[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


12 listopada 2017, 17:50:45 - koofel
Nice I liga: Pogoń S. 0-3 Raków

12 listopada 2017, 16:00 - Siedlce (stadion ROSRRiT)
Pogoń Siedlce 0-3 Raków Częstochowa
Hubert Tomalski 36, Piotr Malinowski 84, Przemysław Oziębała 90

Pogoń: 12. Rafał Misztal - 24. Damian Świerblewski (82, 7. Paweł Garyga), 19. Maciej Wichtowski, 25. Arkadiusz Czarnecki, 4. Jarosław Ratajczak - 35. Dawid Polkowski, 8. Daniel Chyła (76, 20. Piotr Krawczyk), 23. Piotr Mroziński, 10. Grzegorz Tomasiewicz, 11. Michał Bajdur (60, 87. Adrian Paluchowski) - 9. Dariusz Zjawiński.

Raków: 1. Mateusz Lis - 25. Karol Mondek, 6. Andrzej Niewulis, 2. Tomáš Petrášek, 5. Daniel Boateng, 77. Hubert Tomalski - 13. Piotr Malinowski, 7. Rafał Figiel (81, 21. Jakub Łabojko), 16. Igor Sapała, 19. Krystian Wójcik (87, 17. Przemysław Oziębała) - 10. Adam Czerkas (78, 9. José Embaló).

żółte kartki: Chyła, Garyga - Boateng, Figiel, Niewulis.

sędziował: Sebastian Jarzębak (Bytom).
widzów: 1586.

W 28. minucie Rafał Figiel (Raków) nie wykorzystał rzutu karnego (Rafał Misztal obronił).


źródło: własne / lajfy.com

REKLAMA

Mineciarz - 12 listopada 2017, 17:52:14 - apn-31-0-44-163.dynamic.gprs.plus.pl
Czyżby atak na ekstraklape w wykonaniu Rakow?

RKS - 12 listopada 2017, 17:56:03 - 79-66-200-8.dynamic.dsl.as9105.com
Brawo RKS ! Taka wygrana boli tylu ludzi ż Częstochowy że głowa mała. hahah
Tylko Raków RKS

Red - 12 listopada 2017, 17:57:25 - adoh125.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Raków. Po tym jak z waszym klubem postąpiło miasto życzę wam awansu

knopek - 12 listopada 2017, 17:58:38 - 89-75-93-64.dynamic.chello.pl
RKS RKS RKS ! Złodziejaszczyk co Ty na to

REKLAMA

sparki - 12 listopada 2017, 17:58:41 - 185.55.65.138
Urząd miasta w Częstochowie będzie bardzo niezadowolony

Kris - 12 listopada 2017, 18:01:44 - apn-31-0-46-175.dynamic.gprs.plus.pl
Dokładnie. Raków powinien awansować na złość władzą miasta.

siedlce... - 12 listopada 2017, 18:03:36 - 79.184.222.107.ipv4.supernova.orange.pl
ale wstyd

inż.Mamoń - 12 listopada 2017, 18:05:56 - 14-66-145-85.ftth.glasoperator.nl
Brawo Raków.Za rok wszyscy na wybory, trzeba czerwonych odsunąć od władzy.

KevinArnol - 12 listopada 2017, 18:07:36 - acww189.neoplus.adsl.tpnet.pl
wie ktoś co się dzieje z Kitano i dlaczego nie gra?

Medalikarz - 12 listopada 2017, 18:09:45 - 188.146.102.191.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Częstochowa bez rakowa

Chrisrks - 12 listopada 2017, 18:19:29 - 31.42.13.165.alfanet24.pl
Tak jest.Na pohybel wszystkim szczekającym zielonym i czerwonym pieskom!Rakowski walec nadal miażdży;) Matyjaszczyk,Balt i inni wrogowie niedługo zakończą żer w UM.Raków wygrywa dla nas kibiców i dla siebie.Ave Racovia!

ja - 12 listopada 2017, 18:19:32 - 188.146.42.22.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Matyjaszczyk dziś wyrywa swe rude włosy z głowy

aerwr - 12 listopada 2017, 18:21:10 - acje138.neoplus.adsl.tpnet.pl
o jest huls netowy

ChB - 12 listopada 2017, 18:25:22 - user-94-254-146-114.play-internet.pl
gratulacje Raków !!! CHEMIK KĘDZIERZYN & RAKÓW CZĘSTOCHOWA P.S. Dzięki za sobotnie wsparcie w Strzelcach Op. ChB Władcy Opolszczyzny

REKLAMA

Medalik - 12 listopada 2017, 18:27:12 - host-94-251-237-169.dynamic.mm.pl
W Czestochowie tylko RAKÓW

Boa - 12 listopada 2017, 18:30:01 - 82-214-135-126.itsa.net.pl
Macie tam w Częstochowie jakiś porządny stadion?

:-) - 12 listopada 2017, 18:33:22 - 188.146.101.174.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Piękny rewanż za baraże sprzed 2 lat
Brawo, Papszmiriada trwa.

Ferdek - 12 listopada 2017, 18:36:13 - 188.146.99.167.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mamy estadio de la gruz

eb1921 - 12 listopada 2017, 18:48:26 - host-94-251-245-88.dynamic.mm.pl
Należy się cieszyć, ale i martwić co nam jeszcze zaserwują władze miasta. Jeżeli właściciel się zdenerwuje to po rundzie wiosennej może sprzedać miejsce Rakowa w lidze. Akurat będzie to przed wyborami i reklama pomoże obecnym władzom w cuglach wygrać koleje wybory. Ale znając sympatyków Rakowa p. Prezydent z niewiernymi judaszami będą poruszać się po Częstochowie kanałami. Wodociągi dadzą im plan kanałów w mieście to będzie łatwiej i nie pobłądzą.
Liczę, że do tak czarnego scenariusza nie dojdzie.

kibic - 12 listopada 2017, 19:01:05 - 109.76.0.154
Mamy naprawde oddanego sponsora klubu, ktory wklada kupe serca w ten klub....Ale niestety pan Matyjaszczyk ktory nienawidzi naszego klubu i tych setek dzieci trenujacych w RAKOWIE chyba postawil sobie juz za punkt honoru rzucac klody pod nogi ! Rozumiem jeszcze nie darzyc sympatii kibicow ale zeby nienawidzic tych mlodych chlopcow co trenuja w klubie to jest zenada !Taka prawda !

roklo - 12 listopada 2017, 19:01:55 - komp-95-171-211-81.protonet.pl
gdzie są ci wszyscy co po 5-6 kolejkach krzyczeli że Raków jest słaby i spadnie.Jakie teraz macie zdanie?

Rizzo - 12 listopada 2017, 19:08:58 - 082139057002.radom.vectranet.pl
Trzeba się bylo zachowywać jak ludzie to miasto nie zabraloby Rakowowi pieniędzy. Ci którzy są winni obecnie pyskują o odsuwaniu czerwonych od wladzy. A ludzie w Czewie się cieszą. Na Rakow chodzi w porywach do 2000 ludzi więc na co miasto ma dawać pieniądze? Drużyna gra świetnie a na trybunach prastarego stadionu parę osób na krzyż. Lepiej przeznaczyć pieniądze na coś z czego korzysta więcej mieszkańców.

Koal - 12 listopada 2017, 19:13:39 - host-89.25.180.191.static.3s.pl
Hihihi morda radosna pozdro z knurowa

roklo - 12 listopada 2017, 19:14:55 - komp-95-171-211-81.protonet.pl
do rizzo proponuje na autobusy lub tramwaje bo pewnie u ciebie też wiecej ludzi z tego korzysta niz jest ludzi na stadionie chyba że dojeżdzasz busem

eme2 - 12 listopada 2017, 19:32:32 - 176.101.128.26
@rizzo naprawdę mi szkoda Ciebie
Miasto płaci za promocje czytaj reklamę - jak się nie orientujesz poszukaj sobie ile kosztuje minuta reklamy w TV a tu mamy kilka meczów 90 minut z reklamą na koszulkach i stadionie,
i nie obrażaj wiernych kibiców - całych rodzin z dziećmi - seniorów - ludźmi z pasją,
do tego jest akademia młodzików 400-500 dzieci przyszłość Częstochowy pewnie tego też nie rozumiesz
a pewnie dobrze rozumiesz za co Włókniarz Częstochowa dostał 2.5 mln na promocje po znajomości
w 2017
Raków 2016 - 1,5mln a w 2017 -100tys
więc jak Rizzo dziecko nie znasz się na marketingu reklamie prawach handlowych proszę nie ośmieszaj się
ave Raków najwięcej goli na jesień tak trzymać na wiosnę ;)
teraz reklama miasta za tydzień Polsat Miedz-Raków
- za darmo - szkoda tylko ludzi którzy kochają w Częstochowie piłkę nożną nie jak koalicja SLD/PO

J - 12 listopada 2017, 19:39:00 - a27-04-01.opera-mini.net (37.47.74.35)
Bałaganu narobią elementy ,śliwki i im podobni, a klub pół bańki w plecy. Ryży jak by nie miał pretekstu to by wyrzygał te pieniądze ,ale kumaci w ramach honoru wolą wyrwać pare krzeseł

eme2 - 12 listopada 2017, 19:46:00 - 176.101.128.26
skończcie juz z Ruchem .. Sandecja z Cracovią powyrywali krzeszła na Wisle nie wypięło się na nich miasto ani Nowy Sącz ani Kraków ... Częstochowa nie chciała dać kasy od początku roku - kumaci wiedzą o co chodzi - to pod koniec roku szczęśliwie mieli pretekst aby nic nie dać - Wstyd na Całą Polskę - poparcie dla Rakowa prezes PZPN Zbigniew Boniek i Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka i tyle w temacie - Częstochowa od dawna rzuca kłody piłce nożnej w Częwtochowie

derock - 12 listopada 2017, 20:06:57 - 82-132-225-168.dab.02.net (10.145.144.44)
Ja natomiast nie podchodzę do tego jako "czerwoni" czy koalicja SLD-PO. To jest zwykła personalna antypatia obecnych kilku ludzi z prezydentem do Rakowa. Nie sądzę, żeby wszyscy czestochowianie mający przekonania lewicowe nienawidzili Rakowa. Tak samo nie można powiedzieć, że wszyscy kibice i sympatycy Rakowa to pisowcy. Ja mam przekonania raczej lewicowe a kocham RKS, ale nie podoba mi się ta tylko teoretycznie lewicowa władza Częstochowy.Także nie ma co generalizować.

derock - 12 listopada 2017, 20:15:48 - 82-132-225-168.dab.02.net (10.145.144.44)
Trzeba pamiętać, że nie każdy lewak jest zły, po prostu wielu socjalistów w Polsce po wojnie po prostu było złymi ludźmi i wykorzystywali system i włedzę do mordowania i innych zbrodniczych celów. Kim był bohater Piłsudski? Przecież to było PPS !!!

REKLAMA

derock - 12 listopada 2017, 20:18:06 - 82-132-225-168.dab.02.net (10.145.144.44)
No, ale przepraszam wszystkich to SPORT !!!!!!! a nie polityka !!! Koniec napisałem nie na temat. SORKI !!!

eme2 - 12 listopada 2017, 20:20:34 - 176.101.128.26
masz racje derock ... można osobowo
głównie Bałt a za nim dopiero Matyjaszczyk z Marszałkiem
druga kwestia - jakie poglądy ma teraz lewica w Częstochowie - na pewno nie sportowe ani nie robotnicze

derock - 12 listopada 2017, 20:41:17 - 82-132-225-168.dab.02.net (10.145.144.44)
dokładnie tak eme2 !!! Dlatego Pan Świerczewski powiedział od razu to jest sport i on nie utożsamia się z żadną opcją polityczną !!! I jeszcze co mogę dodać od siebie to zdrowy system polityczny to taki, który posiada zdrową równowagę pomiędzy prawą i lewą stroną. Jedni kontrolują drugich i nie dochodzi do ekstremów. Zarówno poglądy lewicowe jak o prawicowe w pewnych aspektach mają swoją słuszność, dlatego potrzebny jest kompromis !!!

:-) - 12 listopada 2017, 20:51:15 - 188.146.101.174.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Co jeden to lepszy histo/eryk. Jak o czymś ...o wie, to pisze: "lewaki" i już szczęśliwy...

Siedlce - 12 listopada 2017, 21:10:54 - 093105116087.siedlce.vectranet.pl
Raków dziś pokazał dobrą i dojrzała piłę. .A Pogoń była tłem.
SERCE Krwawi ale taka jest prawda...
Szacun dla kibiców Rakowa którzy przyjechali i kibicowali pod stadionem...

lacoste - 12 listopada 2017, 22:13:29 - h-87-199-30-38.dolsat.pl
Co z Papikyanem? Byl na lawce czy cos w postaci kartek/ kontuzji?

Chrisrks - 13 listopada 2017, 17:46:33 - 31.42.13.165.alfanet24.pl
Jak mawia klasyk: "Dobry czerwony to martwy czerwony".Tu nie ma kompromisu.PiS,Po czy inne tfu..Nowoczesne,SLD,Razem to szeroko pojęta lewica.Różnią się tylko tym,że jedni potrafią się przeżegnać a inni nie.W ekonomii to jedna swołocz.Uzdrawiać świat za pomocą cudzych pieniędzy.A propos.Niech miasto odda stadion klubowi i nie będzie potrzebne państwowe wsparcie.Taka jest moja opinia.

Wolfik - 14 listopada 2017, 0:21:16 - host-94-251-246-191.dynamic.mm.pl
Ja rozumiem, każdy ma swoje preferencje. Jestem w stanie to nawet zrozumieć. Ale jak czytam hasła typu: "niech miasto odda stadion..." to mnie śmiech bierze. Wiesz jakie kwoty trzeba przeznaczyć na utrzymanie obiektu nawet takiego jak nasz? Ile kosztuje zabezpieczenie tegoż w dniu meczu? Pomożesz p.Świerdzewskiemu finansowo? Płacisz w ogóle jakiekolwiek rachunki czy z rodzicami do 50-tki?

Wolfik - 14 listopada 2017, 0:25:17 - host-94-251-246-191.dynamic.mm.pl
@eme2: Lewica poglądów nie ma z prostej przyczyny - w tym kraju nie istnieje. Podobnie zresztą, jak prawica. Całe to politycznbe badziewie wygląda, jak nie przymierzając - nasz stadion.
Chociaż nie, on jakiś tam urok ma .

Chrisrks - 14 listopada 2017, 18:53:46 - 31.42.13.165.alfanet24.pl
Kolega Wolfik jak zwykle się myli.Idąc tropem Twojego myślenia,żadna prywatna inicjatywa nie jest w stanie utrzymać się na rynku."Wszystko w Państwie,nic po za Państwem ,nic przeciw Państwu".Przeczytaj sobie kto powiedział te słowa i stworzył system długo zatruwający i niszczący społeczeństwa.Lewica w Polsce jest i ma bardzo mocne korzenie-niestety.Sztandarowy projekt czerwonych-obowiązkowe ubezpieczenia.Jesteś za?Odpowiedz sobie a zobaczysz.Ale wystarczy tych dygresji.Jesteśmy od dziesięcioleci czerwono-niebieską rodziną.Czekamy na nowy stadion,to się nie zmieni.Pozdrawiam.

Wolfik - 14 listopada 2017, 20:23:02 - host-94-251-246-191.dynamic.mm.pl
Drogi Kolego. Czy ja gdzieś napisałem, że prywatne jest be a państwowe cacy? Czy możesz mi wskazać taki cytat? Napisałem tylko, że utrzymanie obiektu i zabezpieczenie dnia meczowego prawdopodobnie przerasta naszego właściciela. Nawet kluby tuzy w naszej lidze nie mają własnych stadionów (Legia, Lech, Gdańsk).
A zdania o lewicy nie zmienię. Nie ma jej. Jeśli za lewicę uważasz byłych towarzyszy z SLD, a za prawicę bolszewików z PiS to nie mam już nic do powiedzenia.
Co do stadionu - pełna zgoda. Jest niezbędny nie tylko Rakowowi, lecz i miastu. A dygresje zawsze będą, tu nie Korea. i chyba dobrze, nie? Pozdrawiam.

Wolfik - 15 listopada 2017, 8:22:21 - 185.48.179.238
I jeszcze jedno. "Obowiązkowe ubezpieczenia" o których wspominasz (czyli jak mniemam 2-gi filar) wprowadził - jako jedną z 4-ech reform - rząd niejakiego Buzka. Z nadania AWS. Gdzie tu owi "czerwoni" o których piszesz????

Chrisrks - 15 listopada 2017, 18:06:39 - 31.42.13.165.alfanet24.pl
Witam.Absolutnie się tutaj z Tobą zgadzam.Buzek(zwany również Łobuzek) jak i cała ta AWS to związki zawodowe.Z definicji organizacja lewicowa.Tu wiem,że nie zaprzeczysz.Dla mnie jest to papierek lakmusowy.Jesteś za obowiązkiem płacenia -lewica,Ty decydujesz o swoich finansach i masz prawo DOBROWOLNEGO oddawania składki Państwu-prawica.No i długo byśmy pewnie tak mogli...Ave Racovia!

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: