12 listopada 2017, 15:00 - Olsztyn (stadion OSiR)

Stomil: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 23. Paweł Baranowski, 38. Milen Gamakow, 44. Adrian Karankiewicz - 34. Wołodymyr Tanczyk (72, 10. Piotr Głowacki), 5. Grzegorz Lech, 97. Wiktor Biedrzycki, 6. Dani Ramírez, 3. Marcel Ziemann - 9. Artur Siemaszko.

Chrobry: 12. Sławomir Janicki - 18. Michał Ilków-Gołąb, 42. Seweryn Michalski, 3. Michał Michalec, 30. Ariel Wawszczyk (46, 77. Serhij Napołow) - 25. Jakub Bach (78, 14. Michał Borecki), 10. Marcel Gąsior, 16. Robert Mandrysz, 89. Mateusz Machaj, 8. Karol Danielak - 99. Damian Kowalczyk (61, 26. Konrad Kaczmarek).

żółte kartki: Baranowski, Biedrzycki, Karankiewicz - Mandrysz, Ilków-Gołąb, Michalski, Machaj.
czerwona kartka: Dani Ramírez (po meczu, Stomil, za kopnięcie przeciwnika).

sędziował: Mateusz Złotnicki (Lublin).
widzów: 2054.

DGL - 12 listopada 2017, 16:54:14 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl
O to chodzi Chrobry, przegrywac do przerwy i wygrac mecz, podwojne brawa bo ost padaka byla;]

Max - 12 listopada 2017, 16:56:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gratulacje Chrobry!w końcu Przelamanie!👍

Oli - 12 listopada 2017, 17:04:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Cud! Nie spodziewałem się ale to miłe rozczarowanie. Ktoś z olsztynian obiektywnie opisze mecz?

as - 12 listopada 2017, 17:13:07 - *.dynamic.chello.pl
brawo CHG oby tak dalej

qaz - 12 listopada 2017, 17:14:28 - *.dynamic.mm.pl
Pierwsza połowa zdecydowanie dla Stomilu. Chrobry bez akcji żadnej w drugiej na odwrót. Stomil stanął w miejscu. Pierwsza bramka dla Chrobrego po wątpliwym karym druga po rykoszecie. Remis by był sprawiedliwy.

Jan - 12 listopada 2017, 17:38:35 - *.play-internet.pl
Chrobrego (plus Stilon?) jakieś 45 osób, 3 flagi (jedna Stilonu).

J.Kaczyńsk - 12 listopada 2017, 17:47:51 - *.dynamic.mm.pl
Tak słabej drużyny jak Chrobry nie było w Olsztynie od lat... Jedyną sytuację mieli już przy wyniku 1:2, a tak to pierwsza bramka z karnego za przepychanki w polu karnym, druga z rykoszetu po farfoclu jakimś. A mimo to te ogórki zabierają 3 punkty...

Mineciarz - 12 listopada 2017, 17:54:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Stomil spadek,pewne info!

DGL - 12 listopada 2017, 18:04:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@J.Kaczyński. Ogórkiem to Ty JestesSpójrz w lustro.Boli i ma boleć.

wer - 12 listopada 2017, 18:05:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widocznie na większe ogórki to wystarczyło J.K.

Led - 12 listopada 2017, 18:06:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawoooo Marceeeel 👍 piękny gol!

Led - 12 listopada 2017, 18:22:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chrobry@Stilon@Unia.L👍

kora - 12 listopada 2017, 18:32:40 - *.dynamic.chello.pl
Już przed meczem pisałem że będzie karny z kapelusza ale mój wpis nagle został skasowany sędzia Złotnicki jest mistrzem w wymyślaniu karnych,lubi decydować o wyniku spotkań.W ostatnich czterech meczach z jego udziałem przyznał sześć kontrowersyjnych karnych. Brawo panie sędzio.

Kilka - 12 listopada 2017, 18:40:56 - *.146.103.73.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tak ze 3 lata łudzę się,że Stomil to fajna drużyna bo pochodzę z tego pięknego miasta i tam grałem w piłkę.Ale już bolą minie dziąsła i wypadają plomby. To jest słaba drużyna i niczym się nie broni przed żałosnymi włodarzami .Kibice mówią o innych ,,Ogórki" ale kto gra na gruzach z XX wieku, na klepisku do rolniczych imprez , a klub szkoli młodzież w archaiczny sposób.Zobaczę narybek za tydzień i dostaniecie obiektywną ocenę.Szkoda szarpaniny dla 3 tysięcy w porywach.Powiedzcie ,które miasto wojewódzkie nie ma porządnych obiektów sportowych poza Olsztynem?

Anty - 12 listopada 2017, 18:45:31 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Opona 2 liga ha ha

JETHRO - 12 listopada 2017, 18:49:46 - *.toya.net.pl
__ Brawo CHROBRY GŁOGÓW ,gratulacje z Łodzi ! __

dgl+wer - 12 listopada 2017, 18:59:22 - *.dynamic.mm.pl
Oj dzieciaki, dzieciaki... Ja w przeciwieństwie do was byłem na meczu i widziałem. Chrobry wygrał, brawo - to wyczyn - mieć jedną akcję a strzelić dwa gole. No, ale nie zmienia to faktu że grał beznadziejnie, po prostu jak ogórki. Po prostu jestem zaskoczony że drużyny lepiej grające przegrywały w Olsztynie a wam się udało. Po prostu udało. Z taką grą to z Podbeskiedziem i Ruchem łomot dostaniecie. Poproście rodziców żeby pozwolili wam pójść na mecz z Ruchem to sami zobaczycie.

O - 12 listopada 2017, 18:59:24 - *.adsl.inetia.pl
Nie beczeć gumaki , jeszcze tylko dwa razy dostaniecie w łeb w tym roku i udacie się na zasłużony odpoczynek przygotowywać się do spadku.

vader - 12 listopada 2017, 19:03:09 - *.ssp.dialog.net.pl
Może i Chrobry to ogórki ale kim jest w tej sytuacji Stomil? Jak dla mnie to ogórasy :D Bravo Pomarańczowi! Tak się zbiera ogórasy :D

Mrówka Z - 12 listopada 2017, 19:04:31 - *.olsztyn.vectranet.pl
Dlaczego nie ma informacji o czerwonej kartce dla Ramireza, który sam z Grzesiem Lecha meczu nie wygra?
Choroby bez szału, ale Stomil specjalnie klarownych sytuacji sobie nie robił, nie było jakiegoś obijania słupków czy poprzeczek, a i bramkarz zbyt wiele do roboty nie miał... Druga połowa totalna padaka na stojaka jak wyszli i gong był kwestią czasu. A po drugim to już było za późno na przebudzenie.

O - 12 listopada 2017, 19:14:22 - *.adsl.inetia.pl
Co do stadionów w miastach wojewódzkich . Szczecin , Katowice , tego w Bydgoszczy też nie zaliczyłbym do obiektów piłkarskich.

ZksOlimpia - 12 listopada 2017, 20:52:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ktos na górze czuwa żeby olsztyńska wieś w końcu skończyła tą padakę i spadła...

Kibol - 12 listopada 2017, 20:54:50 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl
Dziś Chrobry nie zachwycił ale ważne ze zdobył 3 pkt bo za ładna grę dla oka jeszcze nikt po za Miedzią w tej lidze pkt nie dostał. Chrobry od meczu z Wigrami gra piach i jest w kryzysie jadąc do Olsztyna każdy liczył na pewna przegrana i kurs u Buka tez był na wygrana ChG niższy niż Stomilu stad być może taki wynik bo widać że Stolml jak grał z faworytami gryzł trawę a jak kurs był inny to ChG wygrywa i Gonsior/Zidane różowe buty nawet strzela bramkę i wygrywamy. Wniosek taki wysoki kurs na ChG = zwycięstwo !

ZKS WP - 12 listopada 2017, 21:52:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gratulacje Chrobry z Plocka👍

ZKS WP - 12 listopada 2017, 22:01:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl

siwy włos - 12 listopada 2017, 23:33:12 - *.adsl.inetia.pl
Sędzia gwizdał najmniejsze przewinienie (chociaż niedopatrzył się dwóch zagrań ręka po stronie gości). Fatalna postawa piłkarzy z Głogowa w pierwszej połowie, Stomil robił co chciał (aż dziw bierze że nieskończyli Olsztynianie meczu w pierwszej połowie - indolencja się kłania). Chrobry przyatakował w drugiej i w efekcie błędów Stomilu strzelił dwie bramki. Adnotacja dla redaktorów - po meczu czerwoną kartką został ukarany piłkarz Stomilu Dani Ramirez za niesportowe zachowanie wobec piłkarza Chrobrego.

k - 13 listopada 2017, 0:19:06 - *.olsztyn.vectranet.pl
Opis meczu:
Pierwsze cp sie rzuciło w oczy to jak zwykle długie i mozolne wpuszczanie kibiców gości. Może w połowie pierwszej połowy wszyscy weszli. Nie wiem. Oni wiedzą lepiej, ja zerkałem ma mecz. Taka sytuacja jest nie pierwszy raz w Olsztynie. Zawsze tu się utrudnia wszelkim kobicom piłki nożnej.
Poerwsza połowa z kilkoma ciekawymi strzałami z dystansu Stomilu ale żaden nie wpadłdo bramki. Wpadła za to piłka uderzona z dosyć ostrego konta przez Marcela Ziemana.
Stomil po strzelonej bramce niestety przysiadł.
Zachęciło to do gry Chrobrego. Z jednej i drugiej strony było troche zmarnowanych sytuacji. Sedzia momentami pozwalał na zbyt wiele nie temperując zawodników kartką.
Chrobry też pokazał, że umieją strzelać z dystansu. Na szczęście mamy Piotrka Skibę. Bramkarz Chrobrego za to wychodził daleko za pole karne ale nikt ze Stomilu nie był w stanie go za to "nagrodzić" bramką. Pytanie czy ktoś by dokopał i czy by trafił? Dodając do tego jeszcze szybkie obebranie piłki to było to dziś prawie niemożliwe.
W drugiej połowie dalej mecz walki z odrobiną nieporadności i niedokładności z obu stron. Stomil zaczął posyłać (oddawać) długie piłki do nikąd i przez to musiał się nabiegać nic nie tworząc.

k - 13 listopada 2017, 0:32:53 - *.olsztyn.vectranet.pl
Stomil w drugiej połowie grał słabo. Często zawodnicy zamiast strzelać próbowali dalej dryblować jak chociażby Ramirez. Na własne życzenie sprokurowaliśmy karnego cofając się do głębokiej defensywy. Asekuracja i wymienność kiepsko funkcjonowały.
Czy karny się należal zobacze na powtorkach.
Druga bramka po rykoszecie. Przypomne że taką samą zdobyliśmy szczęśliwie tydzień wcześniej w meczu ze Stalą. W niczym nie należy jej ujmować znaczenia bo bramka to bramka, a że Chrobremu się bardziej chciało to strzelali i w końcu wpadło bo wisiało to w powietrzu. No ale jak się gra na minimalizm to zawsze jest w plecy. Stara szkoła Tomaszewskiego "bronić wyniku", tylko najpierw trzeba umieć się bronić. Stracone bramki mówią same za siebie, że nie umiemy się bronić, więc trzeba stosować inne porzekadło "najlepszą obroną jest atak", z resztą i dosłownie nawet to pokazał Siemaszko. Zabrakło waleczności i zaangarzowania u połowy zespołu, poza tym zdecydowania, szybkich decyzji.

Pitt - 13 listopada 2017, 8:55:04 - *.dynamic.chello.pl
Chrobry tym razem wygrał szczęśliwie na bardzo trudnym terenie. Czasem takie mecze się zdarzają. Jestem pewien że Stomil spokojnie się utrzyma i to gdzieś w środku tabeli. Powodzenia Stomil, pozdro od kibola Chrobrego.

Maksi - 13 listopada 2017, 9:20:34 - *.centertel.pl
Stomil to ten marny klub z pod Ostródy

Led - 13 listopada 2017, 11:01:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Chrobry Nasz Król👍

Łukta - 13 listopada 2017, 11:57:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Budimex odejdzie za 2 miesiące i spadek pewny jak drut. W Olsztynie to jest reanimowanie trupa co jakis czas.Oj bedzie wesoło w 2 lidze.

sedr5t678 - 13 listopada 2017, 13:05:31 - *.dynamic.chello.pl
100 mil to miszcz z najlepszejsza obroną i ogromnymi dochodami takze musi awansowac do ex ligii a potem barsa real i inne ogórki dostaną oklep- a co ?

Kolo - 13 listopada 2017, 14:55:45 - *.play-internet.pl
Cieszy wygrana ale od dłuższego czasu ChG gra padake. Niech tak runda już się skończy. Trzeba szukać zastępcę Machaja bo na bank jest już dogadany.dziekujemy Ci Irek.zabierasz to co najlepsze 😊

Led - 13 listopada 2017, 15:28:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Kolo .Kolego to jest pewne ze Machaj zagra w Jagielloni ? A co ze Szczepaniakiem ze nie gra w Chrobrym ? Proszę odp.

Led - 13 listopada 2017, 16:05:26 - *.ssp.dialog.net.pl