4 listopada 2017, 20:21:49 - bartekwr9
Bramka Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił gola w wygranym 3-1 (2-0) przez Bayern meczu z Borussią w ramach 11. kolejki niemieckiej Bundesligi. Reprezentant Polski zagrał cały mecz. To jego jedenasta ligowa bramka w tym sezonie.

4 listopada 2017, 18:30 - Dortmund (Signal Iduna Park)
BV Borussia 1909 (Dortmund) 1-3 FC Bayern München
Marc Bartra 88 - Arjen Robben 17, Robert Lewandowski 37, David Alaba 67

żółte kartki: Marcel Schmelzer, Ömer Toprak - David Alaba, Javi Martínez.

sędziował: Tobias Stieler (Hesja).
widzów: 81 360.

Poza kadrą Borussii z powodu kontuzji znalazł się Łukasz Piszczek.

Bayern ma na koncie 26 punktów i jest liderem. Borussia zgromadziła 20 punktów i zajmuje trzecie miejsce w lidze.

bart - 4 listopada 2017, 20:25:18 - *.dynamic.mm.pl
Jak było z tą ostatnią bramką Bayernu? Lewy nie dotknął piłki?

vielitz44 - 4 listopada 2017, 20:27:31 - *.mysmtps.com
Drewniak tylko strzela po rykoszecie.

vtn - 4 listopada 2017, 20:30:34 - *.promax.media.pl
Naprawdę ciężko ocenić nawet po kilku powtórkach, ale jak dla mnie pierwszy gol był samobójczy, bo piłka nie leciała w światło bramki, natomiast drugi Lewandowskiego, o ile zawodnik próbujący dobić na linii nie miał kontaktu z piłką. Czyli wszystko na odwrót. Liga zapewne nie będzie chciała niczego zmieniać i zostawi strzelców goli jak wyżej.

as - 4 listopada 2017, 20:33:32 - *.gdansk.vectranet.pl
Ale co się napotykał o piłkę i własne nogi to jego

Ja - 4 listopada 2017, 20:34:33 - *.static.ip.netia.com.pl
Ale ci turcy to wariaci odpalili pirotechnike.

bart - 4 listopada 2017, 20:34:43 - *.dynamic.mm.pl
vtn - tylko widzę, że przy 3. trafieniu asystę dali Jamesowi (flashscore), a to on był tym zawodnikiem na linii bramkowej... Dziwna sytuacja.

rajac - 4 listopada 2017, 20:36:43 - *.internetia.net.pl
O mój Boże, race na stadionie! W takim cywilizowanym kraju!

yG - 4 listopada 2017, 20:37:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Uwielbiam Lewego, ale to nie byl jego dzien. Z Urugwajem bedzie lepiej :-)

vtn - 4 listopada 2017, 20:41:06 - *.promax.media.pl
bart - Jakby nie patrzeć asystował - towarzyszył kolegom w polu karnym ;) Jak widać każdy zdążył się w tym pogubić. Pomieszanie z poplątaniem, rzadko spotykana sytuacja.

szok - 4 listopada 2017, 20:54:18 - *.centertel.pl
Według 90minut to powinna być bramka samobójcza. Nie wiem czemu przypisali ją Robertowi. W naszej ekstraklasie gdyby ktoś takiego gola zdobył to by zaliczyli jako samobój. Prawda Mogiel ?

ja - 4 listopada 2017, 21:03:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przecież to był samobój ludzie.

Nudle - 4 listopada 2017, 21:12:06 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl
Brawo Lewandowski. Najlepsza 9 na świecie. NAparstek

artekketra - 4 listopada 2017, 22:45:07 - *.dynamic.chello.pl
Jedno jest pewne: pod względem liczby hejterów Lewy to zdecydowana "1" świata...
A licząc liczbę hejterskich trolli którzy urodzili się niestety w pięknym kraju na Wisłą, to wynik szybuje pod niebo i w najbliższej 30-latce nie ma szans być pobity...

Uzi - 5 listopada 2017, 0:29:38 - *.dyn.telefonica.de
@raja albo pajac :D ...egal. ..byłeś ty kiedy na meczu choćby obreligi.

niemce - 5 listopada 2017, 8:07:20 - *.bialnet.pl
Hurra! Robert strzelił gola dla Niemców!

fansport - 5 listopada 2017, 8:32:59 - *.dynamic.chello.pl
przyszła, naszła, zeszła, weszła i to tylko jeden raz, na długi czas.

dc - 5 listopada 2017, 10:10:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
strzelec z niego wybitny ale gdy sie zaczyna kiwać to odwracajmy wzrok bo jego drybling to straszna bieda

Giovanni - 5 listopada 2017, 13:23:32 - *.centertel.pl