5 listopada 2017, 13:00 - Rzeszów (Stadion Miejski)

Stal: 12. Mikołaj Brylewski - 2. Adam Waszkiewicz, 19. Szymon Jarosz, 3. Sebastian Zalepa, 16. Bartosz Sobotka - 23. Adrian Dziubiński, 6. Bartłomiej Wasiluk (90, 13. Przemysław Stelmach), 8. Bruno Żołądź (81, 18. Mateusz Bukowiec), 5. Sebastian Łętocha (74, 14. Kamil Jonkisz), 11. Mateusz Stąporski (89, 15. Mateusz Wójcik) - 9. Adrian Gębalski.

Gwardia: 30. Adrian Hartleb - 23. Aleksander Januszkiewicz (77, 7. Maciej Gregorek), 6. Daniel Wojciechowski, 18. Maciej Stańczyk (54, 2. Patryk Baranowski), 17. Rafał Majtyka - 19. Radosław Mikołajczak (16, 4. Bartosz Maciąg), 27. Kamil Poźniak, 15. Junpei Shimmura, 24. Krystian Przyborowski (69, 20. Aleksander Sopel), 9. Aleksander Karbowiak - 11. Michał Szubert.

żółte kartki: Majtyka, Maciąg, Gregorek.
czerwona kartka: Rafał Majtyka (90. minuta, Gwardia, za drugą żółtą).

widzów: 218.

Pepe - 5 listopada 2017, 15:00:51 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Stal wygrała minimalnym nakładem sił.

klin - 5 listopada 2017, 15:09:21 - *.cable-modem.tkk.net.pl
Gwardia brawo za walkę, dla kibiców za obecność na kolejnym rutynowym wyjeździe. Nic się nie stało, seria bez porażki przerwana więc zaczynamy od nowa! Jazda!

Ruru - 5 listopada 2017, 15:14:22 - *.play-internet.pl
Efekt nowej miotły i ekipa gości po najdalszym wyjeździe także ten ale i tak Brawo! Zobaczymy co dalej, ta liga jest bardzo słaba nie mamy prawa spaść!!

Garbarnia - 5 listopada 2017, 15:34:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Liga jest średnia,a prawda jest taka że Gwardia Koszalin to najsłabsza ekipa samo dno i spadek pewny.Co do awansu to widzę tu naszą Garbarnię,ŁKS i Radomiaka.Reszta walka o środek i spadek.

Daro - 5 listopada 2017, 15:51:18 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Stalówka AVE GKS

lotr - 5 listopada 2017, 15:59:27 - *.play-internet.pl
Wygrane...ale obraz nędzy i rozpaczy ten mecz

lotr - 5 listopada 2017, 16:04:35 - *.play-internet.pl

KIbic - 5 listopada 2017, 16:14:06 - *.146.71.152.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nędza i rozpacz masz w domu lamusie.Jak ci nie psuje nie patrz.Ja byłem na meczu i brawo Panowie walka akcje.A taki baran co sie wypowiada niech lepiej sie zajmie czym innym bo pisać i dupe obrabiać to tylko ludzie z kompleksami potrafią dziekuje dobranoc

GwardiaArk - 5 listopada 2017, 16:29:11 - *.play-internet.pl
Gwardia grała a Stal strzelał gole, Gwardia spokojnie teraz serie meczy w Koslin 🖖

Ksg - 5 listopada 2017, 16:50:08 - *.12-1.cable.virginm.net
Chyba Stal strzelala.

lotr - 5 listopada 2017, 16:57:58 - *.play-internet.pl
Sam jesteś lamus....trzeba patrzeć obiektywnie...przy odrobinie szczęścia dla gwardyjnych byłoby 2-3...połowa składu do wypie....głównie z defensywy...

Pacific E - 5 listopada 2017, 17:05:24 - *.125.73.185
Do fanatyka zespolu Garbarni. Twoja opinia o "slabej" Gwardi nie pokrywa sie z logika. Prawie wszystkie mecze na wyjezdzie i 14 punktow to chyba niezle. Zycze twojej druzynie awansu.

GKS 1962 - 5 listopada 2017, 17:15:14 - *.centertel.pl
Brawo STALÓWKA pozdrowienia z Jastrzębia STALOWE JASTRZĘBIE

luka - 5 listopada 2017, 17:25:25 - *.centertel.pl
W meczu 14 kolejki trzeciej ligi,grupy drugiej,Kotwica Kołobrzeg pokonała Jarote Jarocin 3:1 po bramkach Danilczyka w 34,Wypij 44 i Włodarczyka w 50 minucie,dla Jaroty bramkę zdobył Chromiński w 5 minucie.Kotwica zagrała w składzie:Michalak-Witt,Słodowy,Wypij,Czapłygin,Dan