13 listopada 2017, 16:50:08 - dyrovski
Gol Laszy Dwaliego oraz występy Giorgiego Merebaszwiliego i Niki Kaczarawy w reprezentacji Gruzji

Lasza Dwali (Pogoń Szczecin) strzelił gola dla reprezentacji Gruzji w zremisowanym 2-2 (1-1) meczu towarzyskim z Białorusią. W barwach gospodarzy wystąpili także Giorgi Merebaszwili z Wisły Płock i Nika Kaczarawa z Korony Kielce.

13 listopada 2017, 15:00 - Kutaisi (Ramaz Szengelias Sachelobis Kutaisis Centraluri Stadioni)
Gruzja 2-2 Białoruś
Irakli Sicharulidze 35, Lasza Dwali 50 - Igor Stasiewicz 24, Pawieł Niechajczik 66

żółte kartki: Irakli Sicharulidze - Maksim Wołodko, Artiom Bykow, Igor Stasiewicz.

sędziował: Suren Balijan (Armenia).

Dwali wszedł na boisko w przerwie, zmieniając Gurama Kaszię, Merebaszwili w 62. minucie zastąpił Dżabę Kankawę, zaś Kaczarawa w 88. minucie wszedł za Waleriana Gwilię.

W 80. minucie Waleri Kazaiszwili (dawniej Legia Warszawa) zmienił w drużynie Gruzji Irakliego Sicharulidze, a na liście rezerwowej pozostał Wladimer Dwaliszwili (w przeszłości Polonia Warszawa, Legia i Pogoń).

art - 13 listopada 2017, 16:56:07 - Host-87-239-172-64.e-sbl.net
Gruzja dziwna drużyna, strzela na 2-1 i obrona, dostaje na 2-2 i atakują jak wściekli

Borubar - 13 listopada 2017, 16:57:08 - yc157.internetdsl.tpnet.pl
Gol Laszy Dvalego, to zasługa przede wszystkim Maćka Stolarczyka- dyrektora sportowego Pogoni Szczecin. To głównie on odbudował Lasze, wyciągając go ze Śląska Wrocław, gdzie nie miał szansy na grę. Dzisiejszym występem, Dvali spełnił swoją rolę. Pokazał, że strzelając bramkę w lidze z mistrzem Polski, można kontynuować strzelecką serię nawet w reprezentacji.

Zajmon Leg - 13 listopada 2017, 17:43:03 - 188.146.33.168.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Borubar
Dzięki za komentarz pośmialem się :-) .

Juanitos - 13 listopada 2017, 17:46:11 - 89-79-204-84.dynamic.chello.pl
Bravo Dvali. Bueno futbolista. Tylko polaki treneiros nie umieją w nim potencjał.

Gocha - 13 listopada 2017, 17:52:30 - 89-79-204-84.dynamic.chello.pl
Sorki za Juanitosa. To kolega z Erasmusa z Hiszpanii. Odkąd zobaczył mecz Pogoń - Legia chodzi ciągle i wychwala tego Dvalego. Nawet do komputera się dobrał i wypisuje wszędzie.
Mówi, że jest oczarowany jego grą i że ten Dvali to w La Liga byłby "clase mundial".

LEON - 14 listopada 2017, 1:23:37 - euw166.neoplus.adsl.tpnet.pl