24 listopada 2017, 17:22:38 - Gladki
Bramka Janusza Gola

Janusz Gol strzelił bramkę dla Amkara Perm w wygranym 2-1 (0-0) meczu 18. kolejki rosyjskiej ekstraklasy z Dinamem Moskwa. 32-letni pomocnik został zmieniony w 82. minucie przez Felicia Browna Forbesa. To jego trzeci gol w tym sezonie.

24 listopada 2017, 15:30 - Perm (Zwiezda)
Amkar Perm 2-1 Dinamo Moskwa
Janusz Gol 48, Saeid Ezatolahi 68 - Jewgienij Łucenko 54 (k)

żółte kartki: Nikołaj Zajcew - Anton Sosnin, Samba Sow, Jewgienij Łucenko, Anton Szunin, Ibragim Całłagow.

sędziował: Artiom Czistiakow (Azow).

Cały mecz w zespole gospodarzy rozegrał Michaił Siwakow (kiedyś Wisła Kraków), a Pawieł Komołow (w przeszłości GKS Bełchatów) został zmieniony w czasie doliczonym przez Alichana Szawajewa.

baciar - 24 listopada 2017, 17:25:39 - *.dynamic.mm.pl
W weekend Golla , teraz Gol - tradycyjnie ! I bardzo dobrze !

SS - 24 listopada 2017, 17:29:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gol Janusza Bramki

polskatozj - 24 listopada 2017, 17:38:13 - *.146.33.39.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Taki Kądzior z Zabrza gra dopiero coś w tym sezonie i dostał powołanie, Gol od 5 sezonów regularnie grywa w średniaku rosyjskiej ekstraklasy i ani razu nie dostał powoływania. Tym bardziej, ze dobrze gra! Szkoda jbc PPZn i Bolanda

Mądry - 24 listopada 2017, 17:42:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gra w silnej lidze rosyjskiej,biega po boiskach gdzie odbędą się MŚ, coś strzeli jako pomocnik.
Nie rozumiem dlaczego nie jest nawet na ławce w Rep.POLSKI ????

zzz - 24 listopada 2017, 17:47:58 - *.136.139.15
Mógł odpalić wcześniej teraz to truposz pokroju ja wiem.. Peszki czy Furmana...Za stary jest ;]

Paprykarz - 24 listopada 2017, 18:22:33 - *.in-addr.broadbandscope.com
Janusz bramki gola.

Gracz - 24 listopada 2017, 18:27:24 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl
Trafia ogórom, jak grali z CSKA to grał mocno średnio.

lizeOdbyt - 24 listopada 2017, 18:37:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Mądry, bo jest słabym graczem przeciętnego zespołu z przeciętnej ligi. Nie wystarczy?

max - 24 listopada 2017, 18:55:09 - *.ists.pl
Ganusz Jol

snl - 24 listopada 2017, 18:58:10 - *.dynamic.chello.pl
85? to prawie jak mój starszy brat a wy robicie z niego starca, na czele z Nawałką!!!

Relax - 24 listopada 2017, 18:58:20 - *.oxylion.net.pl
Bramka gola Janusza

as - 24 listopada 2017, 19:17:59 - *.135.192.19
@lizeOdbyt:
słaby gracz z przeciętnego zespołu z przeciętnej ligi ... co więc powiedzieć o Mączyński, Pazdanie, Jędrzejczyku, Cionku, Makuszewskim, Wloskim ... dalej nie chce mi się wymieniać, bo praktycznie cała ławka rezerwowych naszej repry to żart. Tak przeciętna liga, która dalej ma 2 zespoły w lidze europy (oba na 90% wejdą do fazy pucharowej) oraz 2 zespoły w Lidze Mistrzów, które za chwilę będą grać w fazie grupowej LE ... czasem wystarczy pomyśleć, zanim się pierdnie głupotę - inaczej robi się z siebie ogólne pośmiewisko. No ale to internet, ludzie szybko odpuszczają sobie takich "specjalistów". Natomiast jeżeli taką bystrość (jak nick chociażby) umysłu reprezentujesz w życiu codziennym, to szkoda mi Twoich bliskich.

Robin - 24 listopada 2017, 19:53:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo as. Cała prawda o pseudo znawcach.

KCH - 24 listopada 2017, 19:53:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Prędzej świnia niebo zobaczy, niż solidny J.Gol powołanie od elegancika Adasia.

s - 24 listopada 2017, 20:49:49 - *.179.231.72.static.3s.pl
Gol Janusza Tora. Das Toooooooor!

LEON - 25 listopada 2017, 0:12:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Janusz

Gikiewicz - 25 listopada 2017, 1:37:19 - *.tktelekom.pl
Liga Rosyjska jest na 8 a nasza na 19 miejscu i nie sądze że Mączyński jest lepszy... Legia przegrała z Astaną i Sheriffem Amkar myśle że wygrałby takie mecze z palcem wiadomo gdzie. Poprostu Krzysiek jest przyjacielem trenejra i dlatego gra.

artekketra - 25 listopada 2017, 2:08:25 - *.dynamic.chello.pl
Nigdy nie przestanie mnie to śmieszyć: "gol Janusza Bramki " ;p

kibol - 25 listopada 2017, 4:49:00 - *.rivrw8.nsw.optusnet.com.au
Dziesiąci w lidzę.

Ujazdowski - 25 listopada 2017, 15:57:52 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl
Gikiewicz, z ciebie taki spec, że nawet nie zobaczyłeś z kim Sheriff gra w LE. Wygrał i zremisował z aktualnym liderem rosyjskiej ekstraklasy.