[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


12 listopada 2017, 14:36:42 - dyrovski
Nice I liga: Tychy 1-1 Zagłębie S.

12 listopada 2017, 12:45 - Tychy (Stadion Miejski)
GKS Tychy 1-1 Zagłębie Sosnowiec
Kamil Zapolnik 40 - Szymon Lewicki 30

Tychy: 1. Rafał Dobroliński - 5. Maciej Mańka, 27. Daniel Tanżyna, 20. Seweryn Gancarczyk, 33. Dawid Abramowicz - 18. Dawid Błanik (73, 26. Paweł Kaczmarczyk), 6. Łukasz Matusiak, 24. Adrian Łuszkiewicz, 10. Piotr Ćwielong (90, 93. Łukasz Bogusławski), 25. Kamil Zapolnik - 9. Michał Fidziukiewicz (81, 21. Marcin Radzewicz).

Zagłębie: 1. Dawid Kudła - 94. Robert Sulewski, 4. Arkadiusz Jędrych, 16. Mateusz Cichocki, 22. Žarko Udovičić - 77. Konrad Wrzesiński, 21. Sebastian Milewski (53, 7. Tomasz Nawotka), 6. Tomasz Nowak, 66. Adam Banasiak - 20. Szymon Lewicki, 27. Vamara Sanogo (87, 89. Wojciech Łuczak).

żółte kartki: Matusiak - Nowak, Banasiak, Jędrych, Sanogo.
czerwona kartka: Łukasz Matusiak (90. minuta, Tychy, za drugą żółtą).

sędziował: Dawid Bukowczan (Żywiec).
widzów: 4800.

REKLAMA

Sk - 12 listopada 2017, 14:37:51 - user-94-254-183-52.play-internet.pl
wY tam na tej porosyjskiej prowincji nic swojego nie macie Koleje Ślonskie Kluski Ślonskie tramwaje Ślonskie nawet trener hanys Bidno wioska

gumis1987 - 12 listopada 2017, 14:37:53 - 185.108.128.5
Jak można co tydzień pokazywać tą śląską kopaninę?
I jeszcze ten ferdek....
Dzisiaj na przykład są derby: Bytovia -Chojniczanka albo Siedlce - Raków, dwa bardzo ofensywnie ostatnio grające zespoły.
Dużo ciekawiej zapowiadające się mecze.

ST - 12 listopada 2017, 14:38:58 - user-94-254-183-52.play-internet.pl
Remis z rezerwami legii to poraźka

Ksawera - 12 listopada 2017, 14:40:57 - user-94-254-180-50.play-internet.pl
Sk:
Bo oni wstydzą się przyznać że wszystko mają śląskie bo prawda ich w oczy boli
Będzin Ksawera Będzin Sybera zawsze z GieKSą
Bedziński GKS!

REKLAMA

waski - 12 listopada 2017, 14:43:51 - 5ac2b207.bb.sky.com
dno dna cwielong zostaje reszta wypad tychy tylko walka o utrzymanie

pewnie ta - 12 listopada 2017, 14:44:06 - ip-79-175-228-115.cable.smsnet.pl
ależ kartoflisko w tych Tychach...

f.c.d.g. - 12 listopada 2017, 14:44:50 - 0542a67f.skybroadband.com
Zawsze ponad wami.zsh a co to jest.strasznie malo ludu naszło jak na derby.taki ładny stadion a ledwo 4tys.

Ksawera - 12 listopada 2017, 14:45:36 - user-94-254-180-50.play-internet.pl
Baaa nawet kopalnie mają śląskie.Dzięki bogu wszystkie pozamykane razem w Kazimierzu.Wcześniej w Dąbrowie Czeladzi i Wojkowicach Kwk Saturn.Kiedyś żyli z węgla a teraz ze śląskiej kasy.Nic swojego nie mają

jo - 12 listopada 2017, 14:48:38 - 031011131220.dynamic-zab-06.vectranet.pl
Klubiki bez ambicji, bez kibiców, bez przyszłości - poziom gorszy niż murawa na dzbanach. Dno!

Hiko - 12 listopada 2017, 14:48:47 - user-94-254-183-52.play-internet.pl
Fcdg jakie derby odrzucie warszawski

ZS1906 - 12 listopada 2017, 14:49:46 - aaaz171.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do ksawera mimo swoich 50 ciu lat chciałbym cie spotkac ty kundelku i pokazac ci ze jestes kundelkiem Ps. Przepraszam wszystkich psich mieszancow.

Ksawera - 12 listopada 2017, 14:49:48 - user-94-254-180-50.play-internet.pl
Jeszcze wioche i syf w kolejach i tramwajach śląskich.Jak tyljo się wsiada to aż po zagłebiakach wstyd wsiąść.Nawet nie swoich rzeczy jak tramwaje czy koleje uszanować nie potrafią

paw - 12 listopada 2017, 14:52:23 - ip5f5ac920.dynamic.kabel-deutschland.de
Nie rozumiecie tu chodzi o to kto zagra o tak nie ciekawej porze... Bo jest siatkówka, rugby, koszykówka, tenis, jeszcze jakieś wyścigi.. Więc nie puszczą meczu gdzie jedyne co słychać to co jakiś czas ku*** pi** itd.. muszę przyznać że chyba jedynym plusem pokazywania Śląskich klubów jest że mają jakiś doping.. Nawet przy małych frekwencjach...

Andrea - 12 listopada 2017, 14:54:26 - ip52-76.devices.net.pl
Tylko ZAGŁĘBIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

REKLAMA

GKS T. - 12 listopada 2017, 14:57:56 - 109.95.204.27
Obrona jako taka,zmiennicy też są , w pomocy brak kreatywnego zawodnika do Ćwielonga , on nie ma z kim grać , chyba że na wiosnę wróci w dawnej dyspozycji Łukasz , ataku nie mamy ,skrzydeł też.
Siła ognia bardzo słaba.
Dużo pracy i nie tylko przed nowym trenerem .

Tomy - 12 listopada 2017, 15:03:05 - 91.232.140.213.ip.rudna-net.pl
Czy na meczu byli kibice z Tychów ?

:) - 12 listopada 2017, 15:04:34 - 89-67-208-192.dynamic.chello.pl
Widze ze niektórych bardzo boli ten remis. ale dla Zagłebia ten remis z marnym gks tychy to porazka

Hess - 12 listopada 2017, 15:04:39 - 89-76-15-133.dynamic.chello.pl
sosnowiczny mysla ze Bedzin kibicuje zagłembiu

P - 12 listopada 2017, 15:06:55 - public-gprs690614.centertel.pl
Dla Darka Dudka na pewno wyjątkowe spotkanie wszak jego brat w świat ruszył właśnie z Edukacji. Nie raz zatem Darek trzymał tu kciuki za Jurka Co do spotkania to jednak Zagłębie troche lepsze wrażenie sprawiało. Sędzia strasznie drobiazgowy. Bramka dla Tychów na 1:0 nieuznana ale nie jeden sędzia nie dopatrzyłby sie tam faulu

ZS1906 - 12 listopada 2017, 15:13:38 - aaaz171.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do redakcji rządam usuniecia wpisów niejakiego ksawera .Moje duzo łagodniejsze wpisy były przez was kasowane a wpisy tego głupka zostawiacie!CZEMU?

(L) - 12 listopada 2017, 15:15:17 - user-94-254-238-69.play-internet.pl
Nasz fanclub z Sosnowca znowuż nie wygrał.Jest nadzieja że nasza zgoda z Radomia awansuje w tym roku chociaż.

tyski - 12 listopada 2017, 15:18:39 - mci-msq8.tychy.pl
Prezesie Bednarski, kolejny mecz w Tychach, a te bramki na stadionie w dalszym ciągu źle przeliczają frekwencję. Zajmijcie się w końcu robotą!

Daro - 12 listopada 2017, 15:20:07 - user-94-254-147-4.play-internet.pl
W okręgówce grają lepszą piłkę. Kopanina nie do oglądania.

ZS - 12 listopada 2017, 15:20:52 - host-85.14.121.46.static.3s.pl
@Ksawera - nie błaznuj! Powszechnie wiadomo, że nie ma takiego zjawiska jak Będzińska gieksa. Paru przeszczepów też tego nie zmieni. Poza tym pisząc prześmiewczo o zagłębiakach nie do końca zdajesz sobie sprawę, że przy okazji piszesz też o sobie. Do tego ta ściema o Niwce gdzie każdy kormel wiąże jęzor na supeł żeby tylko ktoś akcentu nie usłyszał haha. Takiś bohater? To wpadnij jutro o 14 na Piłsudskiego 87 - wyjaśnimy sobie parę spraw.

GKS TYCHY - 12 listopada 2017, 15:22:51 - 89-71-79-70.dynamic.chello.pl
Dzisiaj nawet gołębie latały nad murawą ...

Zawada - 12 listopada 2017, 15:27:14 - tor-exit.r1.apx.pub
Przykro patrzeć na grę Zagłębia, ale gdyby nie Legia to w ogóle by ich nie było.Olimpia pozdrawia Radomiaka z Elbląga.

Olimpia - 12 listopada 2017, 15:34:44 - cpc82985-enfi23-2-0-cust56.20-2.cable.virginm.net
Zawada ale błazen z ciebie.pozdro dla kumatych

ZS1906 - 12 listopada 2017, 15:36:29 - aaaz171.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do wszystkich kormeli typu hess, ksawera i innych cytat z utworu KUKIZA obecnie posla na Sejm RP.,,Jak ja was k...y nienawidze .... .itp. REDAKCJO rzadam zostawienia tego wpisu .

Cygan - 12 listopada 2017, 15:42:27 - 89-76-15-133.dynamic.chello.pl
Ale nas bawisz zaglebiok.

REKLAMA

ST - 12 listopada 2017, 15:42:28 - ip-5-172-232-168.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Przypominam że to forum po meczu Tychów z Sosnowcem a widzę że sporo innych klubów się udziela... Jeśli chodzi o mecz to pierwsza połowa bardzo dobra w drugiej chyba żadna strona nie chciała zaryzykować mimo że ten remis to porażka zarówno dla nas jak i Zagłębia. Niestety mam wrażenie że u nas kilku grajków wyraźnie bez formy co widać gołym okiem. Oby Taraś to wszystko zimą dobrze poukładał

Cygan - 12 listopada 2017, 15:44:40 - 89-76-15-133.dynamic.chello.pl
A kto to są te karmele ?zaglebiok

Oko - 12 listopada 2017, 15:45:53 - 188.146.64.179.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Karmele to bombony

tnh - 12 listopada 2017, 15:49:27 - 84-10-156-63.static.chello.pl
Co jest z toba Ksawera? Raz wyzywasz zagłębiaków a potem jako Wołomin i Wilanów o FC jakieś bzdury piszesz. Ogarnij się dzieciaku. Co odpowiesz koledze ZS?

19PB20 - 12 listopada 2017, 15:50:08 - user-94-254-188-95.play-internet.pl
Pozdrowienia dla Tychów! AVE 19PB20!

Oko - 12 listopada 2017, 15:51:18 - 188.146.64.179.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
No chodziło mi że nie wszyscy w trójkącie kibicują zagkembiu

tnh - 12 listopada 2017, 15:52:12 - 84-10-156-63.static.chello.pl
A co do sprzętu to zauważ odkąd Wisła ma zgodę z Ruchem nagle pojawił się sprzęt na Śląsku.

Oko - 12 listopada 2017, 15:52:42 - 188.146.64.179.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
polonia budujące już ten stadion

Warsaw - 12 listopada 2017, 15:53:16 - de-rien.fr
Po co te kłętnie, ważne ze Legii coraz blizej do Radomiaka, i pewnie Zagłębie zostanie odpulone.

Oko - 12 listopada 2017, 15:54:39 - 188.146.64.179.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tnh mosz racja

Żwaków - 12 listopada 2017, 16:03:30 - public-gprs174326.centertel.pl
Dziś bardzo słaby mecz. Brakuje kreatywnego zawodnika w środku lub skrzydeł, a najlepiej jednego i drugiego.
Zastanowiłbym się na miejscu trenera nad zmianą ustawienia na 3-5-2 lub 3-3-2-1.
Dziś na plus wg mne Matusiak - dużo przechwytów i wprwadzał spokój w tyłach.
Zapolnik ma potencjał i liczę, że wystrzeli. Drugiego napastnika trzeba szukać, lub wprowadzać młodzież.
Bramkarz dziś kilka razy d... nam uratował.

Kibic - 12 listopada 2017, 16:31:46 - 89-71-84-131.dynamic.chello.pl
Słaby mecz z bardzo slabiutkim zagłębiem. Jak nie poprawimy znacząco siły ognia w ataku to będziemy walczyć o utrzymanie.

ST - 12 listopada 2017, 16:42:11 - ip-5-172-232-168.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Zapomniałem napisać że Dobroliński mnie zaskakuje. Postawiłem już na nim krzyżyk a on znowu rozegrał bardzo dobre zawody. Ale jak z Wigrami za tydzień nie dopiszemy 3 punktów to może być niespokojna zima dla nas.

Ha ha ha - 12 listopada 2017, 16:43:03 - user-94-254-183-52.play-internet.pl
Zgody Gks Tychy: ŁKS Łodz Sandecja Cracovia Górnik Walbrzych Zawisza układy: Lech Poznań Polonia Bytom Kosy: Gks Katowice BKS Bielsko Wisła Widzew
Zgody Fc Legii: wszystkie zgody Legia
Kosy: wszystkie Kosy Legii

kora - 12 listopada 2017, 16:44:35 - 89-71-75-201.dynamic.chello.pl
Zero strzałów z dystansu GKSu tak się nie wygra żadnego meczu a im bliżej pola karnego przeciwnika tym wolniejsza gra .Prezesunio obiecywał walkę o czołówkę tabeli a tu znowu jest obrona przed spadkiem.Do dymisji cały zarząd za nieudolność.

PL - 12 listopada 2017, 17:11:08 - public-gprs171326.centertel.pl
Tragedia dziaiaj. Nie dalo sie na to patrzec dzisiaj. Nie potrafie dzisiaj wyroznic zadnego gracza z pola. Wszyscy grali piach. Jedynie Dobrolinski dzisiaj o dziwo pewnie pare razy nam tylek uratowal chociaz tak jak ktos pisal wyzej postawilem na nim krzyzyk. Cwielong i Blanik ktorzy zazwyczaj sie wyrozniaja dzisiaj totalny piach grali. Pilka wszystkim odskakuje jak juniorom. 3 podan nie potrafia wymienic. zero pomyslu na atak. babole w obronie. Remis to i tak dzisiaj ponad stan.

Żwaków - 12 listopada 2017, 17:13:09 - public-gprs174326.centertel.pl
1. Ktoś dobry z biznesu na prezesa i CFO.
2. Jerzy Dudek na dyrektora sportowego.
3. Młody i ambitny trener z Niemiec.
4. Krzysztof Bizacki & Bartek Karwan w strukturach.
5. Dzięki w/w współpraca sportowo-szkoleniowa z Anderlechtem, Feyenordem i Liverpoolem.
6. Dzięki w/w więcej sponsorów.
7. Dzięki w/w większa aktywizacja lokalnego biznesu.
8. Medium i long term stawiamy na wychowanków (z akademii), zawodników z regionu, wypożyczynych ze współpracujacych w/w klubów.
9. Po kilku latach zostajemy klubem z miejsc 3-5, grającym w pucharach i dostarczających młodych i zdolnych zawodników.

JoiTy - 12 listopada 2017, 17:14:02 - cfj226.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zadnych układów z Lechem Poznan i Polonią Bytom nie ma. Neutralne stosunki, ani zgoda ani kosa ale też nie układ

@Żwaków - 12 listopada 2017, 17:15:49 - cfj226.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jesteś szalony

Ha ha ha - 12 listopada 2017, 17:31:11 - user-94-254-183-52.play-internet.pl
Jest uklad o nieagresji i z Polonia antygieksa wiec nie godej

JoiTy - 12 listopada 2017, 18:08:02 - cfj226.neoplus.adsl.tpnet.pl
a na czym to polega taki układ antygieksa? Bo chyba nie na tym,że ich oboje nie lubimy, bo do tego nie trzeba żadnego układu.

Morris - 12 listopada 2017, 18:21:26 - byj153.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zagłebiaki na forach pyszczą, cwaniaczą, piszą jak bardzo nienawidzą Hanysów. A w poniedziałek rano głowa na dół i na Śląsk do roboty z pokorną minką. Tacy to ci nasi gastarbaiterzy z zagłebia...

kora - 12 listopada 2017, 18:56:32 - 89-71-75-201.dynamic.chello.pl
Brawo Morris to jest prawda plują na nas z Warszawą trzymają a korzyści czerpią ze Śląska,judasze.

jureckiki1 - 12 listopada 2017, 19:12:56 - host81-157-97-127.range81-157.btcentralplus.com
Zagłębie uczyć się grać wyjazdy zwycięskie od Rakowa.Zapytajcie jak oni to robią.Zobaczcie na ich stosunek bramek na wyjazdach.Macie ostatnią szansę w tym roku w Grudziądzu z którym zawsze dostajecie lanie.

dies - 12 listopada 2017, 19:22:19 - apn-95-41-64-120.dynamic.gprs.plus.pl
... Tychy pozdrawiają Bytom.

Be - 12 listopada 2017, 20:00:09 - 89-64-41-174.dynamic.chello.pl
U mnie w pracy w dabrowie połowa to hanysy. Na najnizszych szczeblach oczywiscie. Ogólnie to mamy z nich pośmiewisko. Mi ich nawet szkoda. Po prostu proste z nich chłopy.

Borubar - 12 listopada 2017, 20:04:04 - public-gprs392998.centertel.pl
Remis w derbowym meczu to dobry wynik dla podwładnych Legii Warszawa.

Bolek - 12 listopada 2017, 20:06:56 - 172.58.11.70
Tychy zgody i kosy haha dzieciaki. Tychy i Zaglebie spadek - pewne info z klubow. 2 liga juz blisko

Morris - 12 listopada 2017, 20:40:04 - byc15.neoplus.adsl.tpnet.pl
Be - nie znam prostszych a do tego bardziej fałszywych, dwulicowych, zawistnych i zakompleksionych ludzi niż Zagłębiacy... A im który głupszy, tym wyższe ma mniemanie o sobie. Są oczywiście wyjątki, ale nieliczne... To tyle w tym temacie.

ZS - 12 listopada 2017, 21:00:13 - host-85.14.121.46.static.3s.pl
@Morris - zawistnych i zakompleksionych powiadasz? Za to twoje miłosierdzie i elokwencja są godne naśladowania. Apropo poniedziałku - od wieków do głównych ośrodków administracyjnych w regionach a Katowice takim właśnie są, potrzeba było największych mas ludzkich do pracy. I tak właśnie zadzieje się w poniedziałek z tym, że nie tylko z Zagłębia ale i z całego województwa. Argument stary i głupszy od Ciebie. Daruj go sobie przy najbliższej okazji bo nudzisz! A nie lubi się hanysów nie za miejsca pracy tylko za wasze wredne poczucie wielkości powodowane masą kompleksów.

Max - 12 listopada 2017, 21:24:41 - public-gprs684413.centertel.pl
Do Żaków
Dobra ciekawa propozycja.
Dodam do dobry młody ambitny trener z Niemiec to Ditmar Brehmer ale samodzielnie bez Szatalowa-mam wrażenie,ze on miał zupełnie inna koncepcję dla drużyny i trzeba było go zostawić- tak jak to zrobiła Cracowia po zwolnieniu Szatalowa.
Ale,jak widać wyraźnie,wyszła nawet na gorsze.

Informatyk - 12 listopada 2017, 22:54:42 - public-gprs174315.centertel.pl
Ksawera i paru innych udających będziniaków nie loguję się z Będzina. Łatwo to sprawdzić. Także skończcie panowie ten kabaret. Zresztą na 90 minut jest to nagminne. Dzieci udają kogoś innego i myślą że stare wygi dadzą się nabrać. Niektórych nawet nie trzeba sprawdzać. Zdradza ich pisownia.

ZagorzeS - 13 listopada 2017, 2:05:51 - user-94-254-178-77.play-internet.pl
Walczyc Trenowac ZAGLEBIE Musi Panowac!

karlik 21 - 13 listopada 2017, 7:04:28 - 91.150.147.110.internetia.net.pl
Może tymi szczęśliwymi remisami uda nam się utrzymać ogólnie dobry mecz Gancarczyk super mimo paru poważnych błędów w kryciu w obronie na szczęście nie padły z tego bramki Matusiak i Fidzukiewicz za ciężcy na to boisko dla mnie mają nadwagę Dobroliński super

Olga - 13 listopada 2017, 7:51:06 - nat-klient37.coig.pl
Dałabym odpocząć Panu Nowakowi, bo to niestety kolejny słaby jego mecz.

F - 13 listopada 2017, 7:54:40 - user-94-254-176-12.play-internet.pl
Oooooo

ZS - 13 listopada 2017, 14:44:21 - 159-205-199-167.adsl.inetia.pl
Ksawera - 12 listopada 2017, 14:45:36 - user-94-254-180-50.play-internet.pl
Baaa nawet kopalnie mają śląskie.Dzięki bogu wszystkie pozamykane razem w Kazimierzu.Wcześniej w Dąbrowie Czeladzi i Wojkowicach Kwk Saturn.Kiedyś żyli z węgla a teraz ze śląskiej kasy.Nic swojego nie mają
TOŻSAMOŚĆ SWOJĄ MAMY ZAGŁĘBIOWSKĄ - ksawera czy skąd tam jesteś ....pewnikiem spod Jędrzejowa w bańce na mleko przywieziony.

Ubaw - 13 listopada 2017, 18:38:35 - 188.146.43.4.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bednarski dalej robi w TS?

Tnh - 13 listopada 2017, 23:56:16 - public-gprs378594.centertel.pl
Ksawera inaczej też Wołomin albo Wilanów.

SbbS - 14 listopada 2017, 23:21:48 - 89-79-149-144.dynamic.chello.pl
mecz cdd

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: