22 listopada 2017, 22:36:30 - euzi
LM: Gol Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski zdobył bramkę dla Bayernu w wygranym na wyjeździe 2-1 (0-0) meczu 5. kolejki grupy B Ligi Mistrzów z Anderlechtem. To drugi gol Polaka w obecnej edycji Champions League. Przy bramce Anderlechtu asystę zanotował za to Łukasz Teodorczyk.

22 listopada 2017, 20:45 - Anderlecht (Stade Constant Vanden Stock)
RSC Anderlecht 1-2 FC Bayern München
Sofiane Hanni 63 - Robert Lewandowski 51, Corentin Tolisso 77

żółte kartki: Uroš Spajić, Leander Dendoncker - Jérôme Boateng, Robert Lewandowski, Sven Ulreich.

sędziował: Anthony Taylor (Anglia).
widzów: 19 753.

Lewandowski rozegrał całe spotkanie, a Teodorczyka w 82. minucie zastąpił Hamdi Harbaoui.

Dawid - 22 listopada 2017, 22:41:25 - *.play-internet.pl
No , ale że Teo asystował to powiem szczerze- lekkie zaskoczenie ;)

red - 22 listopada 2017, 22:41:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Irytuje mnie jak ktoś nie poda Lewandowkiemu w polu karnym to on macha rękami że mu nikt nie podaje, a gdy dostaje piękną prostopadłą to marnuje ją tak na napastnika nie przystało.. Chodź Robert dużo strzela to dużo też marnuje sytuacji..

ttt - 22 listopada 2017, 22:42:23 - *.dip0.t-ipconnect.de
dobry mecz, teo mogl cos ustrzelic

D... - 23 listopada 2017, 0:11:22 - *.airmax.pl
Teo miał w I połowie trzy setki, gdyby coś z tego strzelił, Bayern by nie wygrał.

dudi - 23 listopada 2017, 1:26:48 - *.play-internet.pl
Lewy chociaz strzela bo Teodorczyk to nawet mając trzy setki nie potrafi ;)

lizeOdbyty - 23 listopada 2017, 1:52:15 - *.customers.d1-online.com
Zaskoczony jestem, że Teodorczyk zagrał bardzo dojrzałe. Był znacznie lepszy od Lewandowskiego i gdyby grali w przeciwnych drużynach to na pewno strzeliłby przynajmniej 3 bramki. Nie rozumiem dlaczego Teodorczyk został tak szybko odstawiony w reprezentacji.

mister - 23 listopada 2017, 6:11:02 - *.jmdi.pl
Gdzie są ci, co tak się śmiali z Legii w zeszłym roku? A tu proszę - Anderlecht 0 punktów, a Legia awansowała do LE

KCH - 23 listopada 2017, 8:11:48 - *.centertel.pl
Wszystkiego strzelić się nie da. Nawet Romario czy Van Nistelrooy nie grali ze 100% skutecznością.

fansport - 23 listopada 2017, 10:19:46 - *.dynamic.chello.pl
ma pustą bramkę, ma gola, nie ma pustej bramki, nie ma gola, a sędziowie już tak skwapliwie nie dyktują rzutów karnych, widząc że przewraca się.

TOP 10 - 23 listopada 2017, 10:57:11 - *.ssp.dialog.net.pl
Ranking najlepszych obecnie środkowych napastników na świecie !