12 listopada 2017, 16:53:34 - koofel
Gol Tomasza Kupisza

Tomasz Kupisz strzelił gola dla Ceseny w zremisowanym 3-3 (2-1) meczu 14. kolejki włoskiej Serie B z Salernitaną. Polaka w 86. minucie zmienił Alessio Vita. To jego pierwszy gol w tym sezonie.

12 listopada 2017, 15:00 - Cesena (Orogel Stadium - Dino Manuzzi)
AC Cesena 3-3 Salernitana Calcio 1919
Tomasz Kupisz 3, Moussa Koné 22, Raffaele Pucino 66 (s) - Alejandro Rodríguez 27, Riccardo Bocalon 71, Matteo Ricci 78

żółte kartki: Moussa Koné, Lamin Jallow, Nicolò Fazzi, Romano Perticone - Alejandro Rodríguez, Leonardo Gatto.
czerwona kartka: Leonardo Gatto (68. minuta, Salernitana, za drugą żółtą).

sędziował: Riccardo Ros (Pordenone).

Cesena ma 14 punktów i zajmuje 21. miejsce w tabeli.

Mineciarz - 12 listopada 2017, 17:56:48 - apn-31-0-44-163.dynamic.gprs.plus.pl
Chojna dla mnie w tej chwili numer jeden do awansu,grajom najlepszom piłkę. Tylko gdzie wy po tym awansie bendzieta grać? Kolejna "sandecja" w ekstraklapie grajonca na obcych boiskach to troche za dużo...

Brawo - 12 listopada 2017, 19:06:16 - SwidH001MM01.inetia.pl