11 listopada 2017, 14:53:34 - dyrovski
eME U-19: Luka Gugeszaszwili i Luka Asatiani zagrali w reprezentacji Gruzji

Luka Gugeszaszwili (Podlasie Biała Podlaska) i Luka Asatiani (Wigry Suwałki) wystąpili w reprezentacji Gruzji do lat 19 w zremisowanym 1-1 (1-0) z Andorą swoim drugim meczu rozgrywanego w Bośni i Hercegowinie w ramach grupy 11 turnieju eliminacyjnego do mistrzostw Europy. W ostatnim spotkaniu Gruzini we wtorek o 13:00 zagrają z Francją.

11 listopada 2017, 13:00 - Ugljevik (Novi Gradski Stadion)
Gruzja 1-1 Andora
Nika Ninua 43 (k) - Albert Grau Samper 86

żółte kartki: Beka Darcmelia - Eric Vales, David Antunes da Silva, Albert Valero, Aleix Sans Brial, Marc Cabanes, Iker.
czerwona kartka: Beka Darcmelia (45. minuta, Gruzja, za drugą żółtą).

sędziował: Tim Marshall (Irlandia Północna).

Gugeszaszwili zagrał cały mecz, a Asatianiego w 90. minucie zastąpił Rewaz Indżgia.

W drugim dzisiejszym meczu Francja wygrała z Bośnią i Hercegowiną 2-1. Do II rundy eliminacyjnej awansują dwa najlepsze zespoły z każdej grupy.

Tabela:

1. Francja               2  6  9- 1
2. Bośnia i Hercegowina  2  3  2- 2
3. Gruzja                2  1  1- 2
4. Andora                2  1  1- 8

Gałgan - 11 listopada 2017, 14:58:29 - *.adsl.inetia.pl
ten bramkarzyna obrażał Polskę po meczu w Świdniku...!

LEON - 12 listopada 2017, 1:11:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo za występ Chłopaki

Fama - 12 listopada 2017, 14:53:14 - *.184.253.184.ipv4.supernova.orange.pl
Jakie brawa jak tylko zremisowali z najsłabszą Andorą . Za co te brawa . Słaba obrona i bramkarz .

Iglak - 12 listopada 2017, 16:21:16 - *.bialapodlaska.vectranet.pl
do Gałgan - Luka G. po meczu na Avii puścił wiązankę słowną, nie za miła i niepotrzebną, ale w kierunku kilku osobników z trybuny, którzy mu ubliżali w 2 połowie meczu. Poza tym gość lubi i ceni Polskę. A wyniku szkoda, może Francuzów pukną.