25 listopada 2017, 16:54:55 - euzi
Czerwona kartka Thiago Cionka

Thiago Cionek został ukarany czerwoną kartką w meczu 16. kolejki włoskiej Serie B, w którym jego Palermo wygrało na wyjeździe 3-1 (1-0) z Avellino. Reprezentant Polski sfaulował Angelo D'Angelo.

25 listopada 2017, 15:00 - Avellino (Stadio Partenio-Adriano Lombardi)
US Avellino 1912 1-3 US Città di Palermo
Raúl Asencio 81 - Salvatore Molina 36 (s), Eddy Gnahoré 48, Ilija Nestorovski 77

żółte kartki: Fabrizio Paghera, Marco Migliorini (Avellino).
czerwona kartka: Thiago Cionek (42. minuta, Palermo, za brutalny faul).

sędziował: Luigi Nasca (Bari).

Thiago Cionek zaczął mecz w wyjściowym składzie Palermo, Przemysław Szymiński wszedł na boisko w przerwie, zastępując Iwajła Czoczewa, a Radosław Murawski w 79. minucie zmienił Igora Coronado. Poza kadrą gości pozostał kontuzjowany Paweł Dawidowicz.

Drużyna Polaków jest liderem i ma 28 punktów po 16 meczach.

Strawne - 25 listopada 2017, 17:03:24 - *.dynamic.chello.pl
Muszę przyznać, że liczyłem na lepszą grę Murawskiego. Na razie średnio to wygląda.

SGL - 25 listopada 2017, 19:31:56 - *.net.brewet.pl
Murawski grał prawie w każdym meczu, wyróżniający się zawodnik,w zeszłym tygodniu sąd ogłosił upadłość klubu na wniosek miasta Palermo,dług wynosi 70 mln euro, oni grając w poniedziałek od razu przegrali u siebie 0-3, Murawski był w pierwszym składzie, trener pozmieniał trochę i dzisiaj wrócili na swoje tory, są liderem a Muraś ma się dobrze, jak sytuacja z Palermo się rozwinie zobaczymy, u nich nie jest jak u nas że można mieć 100 mln długu, oszukiwać komisję licencyjną i grać dalej.

tak jest - 25 listopada 2017, 21:27:18 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
w końcu. ile można czekać

skandal - 25 listopada 2017, 21:33:51 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Skoro mają tyle długu to co na to UEFA ?! Bo jak Polacy odpalą race to od razu kara.

LEON - 26 listopada 2017, 2:14:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Głupi faul co tu dodać szkoda

tellchar - 26 listopada 2017, 17:58:41 - *.182.6.220
@skandal - a co ma UEFA do II ligi włoskiej? Takimi sprawami zajmuje się włoski związek piłki nożnej, a nie UEFA

ZIENIU - 27 listopada 2017, 11:35:34 - *.10.133.138
Ktoś mi wytłumaczy dlaczego Nawałka nie powołał Salamona na listopadowe mecze reprezentacji? Facet gra przeważnie w pierwszym składzie klubu z serie A a taki Cionek zaledwie w serie B ! Czyżby miał na bakier z selekcjonerem?