13 listopada 2017, 22:56:46 - dyrovski
Wypowiedzi po meczu Polska - Meksyk

Jakub Błaszczykowski: - Przed meczem wiedzieliśmy, że Meksyk to bardzo dobra drużyna i pokazali to w tym meczu. Mieliśmy swoje sytuacje w pierwszej połowie, ale ich nie wykorzystaliśmy. Każda porażka czegoś uczy i mamy fajny materiał do analizy. Drużyna Meksyku pokazała się z dobrej strony. Myślę, że ten rok był udany i można się z niego cieszyć. Myślę, że każdy sposób jest dobry, jeśli przynosi efekt. Jesteś w stanie zaskoczyć przeciwnika i taka jest idea tego wszystkiego. Ale spokojnie, trzeba teraz wszystko przeanalizować, trener ma doświadczenie i na pewno wyciągnie odpowiednie wnioski. Nie myślę o losowaniu. Po prostu trzeba brać, co nam los przydzieli. Jesteśmy gotowi na każdego przeciwnika, bo takie są koleje rzeczy.

Raúl Jiménez: - Polska jest bardzo dobrą drużyną. Ranking FIFA pokazuje na jakim punkcie jest ta reprezentacja. Cieszymy się, że wygraliśmy. Polska bardzo dobrze wykonuje stałe fragmenty gry oraz szybko przechodzi z obrony do ataku. Meksyk mógł wykorzystać kilka błędów w defensywie Polski i tak udało nam się strzelić bramkę.

Maciej Rybus: - W pierwszej połowie z lewej strony faulowany byłem. Dostałem w mięsień czworogłowy z kolana i z minuty na minutę bolało coraz bardziej. Jest to bolesne, ale dałem radę jakoś. Dzisiaj tak to wyglądało, że Meksyk był od nas lepszy pod względem kultury gry. Utrzymywali się przy piłce i ciężko było nam złapać ich wysoko. Czekaliśmy na kontry. Niestety przegraliśmy ten mecz. Fajna lekcja dla nas, bo pierwszy raz graliśmy w tym zestawieniu i jest to niezły materiał do analizy. Meksyk grał szybko na jeden-dwa kontakty i mieliśmy z tym problemy, bo biegaliśmy za piłką, a oni nas z lewej do prawej "przeciągali". My w ataku pozycyjnym bywaliśmy momentami, głównie gra z kontry. Meksyk pokazał, że jest mocnym przeciwnikiem, mimo braku najmocniejszego składu.

alan11 - 13 listopada 2017, 23:02:49 - *.sokola.pl
wystarczy zabrac nawalce Lewandowskiego i grosickiego i wychodzi cala prawda o mysli szkoleniowej pieknego Adama

futbolista - 13 listopada 2017, 23:10:58 - *.boid.qwest.net
prawde mowiac, to tylko Anglia kroczy swa szkola trenerska, reszta to sie wozi na pracy terenerow zachodu, przyznaj racje panie Adamie N.

hallon - 13 listopada 2017, 23:16:29 - *.bredband.comhem.se
Miejsce w rankingu FIFA tak jak i awans na dwie imprezy z rzedu to wystarczajacy pokaz jego mysli szkoleniowej. Jeden przegrany mecz gdze Meksyk nie pokazal zbyt wiele i zaczyna sie wylewanie pomyj. Popatrzcie jak grala Francja w eliminacjach. Cieszmy sie z tego co mamy bo po trenerze Nawalce moze nastac dluga ciemnosc...

SmutniDwaj - 13 listopada 2017, 23:17:20 - *.dynamic.mm.pl
Dobra Janusze, postękaliście a teraz idźcie już spać.

wiieem - 13 listopada 2017, 23:32:36 - *.opera-mini.net (*.13.106.201)
Smuda i Fornalik rowniez mieli tych pilkarzy w skladzie ale bez dojrzalosci i formy dlatego Nawalka przyszedl na gotowe trafiajac na zloty okres optymalnej gry swoich asow spijajac cala pianke zwyciestw i awansow z uksztaltowanej kadry dla ktorej szczytem beda mistrzostwa w przyszlym roku. Bez nastepcow bedzie duzy spadek w rankingu i ogromny problem z awansem na kolejny turniej.

hallon - 13 listopada 2017, 23:46:44 - *.bredband.comhem.se
Nie wiesz co mowisz. Bez atmosfery nie ma wynikow. Smuda i Fornalik nawet laczac swoje sily nigdy nie dokonali by tego co Adam Nawalka. Smuda nie ma pojecia o nowoczesnej pilce a Fornalik nie mial wlasnego zdania.

TheBill - 13 listopada 2017, 23:50:11 - *.dynamic.mm.pl
przestańmy się łudzić o potędze naszej piłki, byle golarze owiec z wysp nam łupnia dają, taka jest prawda

under46 - 14 listopada 2017, 0:04:32 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl
Mowa trawa , w każdej z tych wypowiedzi...

Kocur - 14 listopada 2017, 0:57:35 - *.nwrknj.fios.verizon.net
Nie ma Roberta nie ma Nawalki, dobrze ze Robert kazal Nawalce szukac nowych twarzy bo pomimo awansu to slabo to wyglada , Swierczok powinien dostac jeszcze kilka szans , Jach tez powinien zostac w orbicie zainteresowan , Cionek i Maczynski powinni zostac skresleni , Wszolek tez powinien zostawac w klubie i trenowac zamiast nosic pilki na zgrupowaniach kadry . Cieszmy sie tym co jest poki Lewandowski gra !!!

kibic - 14 listopada 2017, 2:31:38 - *.dynamic.mm.pl
Polska wróciła do TVP i skończyły się sukcesy teraz do 2022 będą takie żenujące mecze.

Do CEBULI - 14 listopada 2017, 2:35:26 - *.dynamic.chello.pl
Bracia i Siostry... Przecież grał drugi skład, zupełnie niezgrany, czego Wy oczekiwaliście? Naprawdę sądziliście, że zagrają piękny, zgrabny futbol i wygrają z Meksykiem? No dajcie spokój :D Zwłaszcza, że nie ma powodów do narzekania Z tej 11-tki może 2-3 wyjdzie w podstawowym składzie jako zgrana drużyna. Fajnie, że sobie pokopali i nabrali doświadczenia. To jest "rywalizacja" o uzupełnienie składu i ławki rezerwowej, a nie gotowa pierwsza drużyna na Mistrzostwa Świata... Wszystkiego dobrego i spokoju ducha kochani

dam - 14 listopada 2017, 5:43:21 - *.dynamic.mm.pl
W Meksyku rez grał drugi skład

ja - 14 listopada 2017, 7:32:36 - *.play-internet.pl
Jaki drugi skład?
Szczęsny (pierwszy bramkarz) - Jędrzejczyk, Cionek, Rybus, Mączyński, Zieliński, Linetty, Wolski, Błaszczykowski
8 zawodników grało przynajmniej jeden mecz z ostatnich czterech o punkty w eliminacjach
Przestańcie się oszukiwać bo później będziecie zawiedzeni
Polska reprezentacja pod wodzą Nawałki jest strasznie słaba
Ciągnie i ustawia ją jedynie Lewandowski bez niego nie znaczymy nic

slkasa - 14 listopada 2017, 8:30:19 - *.dynamic.chello.pl
@ja granie jeden z czterech meczów to i drugi skład sie łapie. Licz tych, co grali trzy z czterech od początku, to będziesz miał podstawowy skład.

róg rożny - 14 listopada 2017, 11:35:54 - *.centertel.pl
taki mecz moze byc wlasciwie towarzyski jakby Polska nie byla wsrod finalistow mistrzostw, to sa bardziej mecze przygotowawcze i prawidlowo zagrac lepiej . trener reagowal ,robil zmiany, bo wie ze bez reprezentcji zawodnik to tylko lokalny pilkarz. tak samo jak selekcjoner bez optymalnej kadry moze nie zaistniec w swiecie .a ostatni raz gralismy poza grupa na mundialu u20?... to rzeczywiscie i juz mniejsza o to ze Bartosza Bialkowskiego nie ma nawet w skladzie, ale to udowadnianie w teorii ze jest nie przydatny przypomina forsowanie tezy ze ziemia moze byc plaska .

mega - 14 listopada 2017, 12:26:42 - *.centertel.pl
to przez to , ze z ekstraklasie nie ma 2 wiecej klubow z 2 000 - trybunami .