18 listopada 2017, 17:25:10 - koofel
Gol Bartosza Kapustki

Bartosz Kapustka strzelił gola dla Freiburga w przegranym 1-3 (0-2) meczu z Wolfsburgiem w ramach 12. kolejki niemieckiej Bundesligi. 20-letni pomocnik pojawił się na boisku w 53. minucie za Karima Guédé. To jego pierwsza bramka w tym sezonie.

18 listopada 2017, 15:30 - Wolfsburg (Volkswagen Arena)
VfL Wolfsburg 3-1 SC Freiburg
Yannick Gerhardt 3, Yunus Mallı 29, 70 - Bartosz Kapustka 68

żółte kartki: Marcel Tisserand - Robin Koch, Florian Kath.

sędziował: Manuel Gräfe (Berlin).
widzów: 23 744.

Na ławce Freiburga cały mecz przesiedział Rafał Gikiewicz, a poza kadrą Wolfsburga znalazł się Jakub Błaszczykowski.

Freiburg ma osiem punktów i zajmuje 16. miejsce w tabeli. Wolfsburg z czternastoma punktami jest na 13. lokacie.

Nick - 18 listopada 2017, 17:26:52 - *.2.34.162 (*.203.4.135)
Bardzo ladna bramka. Brawo Bartek!

Paprykarz - 18 listopada 2017, 17:27:07 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Czemu Kuba nie gral?

rrrr - 18 listopada 2017, 17:27:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo!!

fansport - 18 listopada 2017, 17:29:16 - *.dynamic.chello.pl
w przegranym meczu, więc żadna satysfakcja.

Halo - 18 listopada 2017, 17:29:31 - *.static.ip.netia.com.pl
Jak zagrał Bartek?

KCH - 18 listopada 2017, 17:31:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Warto dodać - Wolfsburg pierwsza wygrana ligowa po serii...7 remisów z rzędu. Przy tej statystyce nawet Kazek Moskal wymięka.

rambo - 18 listopada 2017, 17:32:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Błaszczykowski taki słaby że już nie łapię sie nawet na ławke.

a - 18 listopada 2017, 18:00:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I tak trzymaj - a mundial ci nie ucieknie.

magic - 18 listopada 2017, 18:09:16 - *.255.234.172
Kubie raczej już nic innego nie pozostaje jak podpisać kontrakt z Chicago. Przynajmniej będzie w rytmie meczowym.

Michał - 18 listopada 2017, 18:10:53 - *.dynamic-ra-06.vectranet.pl
Karim Guede - Słowak z dziada pradziada, z krwi i kości.

cool - 18 listopada 2017, 18:32:08 - *.adsl.inetia.pl
Już widać że Bundesliga dla Bartka jest za słaba .On tam się dusi ,w następnym sezonie nie ma na co czekać tylko przechodzić do Premier
league !!!

m - 18 listopada 2017, 18:44:41 - *.toya.net.pl
Błaszczykowski pójdzie do Cleveland Cavaliers, razem z Isaiah Thomas i Derrickiem Rose będzie tajną bronią z ławki

Sonki - 18 listopada 2017, 18:45:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Poki co to powinien ustabilizowac swoja pozycje. Dopiero pozniej myslec o transferze do lepszego klubu, moze Valencia, Napoli, moze Olympiakos. Tam bym go widzial.

cool - 18 listopada 2017, 19:05:17 - *.adsl.inetia.pl
Aktualnie na swojej stronie int Kicker informuje że o Kapustke już rozpoczęła sie walka wśród najlepszych klubów Anglii, Hiszpanii ,Włoch i Niemiec !!!

fritz - 18 listopada 2017, 19:32:36 - *.web.vodafone.de
Ladna bramka. Respekt. Dziekujemy. Gra, bo mamy 5 kontuzjowanych z pierwszego skladu... Inaczej grzal by lawe nadrabiajac deficyty w grze defensywnej.
Jesli sie tego nie nauczy, nie zagra w Valencii, tylko byc moze w Extremadurze; nie w Napoli, a w Padwie; nie w Olympiakosie, tylko w Paniliakos Pyrgos albo w Kavali...
Ale Bartek sie uczy i gratulujemy mu pierwszej bramki w Bundeslidze.

klin - 18 listopada 2017, 22:43:39 - *.cable-modem.tkk.net.pl
Bardzo dobra informacja, w porządku cieszę się. Brawo Bartek.

Tb - 18 listopada 2017, 23:03:40 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Brawo Bartek!

@Fritz - 18 listopada 2017, 23:04:21 - *.as13285.net
Ten cały Freiburg to poziom Wisły Płock więc się tak nie podniecaj.

LEON - 19 listopada 2017, 1:41:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A Już traciłem nadzieje
Brawo Bartek

Bb - 19 listopada 2017, 4:24:50 - *.net.media.pl
Kuba lekki uraz, dlatego poza kadrą

Piotr - 19 listopada 2017, 6:35:17 - *.opera-mini.net (*.146.36.223)
Ludzie blaszczykiwski ma kontuzje,a kapustka znuszczyl swoja kariere bo tak sie napalil na zagraniczny klub juz od dwoch lat nie gra regularnie,strzela bramke na 4miesiace,a w miesiacu gra 60minut,jednym slowem jest daremny.

Krystian-H - 19 listopada 2017, 10:55:27 - *.dip0.t-ipconnect.de