ja - 18 listopada 2017, 17:57:07 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Ojojoj - 18 listopada 2017, 17:58:47 - *.centertel.pl

kibic123 - 18 listopada 2017, 17:59:55 - *.153.229.53
Sam jesteś frajer. Chłopaki robią 2 punkty na najtrudniejszych wyjazdach w lidze. Brawo Puszcza !!!

Beern - 18 listopada 2017, 18:00:01 - *.34.ktmtelekom.pl
Puszcza co sie dzieje z tymi końcówkami? Fajnie że 1 pkt z wyjazdu z liderem ale mogły być 3. W Legnicy też strata punktów w końcówce. Może zabraknąć tych 4 punktów do utrzymania.

aaa - 18 listopada 2017, 18:00:17 - *.petrus.pl
Nie przesadzajcie z tymi frajerami. Prawda jest taka, że dziś Puszcza miała ogromne szczęście. Słupek, poprzeczka, minimalnie chybione uderzenie Mikołajczaka. Gdyby nie to, że Chojniczanka u siebie ma zablokowaną bramkę to wynik byłby zupełnie inny.

kibic - 18 listopada 2017, 18:00:59 - *.fiberway.pl
Puszcza chyba nie chce walczyc o ekstraklasę,bo traci bramki w ostatnich minutach z liderami.

ja - 18 listopada 2017, 18:01:22 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Frajerzy z Niepołomic mogli być liderem.

Sony - 18 listopada 2017, 18:02:17 - *.fiberway.pl
Cenny punkt. Szkoda że znowu nie udało się utrzymać wyniku.

typo - 18 listopada 2017, 18:02:49 - *.fiberway.pl
Nie mówcie o frajerach bo 2 remisy z dwóch wyjazdów u liderów to naprawdę bardzo dobry wynik.

leśnik - 18 listopada 2017, 18:04:29 - *.dynamic.mm.pl
a teraz Puszcza pojedzie do Rakowa i... będzie to co zawsze czyli bęcki..

obserwator - 18 listopada 2017, 18:04:37 - *.fiberway.pl
Kto był na meczu.Ponoc Bramkarz Puszczy został pchnięty przez zawodnika Chojniczanki do bramki.

fritz - 18 listopada 2017, 18:06:42 - *.web.vodafone.de
Dwa samobóje? Respekt dla napastników obu zespolów

baster - 18 listopada 2017, 18:07:03 - *.84.12.19
Ja pitole co za pech, slupek, poprzeczka, kilka setek, karne nie podyktowane i tylko remis z Puszcza Autobus Niepolomice. No trudno teraz 100mil i oby 3 punkty na zakonczenie roku.

leśnik - 18 listopada 2017, 18:10:18 - *.dynamic.mm.pl
baster - Chojna wygrała w tym sezonie wiele meczów których nie powinna zremisować więc proszę Cię

miko - 18 listopada 2017, 18:12:19 - *.centertel.pl
Dzisiaj ostatnie minuty meczu i piłka wepchneła bramkarza czy zawodnik bramkarza wepchnoł to jak jeden z odcinków jeszcze nie dawnej bajki galactik football

ale heca - 18 listopada 2017, 18:16:38 - *.centertel.pl
Jakby Puszcza dowiozła w Legnicy i Chojnicach 3 punkty do końca byłaby LIDEREM.

baster - 18 listopada 2017, 18:19:08 - *.84.12.19
Wiele to taka wioska na Pomorzu. Poza fartowna wygrana w Czestochowie oraz (lecz nie tak perfidnie) w Glogowie nie przypominam sobie innego meczu, ktory wygralismy bedac gorszym zespolem.

do obserwa - 18 listopada 2017, 18:23:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak, bramkarz został wepchnięty, ale nie że tak łapami tylko przez to, że wyskoczył do piłki wraz z napastnikami chojniczanki i się od nich jakby odbił.

leśnik - 18 listopada 2017, 18:25:32 - *.dynamic.mm.pl
baster- tak na szybko- Ruch, Stal no i Raków - ten ostatni to już wogóle była parodia.

szyszko - 18 listopada 2017, 18:32:42 - *.50.231.198
leśnik pewnie byłeś na tych meczach i wszystkie widziałeś

leśnik - 18 listopada 2017, 18:39:50 - *.dynamic.mm.pl
szyszko
ja mam nielegalne kamerki internetowe na stadionach mate :-)

do leśnik - 18 listopada 2017, 18:44:00 - *.petrus.pl
To chyba coś Ci słabo działają ;)
Ruch - Spokojne prowadzenie 3;1, które powinno być nawet wyższe (dwa nietrafione karne), końcówka z brakiem koncentracji i problemy na własne życzenie. Mówienie jednak, że to nie powinna być wygrana MKSu jest żartem.
Stal - Mecz 60/40 dla Chojniczanki. Stal poza bramką i jedną sytuacją nie miała w zasadzie nic groźnego. Chojniczanka zasłużenie wygrała.
Raków - Mecz bardzo wyrównany, Chojniczanka za autobusem, jedna kontra i wygrana. Tutaj rzeczywiście mógł paść remis.

leśnik - 18 listopada 2017, 18:47:18 - *.dynamic.mm.pl
i to znaczy że jesteś kibicem swojej drużyny - nie ma w tym nic złego ale
Ruch- karne ok ale spokojnie powinien być remis z gry
Stal- moim zdaniem idealne 50/50 i znowu remi
Raków- tutaj nie ma mowy o żadnym wyrównanym meczu- powinno być co najmniej 2-1 albo 3-1 dla Rakowa
Nic to ja tam do Chojny nic nie mam..

do leśnik - 18 listopada 2017, 18:53:35 - *.petrus.pl
Chyba nie bardzo nic do Chojniczanki nie masz skoro wygadujesz takie bzdury. Mecz z Ruchem na remis? Serio? Nawet nie żartuj! Gdyby nie brak koncentracji to Ruch zostałby zmiażdżony.
Stal? Chojniczanka miała groźniejsze sytuacje od Stali zasłużona wygrana.
Raków? Tak, mecz nie był wyrównany i tu zgadzam się, ze mogło być różnie ;)

skure83 - 18 listopada 2017, 19:03:01 - *.fiberway.pl
widze że tu sami znawcy piłki. Sami jesteście frajerzy Puszcza sobie gra na lajcie bo nie chce awansować i tyle. A punkty systematycznie zdobywa

leśnik - 18 listopada 2017, 19:11:23 - *.dynamic.mm.pl
Puszcza nie gra na lajcie bo nie jest pewna że się utrzyma proste luzaku

Ryszard - 18 listopada 2017, 20:09:00 - *.centertel.pl
Markowski teraz chłop z sianem z Sopotu robi twoja ex Karolinke.

mario - 18 listopada 2017, 21:50:59 - *.43.20.246.ipv4.supernova.orange.pl
bRAWO mIchal!!

Mx - 19 listopada 2017, 13:59:25 - *.85-237-178.tkchopin.pl
Kandydat do ekstraklasy i 1000 widzów. Tyle to przychodzi na mecze dobrej drużyny w IV lidze.

kibic - 19 listopada 2017, 18:15:43 - *.fiberway.pl
OgLądam skrót meczu.Bramkarz Puszczy w powietrzu jednak jest pchnięty przez zawodnika Chojniczanki do bramki.Nie wiem jak to maja interpretowac sędziowie?Czy jest to faul na bramkarzu?

do kibic - 20 listopada 2017, 14:29:29 - *.static.ip.netia.com.pl
hmmm .....
gdzie Ty tam widzisz pchniecie bramkarza ??
chyba inny mecz oglądasz!!
wg aktualnych przepisów ,bramkarz obecnie w walce o piłkę w ,,5 metrze'' jest traktowany jak każdy zawodnik z pola ,ale tam nawet żadnego agresywnego ataku na bramkarza nie było , bramkarz po wyskoku do piłki wpadł z nią do bramki przy równoczeznym wyskoku i walce o piłke zawodnika Chojniczanki!! zabrakło po prostu miejsca aby mógł bramkarz wykonać poprawną interwencję , gdyż zamiast ją łapać powinien ją przerzycić ponad poprzeczką i...było by po problemie!!!

Endriu72 - 22 listopada 2017, 8:33:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ewidentnie bramkarz Puszczy wepchnięty do bramki, gol nie powinien być uznany. Taka jest moja opinia.

tom - 22 listopada 2017, 9:56:04 - *.petrus.pl