13 listopada 2017, 20:21:23 - bartekwr9
Dwie bramki Armando Sadiku w reprezentacji Albanii

Armando Sadiku (Legia Warszawa) strzelił dwa gole dla reprezentacji Albanii w wygranym 3-2 (2-0) wyjazdowym meczu towarzyskim z Turcją. 26-letniego napastnika w 66. minucie zmienił Naser Aliji.

13 listopada 2017, 18:30 - Antalya (Antalya Arena)
Turcja 2-3 Albania
Cengiz Ünder 47, Emre Akbaba 60 - Armando Sadiku 24, 39, Eros Grezda 56

żółte kartki: Serdar Aziz, Ozan Tufan, Caglar Söyüncü, Cenk Tosun - Ledian Memushaj.
czerwona kartka: Ledian Memushaj (42. minuta, Albania, za drugą żółtą).

sędziował: Georgi Kabakow (Bułgaria).

Do Redakcj - 13 listopada 2017, 20:24:47 - 188.146.145.231.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Witajcie. Taka sugestia - może wprowadzicie w statystykach poszczególnych zawodników występy i gole w reprezentacjach? Pozdrowienia!

oddawaj re - 13 listopada 2017, 20:25:18 - user-94-254-235-60.play-internet.pl