[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


2 listopada 2017, 13:21:12 - dyrovski
Krzysztof Łętocha trenerem Stali Stalowa Wola

Krzysztof Łętocha został nowym trenerem drugoligowej Stali Stalowa Wola. Na stanowisku pozostanie przynajmniej do końca rundy jesiennej.

Łętocha zastąpił Janusza Białka, z którym rozwiązano umowę za porozumieniem stron. Białek był trenerem Stali od 26 kwietnia, a Łętocha był do tej pory jego asystentem.


źródło: Stal Stalowa Wola

REKLAMA

Cxz - 2 listopada 2017, 13:29:45 - user-94-254-149-29.play-internet.pl
To powinno być normalnie na niebiesko. Nasciagali kryształowi i niewinni jak zawsze dresiarze z zarządu Białkowi wagon szrotu i liczyli chyba na Ligę Mistrzów, Podkarpackie centrum piłkarskie dla ubogich hehe.

anonek - 2 listopada 2017, 14:04:14 - ip-5-172-234-52.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Stal Stalowa Wola jest słabym zespołem. Nie wiem jakim cudem tyle czasu utrzymują się w 2 lidze. Zawsze walczą o utrzymanie. Niech w końcu spadną i budują zespół od podstaw, w 3 lidze.

dies - 2 listopada 2017, 14:06:37 - 82.177.52.68
... a jak się spisują u Was Hirskij i Bukowiec?

lala - 2 listopada 2017, 14:20:35 - fja66.internetdsl.tpnet.pl
Dramtycznie slabo. Szczegolnie Bukowiec prezentuje poziom bardziej b klasy

REKLAMA

Aztek - 2 listopada 2017, 14:37:03 - 212.14.0.156
Mordobicie rodem z Warszawy było?

lala - 2 listopada 2017, 14:44:11 - fja66.internetdsl.tpnet.pl
bylo, ale nie pomoglo

Fala - 2 listopada 2017, 14:50:13 - 217.96.216.135.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dużo zmian personalnych w zespole nawet odchodzili ci co mogli zostać ale trener Białek miał inną wizjė.paru zawodnikòw z tamtego sezonu powinno zosta¢ powtarzam jeszcze raz ......

Stal - 2 listopada 2017, 14:59:47 - cjw87.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobra decyzja, bardzo dobra bo Białek tym razem nie podołał. Raz już spadł ze Stalą do II ligi i widać że nie miał pomysłu na tą drużynę, a zawodników CXZ to Białek sam sobie ściągał w tym drewno Zalepę I nie wiadomo skąd Ozięblę.
Ciekawe kto w zimie przyjdzie za niego.

dies - 2 listopada 2017, 15:07:31 - 82.177.52.68
@lala - co do Bukowca to nie jestem zdziwiony, ale u nas Hirskij prezentował się przyzwoicie.

.. - 2 listopada 2017, 15:20:13 - 185-67-9-217.wdm.pl
plus zejscie z kosztow bo robote i tak Leti robił... reszta bez zmian w Mielcu otwieramy szampana 😆

Tb - 2 listopada 2017, 15:46:22 - ip-5-172-237-81.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
No to sobie synek pogra

Gucio@wp.p - 2 listopada 2017, 16:11:27 - user-94-254-144-98.play-internet.pl
Brawo dla ķrzysztofa łetocha dobry i wymagający trener życzę powodzenia

kto to wie - 2 listopada 2017, 16:34:26 - 217-11-133-17.aizon.pl
Kto się nie podzieli z preziem kasą nie ma szans grać. Dlatego nie grają swoi wychowankowie bo są bez transferu w więc nie ma kasy dla prezia. Ot cała prawda . Co sezon tabun grajków bo ważne jest tylko sianko , .

Kibic - 2 listopada 2017, 16:41:00 - user-94-254-144-98.play-internet.pl
Bardzo mądra decyzja może klocki trener poukładać a wiedzę i duże doświadczenie ma pozdrawiam

REKLAMA

gero - 2 listopada 2017, 16:58:17 - user-94-254-157-13.play-internet.pl
Pierwszy zimowy transfer Stali już znamy.

vieli - 2 listopada 2017, 21:20:08 - host-185-63-111-141.tvkstella.pl
gero - czyli kto niby?

LEON - 3 listopada 2017, 1:33:42 - dhz126.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powodzenia

GwardiaArk - 3 listopada 2017, 9:25:28 - user-94-254-144-150.play-internet.pl
Gwardia Koszalin tylko zwycięstwo KSG 💪 Stal-Gwardia 1-3 jazda!!!!!!!!!!!!

StalM71 - 3 listopada 2017, 17:20:59 - cmv166.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oj Krzysiu, Krzysiu.........Cudow nie bedzie.

StalFks197 - 4 listopada 2017, 3:52:34 - c-73-209-169-226.hsd1.il.comcast.net
Powiem Tyle: Z Deszczu pod Rynne! Ciezko bedzie z tym Trenerem, nie rozumiem jak mozna wierzyc ze Krzysiu jest lepszy od Janusza.....no coz zycze powodzenia i utrzymania rywalowi z za miedzy. Pozdrawiam Kumatych!

dixipixi - 4 listopada 2017, 7:33:51 - user-94-254-241-125.play-internet.pl
Spóźniona decyzja o 4-5 kolejek drużyna od początku rundy gra dramatycznie słabo pomimo wzmocnień. Trener kompletnie nie podołał zadaniu, a grajki praktycznie od a do z na szrot. Odpowiedzialni za ten projekt powinni zostać zwolnieni, czas na zmiany w Stali nie tylko trenerskie i piłkarskie.

mamrot - 6 listopada 2017, 18:01:08 - 31.42.19.56
Największą porażką Stali to jest prezes Szymański, który totalnie nie ma pojęcia o piłce nożnej a co dopiero o prezesurze.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: