17 listopada 2017, 21:51:13 - bartekwr9
Bramka Wojciecha Golli

Wojciech Golla strzelił bramkę dla NEC w wygranym 3-1 (1-0) meczu 13. kolejki holenderskiej drugiej ligi z De Graafschap. Była to jego trzecia ligowa bramka w tym sezonie.

17 listopada 2017, 20:00 - Doetinchem (De Vijverberg)
vbv De Graafschap 1-3 NEC (Nijmegen)
Daryl van Mieghem 53 - Arnaut Groeneveld 10, Sven Braken 66, Wojciech Golla 83

żółte kartki: Jordi Tutuarima, Andrew Driver - Gregor Breinburg.

sędziował: Serdar Gözübüyük.
widzów: 11 228.

Golla zagrał cały mecz. 90 minut w drużynie gospodarzy zagrał Filip Bednarek. Poza kadrą meczową NEC znalazł się były piłkarz Legii Warszawa Steeven Langil.

NEC ma na koncie 30 punktów i zajmuje pierwsze miejsce w lidze. De Graafschap zgromadził 21 punktów i jest szósty.

jacekM - 17 listopada 2017, 21:53:00 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Po kontuzji i od razu pełny mecz i kolejna bramka. Nie dla niego ta liga. Przerasta ją, choć Eredivisie w poprzednim sezonie go też przerastało.

@@@ - 17 listopada 2017, 22:49:17 - *.20-1.cable.virginm.net
Czyli w niedzielę strzeli też Janusz Gol z Rostowem, bo do tej pory zawsze jak jeden z nich strzelał, to drugi podczas tego samego weekendu też.

Dymo - 18 listopada 2017, 8:08:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl