18 listopada 2017, 13:00 - Katowice (stadion Rozwoju)
Adam Żak 41, 62

Rozwój: 12. Bartosz Golik - 26. Przemysław Mońka, 3. Michał Czekaj, 6. Michał Szeliga (90, 16. Kajetan Kunka), 7. Kamil Łączek - 27. Daniel Paszek (85, 9. Kacper Tabiś), 25. Piotr Barwiński, 14. Bartosz Jaroszek, 8. Michał Płonka, 18. Marcin Kowalski (79, 15. Daniel Kamiński) - 20. Adam Żak (90, 10. Kamil Bętkowski).

Warta: 1. Adrian Lis - 23. Bartosz Kalupa, 5. Bartosz Kieliba, 2. Tomasz Dejewski, 14. Radosław Jasiński - 8. Karol Żmijewski (68, 6. Nikodem Fiedosewicz), 10. Adrian Laskowski (83, 13. Adrian Szynka), 17. Artur Marciniak, 20. Adrian Cierpka, 18. Przemysław Kita (46, 7. Michał Przybyła) - 9. Łukasz Spławski (72, 4. Wojciech Onsorge).

żółte kartki: Żak, Płonka - Kieliba, Dejewski, Kalupa, Żmijewski.
czerwone kartki: Bartosz Kieliba (58. minuta, Warta, za drugą żółtą), Bartosz Kalupa (68. minuta, Warta, za faul taktyczny).

sędziował: Paweł Kukla (Kraków).
widzów: 312.

źródło: własne / Rozwój Katowice

Tomoszek - 18 listopada 2017, 15:04:29 - *.internetdsl.tpnet.pl
najlepszy mecz Warty w tym sezonie nie udało się ale pewne pierwsze miejsce będzie

dex - 18 listopada 2017, 15:06:52 - *.play-internet.pl
312 widzów? Jak na meczu 2 ligii nie ma 1000 osób to sędzia powinien odgwizdywać walkower dla gości!

Zajmon Leg - 18 listopada 2017, 15:08:21 - *.146.100.5.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sędzia dzisiaj bardzo skrupulatny albo kibic Cracovii.

kibic - 18 listopada 2017, 15:12:19 - *.ennet.pl
hahaha bilety za darmo rozdawali a tylko 312 kibiców dla kogo ten Rozwój gra.

zielony - 18 listopada 2017, 15:15:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Spadek nam nie grozi,awans też nie.Typowy środek tabeli.Ponoć po rundzie jesiennej trener ma odejść dostał intratne propozycje z klubów 1 ligowych i 3-4 kluczowych zwodników pójdzie z nim.Tak zatacza koło ta karuzela panowie.

bolszewik - 18 listopada 2017, 18:54:17 - *.rudcom.pl
Ech... Sami eksperci i merytoryczne wpisy powyżej. Przede wszystkim wielkie brawa dla chłopaków za ten mecz i bezcenne zwycięstwo. Smakuje to tym lepiej, że gole strzelał nasz wychowanek, któremu ostatnio nie szło. Oby to było długo wyczekiwane przełamanie, tak Żaczka, jak i całej drużyny. Gdyby jeszcze udało się coś przywieźć z Puław i mieć mniej nerwową zimę... Warta dziś duże rozczarowanie. Nie kojarzę żadnej groźnej sytuacji z ich strony. Byłem na meczu tych drużyn w Poznaniu i początkiem sierpnia "Zieloni" prezentowali się o wiele lepiej. Dla tych, którzy węszą spisek i podstęp - obie czerwone kartki ewidentne. Luki, popraw mnie proszę, jeżeli się mylę.

B,JBJK.HVH - 18 listopada 2017, 19:53:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zieloni wygrali - ale u buka !!!

luki - 18 listopada 2017, 20:13:36 - *.25.165.67.static.3s.pl
Cieszy zwycięstwo odniesione po 4 porażkach. Dziś Rozwój był zespołem zdecydowanie lepszym i stwarzającym znacznie więcej sytuacji bramkowych. Cieszą gole Adama Żaka ale miał on jeszcze dwie bardzo dobre możliwości na podwyższenie wyniku z czego na pewno jedna to była 200. Warta po 2 czerwonych kartkach grała bardzo rozważnie. W Poznaniu zespół zielonych prezentował się znacznie lepiej. Miałem okazję tak jak bolszewik widzieć oba ostatnie mecze tych drużyn przy Drodze Dębieńskiej. Czerwone kartki były ewidentne. Nie popadajmy w hurra optymizm pamiętając, że za tydzień wyjazd do Puław a tam szanse mamy sobie zapewnić miejsce nad kreską. Tak więc walczymy dalej. I jeszcze jedno szacunek dla kibiców Warty obecnych dziś na meczu. Pamiętamy, że byliśmy bardzo miło przyjęci podczas naszych ostatnich spotkań w stolicy Wielkopolski. Pozdrawiamy.

Gks 1962 - 19 listopada 2017, 11:39:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Rozwój dziękujemy, źyczymy sukcesów meczach z Radomiakiem, Łks em oraz Siarką.

Rozwój - 19 listopada 2017, 11:50:06 - *.dynamic.chello.pl
Jastrzębie dziękujemy za Kluczbork. Życzymy powodzenia w meczach z Gwardią,Gryfem, Legionovią i Stalową Wolą.

SuperCentu - 19 listopada 2017, 12:05:12 - *.wtvk.pl
Nazwisko Golik brzmi jak propozycja korupcyjna. Nie zrozumieli tego poznańscy centusie i stąd porażka...

Brynów - 19 listopada 2017, 13:39:36 - *.dynamic.chello.pl
Widać że bez młodzieży w składzie gra była lepsza i pewniejsza ,zimą potrzebne wzmocnienia doświadczonych dwóch-trzech trzeba sprowadzić i utrzymanie powinno być. A młodzi niech wchodza pojedyńczo na końcowe minuty przy bezpiecznym wyniku no chyba że ofensywni w razie potrzeby a za dwa trzy lata będzie z nich dobra ekipa.

xx - 19 listopada 2017, 14:59:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kiepski sędzia...Do Krakowa blisko.Tylko dwie czerwone dla Warty?