Michał Kiełtyka 30, Anton Kołosow 35, Damian Szuprytowski 72, 88, Rafał Lisiecki 76, 90 - Mariusz Muszalik 50 (k), Sebastian Musiolik 52, Przemysław Brychlik 64

Olimpia: 1. Kacper Tułowiecki - 23. Michał Kiełtyka, 2. Tomasz Lewandowski, 15. Krzysztof Niburski, 5. Kamil Wenger - 7. Damian Szuprytowski, 13. Michał Ressel (89, 8. Kacper Korkliniewski), 20. Maciej Rozumowski, 17. Jakub Bojas, 14. Mateusz Szmydt (64, 10. Radosław Stępień; 85, 9. Piotr Kurbiel) - 6. Anton Kołosow (73, 11. Rafał Lisiecki).

ROW 1964: 22. Aleksander Łubik - 2. Jan Janik (46, 5. Dawid Bober), 15. Szymon Jary (88, 8. Mariusz Zganiacz), 11. Dawid Gojny - 7. Marek Krotofil, 9. Mariusz Muszalik (89, 14. Wiktor Piejak), 13. Kamil Spratek, 23. Robert Tkocz, 86. Sebastian Musiolik, 27. Szymon Popiela (76, 18. Krzysztof Koch) - 89. Przemysław Brychlik.

żółte kartki: Tułowiecki, Szuprytowski - Janik, Bober.

Gocha - 26 listopada 2017, 14:59:44 - *.dynamic.chello.pl
Bramki dla Olimpii po głupich błędach. Więcej z gry miał ROW.

Smuda - 26 listopada 2017, 15:00:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niezly wynik

kibicROWu - 26 listopada 2017, 15:02:20 - *.135.167.55.static.kolnet.eu
Emeryci na emeryturę, a Lodziarze do lodziarni. Kto wymyslil w takim meczu wpuscic nastolatka na bramke.

miko - 26 listopada 2017, 15:02:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
co oni w hokeja grali?

widziałem - 26 listopada 2017, 15:04:00 - *.leon.com.pl
Olimpia lepsza, bramkarz ROW-u 2 i 3 bramkę puścił w taki sposób, że tylko on wie jak to zrobił, przy 5 miał "piękną" asystę. Przy stanie 3-3 karny dla ROW-u za zagranie ręką.

Smuda - 26 listopada 2017, 15:04:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No to młody miał debiut "marzenie" na bramce.

Zks nl - 26 listopada 2017, 15:04:37 - *.222.117.192
@Gocha bylas,es na innym meczu...
Brawo Olimpia !!!!

Legionista - 26 listopada 2017, 15:05:05 - *.play-internet.pl
Brawooooo bracia!!! w przyszłym sezonie 1 liga!!!!!!Legia Zagłębie Olimpia!!!!!!!!!!!!!

IDida - 26 listopada 2017, 15:06:54 - *.088.076.pools.vodafone-ip.de
Brawo Olimpia!! Jak nie bylo na poczatku strzecow to teraz sie otworzyla grupa kilku strzelcow.Alez przebieg tego meczu byl niesamowity.Wygrywac w pierwszej polowie 2 do 0,a pozniej na poczatku dugiej w krotkim czasie dac sobie,az 3 strzelic.Koncowka ostatnich18 minut to naprawde czapki z glow z podziekowaniem dla nich.

EwaZTczewa - 26 listopada 2017, 15:07:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dobra ta Olimpia! Gratulacje! 4 zwycięstwa z rzędu!

Row - 26 listopada 2017, 15:12:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gry zero, a po karnych gwiazda.

kumaty - 26 listopada 2017, 15:23:52 - *.42.19.13
czy tu sie odbywał mecz hokeja ?? na bramki ladnie wlazlo haha gdzie jest var hehe

OE - 26 listopada 2017, 15:29:40 - *.163.175.142.ipv4.supernova.orange.pl
Brawo Olimpia! Walczymy!

Tb - 26 listopada 2017, 15:36:54 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Co tu się stanęło?

Antymuszal - 26 listopada 2017, 15:40:28 - *.play-internet.pl
Hehe najlepsze bylo... Muszalik oddaj za proszek....

Kerki - 26 listopada 2017, 15:47:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mecz bajka! Dzięki Olimpio za takie zakonczenie rundy!!! Na dzielni ciągle słychać okrzyki ku chwale ZKS-u

KibicProst - 26 listopada 2017, 15:48:15 - *.elblag.vectranet.pl
Rollercoaster prawie jak wczoraj w Dortmundzie Najlepszą recenzją tego meczu byłoby stwierdzenie, że 2+3+4=9. Do przerwy świetna gra Olimpii i beznadziejna gra Rybnika, więc 2:0. Potem między 45 a 65 minutą beznadziejna gra Olimpii, trzy akcje Rybnika i nagle robi się 3:2 dla przyjezdnych. Ostatnie pół godziny gry - ROW przestaje grać, a Olimpia strzela kolejne 4 gole i pewnie wygrywa mecz. Gocha, jeśli naprawdę jesteś kobietą - to wybaczamy Ci te brednie. ROW naprawdę miał więcej z gry? Ha ha ha. A Olimpia wszystkie 6 goli zdobyła po głupich błędach, tak? Do garów ;)

haparoiden - 26 listopada 2017, 16:04:16 - *.dynamic.chello.pl
@smuda - to był jego drugi mecz. W czerwcu zagrał z Radomiakiem (1:1).

Klama - 26 listopada 2017, 16:11:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Taką Olimpie jak w dzisiejszym meczu z Rowem chce ogladać.Gdyby Olimpia chciała walczyc o 1 ligę.To dzisiaj byłaby na 1 lub 2 miejscu w lidze.Ale niestety stadion bez oswietlenia.Chociaz budynek klubowy który bedzie otwarty lada dzień.To juz wysoka półka na miarę E-klasy.Może cos sie w zimie zmieni i miasto bedzie chciało 1 ligi w miesćie.To na 100 % bedzie 1 liga.Wystarczy 2 piłkarzy na wzocnienie.

jkm - 26 listopada 2017, 16:27:04 - *.smgr.pl
Fajny mecz dla kibiców. Duzo bramek i emocji.Jesli olimpia walczy o awans to z taka taktyką a raczej z radosnym graniem bo taktyki zero ( boczni obrońcy pozostawieni samym sobie nie asekurowani przez defensywnych pomocników, po stracie piłki zero powrotu na gazie tylko spacerek, miliony niecelnych podań i strat w okolicach swojej bramki, całkowite gubienie krycia przy stałych fragmentach gry)to łomot w każdym meczy gwarantowany.A pierwsza liga to przede wszystkim taktyka.Ale niech awansuję i przekonają się jaka jest różnica.

Do jkm - 26 listopada 2017, 16:52:35 - *.free.aero2.net.pl
Brednie piszesz. Jaka różnica jest między I a II ligą spójrz jak grają beniminkowie Raków,Odra,Puszcza, a zapewniam Cię jakby OE miała za cel awans to by ten awans zdobyła już w tamtym sezonie.

Olo - 26 listopada 2017, 17:02:10 - *.centertel.pl
Ale beka z rowu

ccm - 26 listopada 2017, 17:03:54 - *.dynamic.chello.pl
Jakby miała za cel grając w ekstraklasie ,zdobycie Ligi Mistrzów to też by zdobyła?

Mariano23 - 26 listopada 2017, 19:51:24 - *.hsi13.kabel-badenwuerttemberg.de
A gdzie to miasto lezy ( GKS Jastrzebie ) ?

Kondziu62 - 26 listopada 2017, 20:06:02 - *.dynamic.chello.pl
Do Mariano23 Troszkę nauki geografi by Ci nie zaszkodziło. Brawa dla Olimpii za wyciągnięcie wyniku. Macie charakter. Jeszcze runda wiosenna a szanse się otworzyły przed Wami. Gratki i pozdro z Jastrzębie.

Radomiak - 26 listopada 2017, 20:24:07 - *.adsl.inetia.pl
Raz w życiu fart.Mam nadzieje,że Legia zerwie z wami ten śmieszny układ jak i z syfnowcem.Liczy się Radomiak i Legia bez żadnego elblonga czy sosnowca

Radomiak - 26 listopada 2017, 20:25:35 - *.adsl.inetia.pl
Legia was dawno powinna kopnąć w cztery litery.Bo za słabi dla niej jesteście.Za to Radomiaczek zawsze nad wami i nad sosnofcem

Mariano23 - 26 listopada 2017, 20:33:15 - *.hsi13.kabel-badenwuerttemberg.de
Do tam.... Nie mA takiego miasta GKS Jastrzebie intelegenciagu.

LEON - 26 listopada 2017, 22:13:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl