18 listopada 2017, 22:40:10 - euzi
Gol Piotra Zielińskiego

Piotr Zieliński strzelił bramkę dla Napoli w wygranym u siebie 2-1 (1-0) meczu 13. kolejki włoskiej Serie A z Milanem. Reprezentant Polski ma już na koncie trzy gole strzelone w lidze w tym sezonie.

18 listopada 2017, 20:45 - Neapol (Stadio San Paolo)
SSC Napoli 2-1 AC Milan
Lorenzo Insigne 33, Piotr Zieliński 73 - Alessio Romagnoli 90

żółte kartki: Allan, Raúl Albiol - Fabio Borini.

sędziował: Daniele Doveri (Rzym).
widzów: 36 557.

Zieliński wszedł na boisko w 69. minucie za Marka Hamšíka, a kontuzjowany Arkadiusz Milik pozostał poza kadrą. Napoli jest liderem z dorobkiem 35 punktów po 13 meczach.

Golbi - 18 listopada 2017, 22:41:40 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Fajna siata na bramkarzu

fansport - 18 listopada 2017, 22:55:43 - *.dynamic.chello.pl
szkoda że tylko w klubie strzela, a gdy przyjeżdża na reprezentacje, to celownik ma rozregulowany.

kibic - 18 listopada 2017, 23:05:03 - *.interblock.pl
spokojnie, odpali i w reprezentacji. Ma na to czas jeszcze i trzeba mu dać trochę czasu żeby nabrał doświadczenia w reprezentacji bo to młody zawodnik i musi nabrać trochę dojrzałości w reprezentacji jeszcze..

alan11 - 18 listopada 2017, 23:05:05 - *.sokola.pl
fansport - tylko w tej kadrze to on nie ma z kim grac w pomocy. ? Maczynski, przereklamowany Krychowiak, ktory zagral kilka meczy w WBA i juz dzisiaj ławka. Zielu to naprawde dobry pilkarz ale nie pasuje do stulu gry, ktory preferuje Nawałka.

BartX - 18 listopada 2017, 23:06:46 - *.icpnet.pl
Spokojnie za jakieś 2 lata będzie podporą kadry

Miron - 18 listopada 2017, 23:36:47 - *.dynamic.mm.pl
Jestem przekonany, że repra będzie miała dużo pożytku z tego gościa. Mimo, że często wchodzi z ławy, to ma naprawdę silną pozycję w Neapolu.

lopez - 19 listopada 2017, 0:40:35 - *.centertel.pl
Wlosi nie jada na mundial i rzadzi. narazie poprawil sobie tylko statystyki . ale ''Zieliksen'' z Wolskim to juz moze byc kombajn . trzeci (lub 4) do rozbijania i mozemy miec mocarna formacje -z szybkimi bokami turbo.. Nawet jak Rafal nie na caly mecz

fansport - 19 listopada 2017, 8:36:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ten cienias nie powinien grać w kadrze jeden gol i to kilka lat wstecz przeciw potedze san marino

rrr - 19 listopada 2017, 8:52:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
fansport, ty kretynie. On ma inne zadania niż strzelanie bramek, ale co ty możesz wiedzieć o piłce od strony taktycznej? Nic, bo nie ruszasz się z kanapy

Lolo - 19 listopada 2017, 9:25:33 - *.laguna.net.pl
Ma 3 bramki i 8 asyst w kadrze,a bramke szczelił równierz Dani w towarzyskim meczu nie tylko San Marino

Lolo - 19 listopada 2017, 9:28:05 - *.laguna.net.pl
Fansport, jak piszesz to pisz prawde jak jest, a nie twoje chore wyobrażenie

artuur,,, - 19 listopada 2017, 12:27:26 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@fansport,,, nie chce mi sie z tobą rozmawiać, niedowartosciowany gostku

pepin - 19 listopada 2017, 17:14:07 - *.dynamic.chello.pl
Zieliński to moim zdaniem najlepszy technicznie zawodnik w polskiej kadrze. Oglądam Napoli w TV.

LEON - 19 listopada 2017, 23:50:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl