źródło: własne / Puszcza Niepołomice / gol24.pl

MMz - 4 listopada 2017, 14:53:56 - *.wegrow.domtel.com.pl

Grubbe Lol - 4 listopada 2017, 14:55:01 - *.siedlce.vectranet.pl

lopez - 4 listopada 2017, 14:56:59 - *.dynamic.chello.pl
Puszcza sie wystraszyla ze moze miec za duzo punktow i przez przypadek wejśc do Ex.Ha,ha,ha !!!!

spec - 4 listopada 2017, 15:00:58 - *.koba.pl
Jak Polkowski się prezentuje w Siedlcach?

Kibic - 4 listopada 2017, 15:03:07 - *.ittmedia.pl
Jak tak dalej pójdzie to Pogoń będzie specjalistą od wygrywania meczów wyjazdowych. Szkoda tylko, że u siebie słabo punktują. Może z Rakowem pójdzie lepiej?!

Siedlce - 4 listopada 2017, 15:05:34 - *.siedlce.vectranet.pl
Super!!!!! Super!!!! Super!!!
Punkty potrzebne bardzo Pogoni.

aro - 4 listopada 2017, 15:19:41 - *.uph.edu.pl
Do spec Polkowski za Łopatki był wystawiany na ostatnie minuty bądź się nie łapał do składu.
Z Tarachulskiego wychodzi regularnie od pierwszych minut i jest jednym z wyróżniających się zawodników.
Myślę że Jaga w przyszłości bedzie miała z niego wielki pożytek.
Co do meczu to gratki dla Pogoni.
Przed rundą mówiłem że Pogoń z tym składem stać na 5 miejsce w tabeli i to podtrzymuję.
Co niektórzy wyśmiewali mnie jak nie szło teraz jakoś dziwnie zamilkli.

(L)egnica - 4 listopada 2017, 15:30:46 - *.ssp.dialog.net.pl
Osobiście przed meczem z moją Miedzianką wypowiadałem się w samych superlatywach nt. Pogoni, dlatego że patrząc jak ta drużyna jest budowa, oraz potencjał kadrowy to naprawdę robi wrażenie. Nie wiem jak tam wygląda od strony organizacyjno-boiskowej natomiast paczka jest fajna. A przy okazji jak w ogóle wygląda sytuacja z Puszczą? oni mają parcie na awans? jak w ogóle stadion?

obserwator - 4 listopada 2017, 15:31:26 - *.fiberway.pl
Raczej szczęsliwe zwycięstwo Pogoni.Dwa prezenty od obroncy Puszczy zakonczone bramkami.Nie uznany gol strzelony przez Puszczę.Ale gramy dalej.Może z wyjazdu Puszcza przywiezie jakies punkty.

kajak - 4 listopada 2017, 15:37:12 - *.play-internet.pl
Szkoda straconych punktów Puszczy , mieli ładną serie. Hmmm dla piłkarzy zima raczej będzie spokojna , dla trenera Tułacza już raczej nie... Łukasz Surma juz pojawił się w klubie... taki ktoś będzie obserwował , poznawał , czekał...

aro - 4 listopada 2017, 15:45:41 - *.uph.edu.pl
Obserwator wszystko polega na błędach,gdyby ich nie było,nie byłoby wygranych czy przegranych meczów.

maniek - 4 listopada 2017, 16:00:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
pogon wygrała dzieki opatrzonsci bozej jej kibicem był ksiadz dariusz pochodzacy ze siedlc siedział z kibicami gospodarzy i przyniusł szczescie pogoni

obiektywny - 4 listopada 2017, 16:03:35 - *.opera-mini.net (*.27.205.219)
zaczyna się... ot cały klubik z lasu co się dowie Puszcza

typo - 4 listopada 2017, 16:05:58 - *.fiberway.pl
Najsłabsi w Puszczy dzisiaj zdecydowanie Mikołajczyk, Stawarczyk i Furtak. Dwie pierwsze bramki dla Pogoni z winy Furtaka. Przy trzeciej Stawarczyk i Mikołajczyk totalnie zawalili. Puszcza z taką grą jak w 2 połowie będzie miała ciężko w tej lidze.

Beern - 4 listopada 2017, 16:11:35 - *.centertel.pl
Puszcza zdecydowanie lepsza, tyle okazji zmarnowanych, że głowa boli. Nie uznana bramka na 3:3. Dobry mecz, fajnie sie oglądało. W Pogoni taki niski Bajdur?
nieźle grał.

Siedlce - 4 listopada 2017, 16:34:37 - *.146.99.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Niech wam będzie że Puszcza była
Lepsza a punkty idą do Siedlec!!!!
Oby zawsze Puszcza była lepsza....

aro - 4 listopada 2017, 16:38:40 - *.play-internet.pl
Beern jeszcze trochę to pomyślę że jesteś płaczek z Mielca.
Tylko oni tak lamentują po przegranej nie bierzcie wzorców z ogórków.
Nie bądźcie chytrymi babami z Radomia

dar - 4 listopada 2017, 17:01:56 - *.dynamic.mm.pl
Na wyjazdach wygrywaja u siebie przegrywaja

ps - 4 listopada 2017, 17:07:13 - *.play-internet.pl
A co z trenerem p. Tarachulskim? Podobno w tamtych sezonach mógł prowadzić drużynę max 3 spotkania, a teraz prowadzi trochę więcej. Czyżby otrzymał licencję trenera?

axel - 4 listopada 2017, 18:24:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Może do końca rundy bez UEFA PRO.

Beern - 4 listopada 2017, 19:07:24 - *.fiberway.pl
@aro nie, nie jestem płaczkiem. Bardzo się cieszę , że MKS Puszcza Niepołomice tak dobrze sobie radzi w 1 lidze, jeszcze bardziej cieszy całkiem niezła gra całego zespołu. Przecież napisałem, że dobry fajny mecz. Nie pisałem o zwolnieniach Trenerów, piłkarzy itd. Puszcza nie musi nic udowadniać, gra o utrzymanie, co ciekawe praktycznie zespołem z 2 ligi. Czasem jedna zgranie zespołu jest ważniejsze niż indywidualne umiejętności "gwiazd". Boję się tylko, że kilku zawodników mogą nam inne kluby podkupić. Jeszcze raz napiszę mecz był bardzo fajny, warto było siedzieć i oglądać choć temperatura była około 12 stopni. Co do Radomiaka to raczej nikt nie osiągnie ich poziomu tzn antypoziomu

Siedlce - 4 listopada 2017, 19:39:40 - *.siedlce.vectranet.pl
Kto by pomyślał że Puszcza będzie tak zamiatała ..