Bełchatów: 12. Arkadiusz Moczadło - 19. Łukasz Pietroń, 4. Mikołaj Bociek, 25. Michał Bierzało, 26. Kamil Szubertowski - 7. Bartłomiej Bartosiak (72, 11. Michał Ciarkowski), 20. Patryk Rachwał, 21. Marcin Garuch, 10. Dawid Flaszka, 8. Robert Chwastek - 9. Piotr Giel (86, 6. Émile Thiakane).

Błękitni: 57. Mariusz Rzepecki - 25. Grzegorz Szymusik (57, 6. Filip Karmański), 19. Tomasz Pustelnik, 7. Maciej Liśkiewicz, 24. Rafał Gutowski - 17. Maciej Więcek (75, 20. Michał Magnuski), 14. Piotr Wojtasiak, 15. Damian Mosiejko, 10. Patryk Skórecki, 18. Wojciech Fadecki - 27. Mateusz Węsierski.

żółte kartki: Bociek, Bierzało, Rachwał, Szubertowski - Węsierski, Gutowski, Pustelnik, Karmański.

sędziował: Sebastian Załęski (Ostrołęka).

Kibic - 19 listopada 2017, 18:50:55 - *.centertel.pl

Sisi - 19 listopada 2017, 18:51:58 - *.centertel.pl
Super Gratki Bełchatów! Życzymy awansu!!! 2 liga to nie Wasze miejsce.

Tom - 19 listopada 2017, 19:00:46 - *.arreks.pl
No jestem dumny... W końcu 😀

Manuel - 19 listopada 2017, 19:02:08 - *.146.38.6.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo GKS! Od 0:2 do 3:2! Brawo! Wreszcie pokazaliscie, że macie jaja! Forza GieKSa!

Star - 19 listopada 2017, 19:02:46 - *.dynamic.mm.pl
Zastanówcie się Błękitni nad sobą przegraliscie wygrany mecz!!!!

Riru - 19 listopada 2017, 19:07:19 - *.szybki-net.pl
Brawo Panowie !! Po przerwie przypomnieliście sobie, że macie jednak JAJA !! Widać dobra pracę trenera. Oby tak dalej !

szuwar - 19 listopada 2017, 19:09:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
GKS - takiej walki chcemy w każdym meczu! Pokazaliście charakter i tak ma być teraz w każdym meczu. Do boju GKS!

Torfiorz - 19 listopada 2017, 19:19:01 - *.dolsat.pl
Dobre 6 minut GKS, czekamy na dobre 90minut;)

szuwar - 19 listopada 2017, 19:47:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@gracz naucz się, że porażek GieKSy nie wolno obstawiać!

gracz - 19 listopada 2017, 20:51:20 - *.dip0.t-ipconnect.de
@szuwar do tej pory na porazkach gieksy jestem do przodu

A - 19 listopada 2017, 21:15:46 - *.dynamic.chello.pl
Jak dla mnie to zwykla ustawka. Kurs ponad 25 zl byl na takie cos. U blekitnych to nie 1 raz z reszta. Ktos niezle na tym sobie dorabia, napewno kumate osoby 😉

Kibic77 - 19 listopada 2017, 21:19:22 - *.play-internet.pl
Mecz możę i ładny ale grajki zachowały się jak skończone dupki bo nawet kibicom za doping nie podziękowali-wstyd panowie piłkarzyki wstyd

Tb - 19 listopada 2017, 21:52:01 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
W 6 minut Błękitni stracili to, na co pracowali całą pierwszą połowę.

Manuel - 20 listopada 2017, 0:46:22 - *.146.34.61.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Współczuję kibicom Błękitnych. Ale myśmy niedawno przeżywali to samo, a nawet gorzej. GKS niedawno przerżnął wygrany mecz. W Puławach prowadzil 0:2, a przegral 5:2. Także dziś taka mała rehabilitacja Brunatnych.

kibic - 20 listopada 2017, 14:09:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rozwalił mnie tytuł artykułu w naszej lokalnej prasie ,,Szalony mecz w Bełchatowie", bardziej na miejscu byłby tytuł:,,Sromotne zlanie w ciągu kilku minut ekipy Błękitnych." Panie trenerze, czy to już koniec ,,pomysłu" na grę (bo na to wygląda)? Wstyd i upokorzenie.

zenada - 21 listopada 2017, 23:04:32 - *.sinusnet.pl
no comments, stracic 3 gole w 5 minut, juz sobie odpuscimy ta profesjonalna pilke w stagardzie, wiecej moja stopna na stadionie sie nie pojawi