4 listopada 2017, 17:00 - Bełchatów (GIEKSA Arena)
Bartłomiej Bartosiak 59

Bełchatów: 12. Arkadiusz Moczadło - 19. Łukasz Pietroń, 5. Filip Kendzia, 25. Michał Bierzało, 24. Paweł Wojowski (46, 21. Marcin Garuch) - 7. Bartłomiej Bartosiak (78, 26. Kamil Szubertowski), 20. Patryk Rachwał, 4. Mikołaj Bociek, 10. Dawid Flaszka (73, 6. Émile Thiakane), 11. Michał Ciarkowski (53, 8. Robert Chwastek) - 9. Piotr Giel.

Gryf: 12. Wiesław Ferra - 16. Radosław Regliński, 15. Piotr Kołc, 3. Przemysław Kamiński, 5. Jakub Ptak - 17. Mikołaj Gabor (80, 20. Hieronim Gierszewski), 4. Łukasz Nadolski, 10. Jacek Wicon, 8. Michał Trąbka, 11. Mateusz Goerke - 22. Piotr Okuniewicz.

żółte kartki: Wojowski, Bierzało, Rachwał, Garuch, Moczadło - Goerke, Kołc, Nadolski.
czerwone kartki: Michał Bierzało (75. minuta, Bełchatów, za drugą żółtą) - Przemysław Kamiński (8. minuta, Gryf, za faul taktyczny), Piotr Kołc (86. minuta, Gryf, za drugą żółtą), Wiesław Ferra (90. minuta, Gryf, za faul taktyczny).

sędziował: Marcin Bielawski (Katowice).
widzów: 1097.

Od 90. minuty w bramce Gryfa stał Łukasz Nadolski.

stachu - 4 listopada 2017, 18:57:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Komedia, nie mecz.

ocado - 4 listopada 2017, 18:58:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sędzia mógł doliczyć jeszcze ze 20 min. Czemu tylko 9?

tomek - 4 listopada 2017, 19:04:38 - *.19.119.233.pronet.alfanet24.pl
Dlaczego w bramce stał zawodnik z pola, skoro trener Gryfa nie wykorzystał wszystkich zmian i mógł wpuścić bramkarza?

Hhhh - 4 listopada 2017, 19:04:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Co tam się działo?!

szuwar - 4 listopada 2017, 19:05:58 - *.146.145.198.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Może w końcu GKS zatrybi? Teraz kolej na Radomiaka. Będzie ciężko, ale od czego jest spotowa ambicja?

Kibic GRYF - 4 listopada 2017, 19:38:03 - *.151.137.42
Gryf już na dnie. Wstyd i tyle. A najlepsze, że w Wejherowie się problemu nie widzi Dupa nie zarząd Niech wraca pyskaty R.Szlas bo tak dalej być nie może!!!!!!

szuwar - 4 listopada 2017, 20:59:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Hhhh - 2 czerwone kartki dla Gryfa za faule taktyczne. Czyli za koszenie naszych zawodników w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

lacoste - 4 listopada 2017, 21:23:45 - *.dolsat.pl
Buractwo na ławce trenerskiej Gryfa Drugi trener jak i pierwszy powinien wyleciec na trybuny

JaToJa - 4 listopada 2017, 22:15:29 - *.navarinoinfinity.com (*.1.0.37, 127.0.0.1)
Bełchatów od 7 minuty grał w przewadze i strzelił tylko jedną bramkę ostatniemu zespołowi w lidze. Co za poziom.

szuwar - 4 listopada 2017, 23:26:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@JaToJa - drużyny grające w osłabieniu często się mobilizują i grają na 200%. Druga sprawa. Jakie ma znaczenie jakim stosunkiem bramek ktoś wygrywa? Czy za wynik 3:0 PZPN przyznaje więcej punktów, niż za 1:0? Jeśli GKS będzie wygrywał, to może to robić w takim stylu nawet do końca sezonu. Byleby wygrywał, bo tylko to się liczy.

max - 5 listopada 2017, 2:16:30 - *.centertel.pl
Pawlak totalny z Ciebie burak a nie trener To nie film Sami swoi to jest tragedia pakuj ubrania i wypad aha i weź ze sobą Boćka bo to taki szmatławiec że szok żal patrzeć żal gdzie tu honor i kibice wstyd wstyd wstyd ...

Gryfita - 5 listopada 2017, 10:11:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Współczuję kibicom z Bełchatowa bo jak pawlak byl w wejherowie to tez byl smiech na sali. Walczyc gryfie walczyc!!!!!🌓💪

Emsik - 5 listopada 2017, 10:18:33 - *.play-internet.pl
Nie tam sobie mowi kto chce - ale przyznać trzeba, że tych biedakom z Wejherowa to ambicji i woli walki do ostatniej kropli krwi odmówić nie można....

Wkurwiony - 5 listopada 2017, 13:21:22 - *.play-internet.pl
5 liga 5 liga WKS paranoja.
4 czerwone kartki,ten sędzia niech se ty e kartki w dupę wsadzi

Mayo - 6 listopada 2017, 8:58:43 - *.netfala.pl
Ja oglądam mecze Gryfa u siebie i na wyjeździe, i widzę walczący, młody i ambitny zespół. Jest ciężko, ale wierzę, że wkońcu szczęście się uśmiechnie i zaczną wygrywać. Na pewno wstydu chłopaki i terenerzy nie przynoszą, ale ławka robi sie krótka. Walczysz Gryfie, walczysz.

tak o - 6 listopada 2017, 11:09:09 - *.centertel.pl
Podbijam pytanie tomka. Czemu trener Gryfa nie wpuścił drugiego bramkarza?

Mayo - 6 listopada 2017, 12:56:10 - *.netfala.pl
Dlaczego? Do końca meczu została 1 min. i 1 gol do odrobienia, a to byłaby strata czasu. Zmiany wliczają się do czasu gry.

Oko - 6 listopada 2017, 13:42:33 - *.dynamic.chello.pl
Mayo dokładnie mam takie same spostrzeżenia i odczucia .Gryfici grać i sie nie poddawać ,powodzenia