie.

31 października 2017, 20:45 - Kingston upon Hull (KCOM Stadium)
Hull City AFC 1-3 Middlesbrough FC
Kamil Grosicki 72 - Martin Braithwaite 13, Britt Assombalonga 36, Grant Leadbitter 85 (k)

żółte kartki: Michael Hector, Jackson Irvine, Kamil Grosicki - Daniel Ayala, Jonny Howson.
czerwona kartka: Michael Hector (84. minuta, Hull City).

sędziował: Tim Robinson (West Sussex).
widzów: 15 454.

Grosicki wszedł na boisko w 53. minucie za Sebastiana Larssona. Jego drużyna zajmuje 17. miejsce w tabeli z dorobkiem 16 punktów po 15 meczach.

Konserwa - 31 października 2017, 22:46:00 - *.80.35.165
Piękny gol, League One coraz bliżej!

spec - 31 października 2017, 22:48:26 - *.koba.pl
oby ktoś go kupił w styczniu, nawet spoza anglii,

Q - 31 października 2017, 22:52:21 - *.cable-modem.tkk.net.pl
Grosicki nie łapie się w jednej z gorszych drużyn w Championship... a Wszołek to już wgl nie gra... Ahh ta rzeczywistość, wreszcie w Anglii zobaczyli, że Grosicki oprócz szybkości nie ma nic.

wojak - 31 października 2017, 22:56:19 - *.122.250.125
A mogłeś odejść do Freiburga i grać w Bundeslidzie. Dałeś ciała "Grosiku". Chyba już czas wrócić do kasyna.

jj - 31 października 2017, 23:06:13 - *.retsat1.com.pl
Oby odszedł do Bundesligi albo Premiership. Szkoda go na Championship i to jeszcze na dole tabeli.

ryba - 31 października 2017, 23:12:00 - *.adsl.inetia.pl
Nareszcie przełamał sie

as - 31 października 2017, 23:36:59 - *.internetia.net.pl
Rybus, Wszołek, Skorupski, Stępiński ława. Za co te powołania? Lewczuk, Rzeźniczak i Salamon grają, i to przeciw mocnym drużynom. Coraz bardziej skłaniam się by choć raz powołać Białkowskiego.

kalina - 31 października 2017, 23:50:20 - *.10.204.179
no chłopak z braniewa bramkarz czy to o tego ci chodzi?

ssss - 1 listopada 2017, 1:25:02 - *.59.136.195.intelly.pl
Białkowski jest z Elbląga a nie z Braniewa...

Wit - 1 listopada 2017, 1:44:49 - *.184.27.202.ipv4.supernova.orange.pl
@Q
To był pierwszy raz od kilku meczów, jak usiadł na ławce...

:) - 1 listopada 2017, 9:05:57 - *.dynamic.chello.pl
@as, to przestań się skłaniać i go wreszcie powołaj

mietek - 1 listopada 2017, 9:13:15 - *.internetia.net.pl
@as: Naprawdę? Chcesz usunąć z kadry pomocników (nie liczę Skorupskiego, bo on i tak nie gra, a Rybus to żaden obrońca) i zastąpić ich obrońcami? Czyli mamy grać ustawieniem: bramkarz-sześciu obrońców-Zieliński-Grosicki, Błaszczykowski-Lewandowski? Tak, to ma sens.
Jak ten Nawałka musi być ślepy, że nie dostrzega tak nowatorskiego podejścia, a zamiast tego powołuje jakichś niepotrzebnych (i zgranych z resztą zespołu) pomocników. Przecież nie od dziś wiadomo, że najlepsza taktyka to chaos.

a - 1 listopada 2017, 10:32:18 - *.245.104.224
o widzę że nasz Eden HAZARD zmierza do trzeciej ligi

Dark - 1 listopada 2017, 10:42:26 - *.dynamic.chello.pl
@jj - Z angielskiej Championship do szkockiej Premiership?

Aloko - 1 listopada 2017, 11:12:51 - *.10.204.211
Trener Hull powiedział w weekend że Grosik pewnie nie wyjdzie w 11 na kolejny mecz żeby odpoczął i od razu są tego efekty. Gorsik się zajechał stąd ostatnia obniżka formy, we Francji nie grał w takim wymiarze czasowym jak teraz, wszyscy wiedzą że tlenowo mu zawsze trochę brakuje. Moim zdaniem Grosik powinien grać w każdym meczu na przemian - pierwsze 60 minut/ z ławki na 30 minut. Na pewno na plus by to wyszło

Papagol - 1 listopada 2017, 13:27:03 - *.play-internet.pl
Serio Rybus jest rezerwowym w Lokomotivie?

LEON - 2 listopada 2017, 0:38:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Grosik

k - 2 listopada 2017, 9:29:22 - *.dynamic.chello.pl
@Papagol we wrześniu i październiku Rybus zagrał w trzech meczach rosyjskiej ekstraklasy, z czego dwa to były wejścia z ławki. Łącznie przez dwa miesiące spędził 149 minut na boisku. Do tego doszły mu dwa pełne mecze w Lidze Europy.