18 listopada 2017, 19:53:26 - bartekwr9
Drużyna Konrada Kapusty w II lidze norweskiej

Notodden FK, którego zawodnikiem jest Konrad Kapusta, awansował do drugiej ligi norweskiej. Jego drużyna w rewanżowym meczu barażowym wygrała 5-3 (4-1) z Fredrikstad FK. W pierwszym meczu padł bezbramkowy remis.

18 listopada 2017, 18:00 - Nottoden (Idrettsparken)
Notodden FK 5-3 Fredrikstad FK
Erlend Hustad 7, Steffen Jenssen 22, Martin Holmen 24, Amani Mbedule 28, Erik Midtgarden 69 - Sanel Kapidžić 38, Mislav Leko 76, 83

żółte kartki: Borgar Velta, Jonathan Johansson - Shola Akinyemi, Håvard Åsheim.

sędziował: Torkjell Jonsson Trædal.
widzów: 2105.

29-letni bramkarz znalazł się poza kadrą meczową na ten mecz. W tym sezonie Kapusta nie wystąpił w żadnym spotkaniu ligowym swojego zespołu.

1930 - 18 listopada 2017, 20:05:34 - *.petrus.pl
ale informacja

Futi - 18 listopada 2017, 20:18:14 - *.dynamic.chello.pl
Brat Kapustki? UWAGA! Wysyp trolli za 3... 2... 1...

ddd - 18 listopada 2017, 20:23:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lech wygral kiedys z tym Fredrikstad 7-1 w pucharze uefa

@Futi - 18 listopada 2017, 20:55:12 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl
Przeciez to nie jest brat Kapustki skoro ma inne nazwisko geniuszu.

kkk - 18 listopada 2017, 21:08:17 - *.43.9.185.ipv4.supernova.orange.pl
Niezły bigos :/

zzz - 18 listopada 2017, 21:08:40 - *.136.139.15
Z Nottoden znam tylko okoliczną skocznię narciarską :D

SPAM - 18 listopada 2017, 21:12:50 - *.play-internet.pl
Po co takie szczegółowe informacje? Niedługo zaczniecie pisać o wynikach Oldboyi z Orlików.

millwall - 18 listopada 2017, 21:17:25 - *.132.231.181.ip.telfort.nl
Swego czasu gral tam Piotr Stokowiec

devlieger - 18 listopada 2017, 21:21:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak to jest jak rodzime gwiazdeczki wyjeżdżają na zachód... miało być Leicester, jest druga liga norweska.

poli - 18 listopada 2017, 21:24:44 - *.play-internet.pl
To brat Bartka Kapustki?

Dan - 18 listopada 2017, 21:50:07 - *.centertel.pl
Brawo Konrad Kapusta! Takich bohaterów narodowych nam potrzeba!

fago - 18 listopada 2017, 21:57:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do dan aleś głupol..

BI - 18 listopada 2017, 22:20:12 - *.static.ip.netia.com.pl
Patrząc po karierze to jest pn emigrantem zatobkpeym

BI - 18 listopada 2017, 22:21:39 - *.static.ip.netia.com.pl
...zarobkowym, przy okazji hobbystycznie grającym w gałę.

jorg. - 19 listopada 2017, 9:01:26 - *.adsl.inetia.pl
moim zdaniem lepiej pisać o innych zawodnikach co graja w innych i niższych ligach niż tylko o lewandowskim bo jak już słysza lewandowski to lewandowski tamto to mnie juz głowa i połowa tyłka boli.

Michał - 19 listopada 2017, 12:58:33 - *.dynamic-ra-06.vectranet.pl