Nice I liga: Wigry 1-0 Olimpia G.

26 listopada 2017, 16:00 - Suwałki (Stadion Miejski)
Wigry Suwałki 1-0 Olimpia Grudziądz
Rafał Remisz 60

Wigry: 53. Łukasz Budziłek - 3. Rafał Remisz, 17. Adrian Jurkowski, 14. Kamil Kościelny, 16. Artur Bogusz - 23. Serhij Pyłypczuk, 8. Patryk Sokołowski, 10. Mateusz Radecki (74, 20. Laurențiu Iorga), 25. Damian Gąska (80, 32. Robert Obst), 19. Mariusz Rybicki - 9. Patryk Klimala (72, 27. Piotr Kwaśniewski).

Olimpia: 1. Wojciech Małecki - 25. Damian Ciechanowski, 24. Matic Žitko, 4. Miha Goropevšek, 33. Tomasz Wełna, 14. Mateusz Klichowicz - 10. Robert Janicki (80, 9. Marcin Kaczmarek), 3. Adrian Bielawski, 7. Damian Michalik, 70. Konrad Handzlik (65, 18. Hubert Adamczyk) - 17. Eusébio Bancessi (69, 11. Wołodymyr Kowal).

GieKSiak - 26 listopada 2017, 17:55:07 - *.smgr.pl
Ok, kolejna porażka Olimpii, ale co tam, jest jeszcze cała runda wiosenna. Różnice punktowe nie są duże więc proszę o dobre przygotowanie zimowe, aby runda wiosenna była nasza, jak w poprzednim sezonie. W tym roku Mikołaja nie będzie, nie zasłużyliście, ale dobrze zacznijcie w marcu to może zając coś przyniesie 1.IV - Tylko Olimpia !!!

Sokolpatry - 26 listopada 2017, 17:55:25 - *.play-internet.pl
Bravo warszawiak!!!

warmia - 26 listopada 2017, 18:00:56 - *.play-internet.pl
,że ten drewniany drewniany szkoleniowiec Paszul nie trafił do Płocka to największe szczęście.

Franz - 26 listopada 2017, 18:05:09 - *.hsd1.il.comcast.net
Brawo Wigry.....

wigrzak - 26 listopada 2017, 18:13:34 - *.suwalki.vectranet.pl
Przez większość czasu mecz zupełnie nijaki, w drugiej połowie Wigry pograły ładną piłkę przez ok 20 min, strzeliły bramkę, bliskie były drugiej a później końcówka to rozpaczliwa obrona. Dobrze że Olimpia nie miała mocy w ataku bo w naszą obronę wchodziła jak w masło. Cieszą potrzebne punkty ale widać że zespół już jest zmęczony kumulacją spotkań.

Z bieguna - 26 listopada 2017, 18:14:11 - *.play-internet.pl
Wigry-Olimpia widzów ok.1200,w tym z Grudziądza,Olecka Kętrzyna.Mecz piłkarsko bez szału.Ważne 3pkt.Wigier !

KaeS - 26 listopada 2017, 18:28:20 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Generalnie słaby mecz,Wigry stanęły po zdobyciu bramki.Niezrozumiałe zmiany,dobrze jednak że wygraliśmy i za to brawa.

Pantera - 26 listopada 2017, 18:45:45 - *.smgr.pl
Trener Olimpii powinien złożyć rezygnację jeszcze dzisiaj,ten człowiek nie ma wstydu za grosz no ale co? płacą to się siedzi.

Jarek g - 26 listopada 2017, 18:49:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Sam paszul nie zrezygnuje, bo zaila swoje kieszenie jako trener pierwszego zespolu i dyrektor pseudo swojej akademii pilarskiej.

Olikom - 26 listopada 2017, 18:57:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wszystko na to wskazuje że to ostatnie mecze na zapleczu Ekstraklasy Olimpii i na drugi sezon Derby w II Lidze Elana-Olimpia Grudziądz nie będzie miał Klubu w Ekstraklasie Nawet zmiana Szkoleniowca nic niepomorze Jak się wali to się wali

w1947 - 26 listopada 2017, 19:09:18 - *.245.104.224
trzeba powoli zacząć przepraszać trenera Skowronka, bo po trudnych początkach teraz zespół jest dobrze zorganizowany. Trochę brakuje zdecydowania w ataku, ale ogólnie stworzył dobry zespół patrząc z perspektywy ilu zawodników odeszło z Wigier latem. Dzisiaj słaba pierwsza połowa, ale niezłe 20 minut w drugiej co zaowocowało bramką, a w końcówce udało się utrzymać skromne 1:0 bez większych nerwów. Teraz zapunktować ze słabym Stomilem i mamy fajną pozycję przed wiosną.

Ptr - 26 listopada 2017, 19:27:43 - *.play-internet.pl
Z tym bez wiekszych nerwow to bym sie nie zgodzil a pozatym po co wpuszczac Iorge ktory nic nie gra i swiezy truchta po boisku

S. - 26 listopada 2017, 21:20:16 - *.play-internet.pl
Brawo Wigry ale obawiam się meczu ze Stomilem. To dobry zespół i gra u siebie a u nas widać zmęczenie. Mam nadzieje że zawodnicy dadzą z siebie wszystko i będziemy mieli upragnione 3 pkt. i 7 miejsce do wiosny, abyśmy mogli powalczyć. Zastanawiam się czy zimą nie odejdzie paru chłopaków.

jedrzej201 - 26 listopada 2017, 22:29:29 - *.adsl.inetia.pl
Mam nadzieję, że gdy wróci Królczyk, to Olimpia weźmie się do pracy. Mam nadzieję, że na wiosnę wydostanie się ze strefy spadkowej.
Gdyby nie te wpadki, to kto wie. Być może zespół z mojego miasta byłby nawet liderem ligi.
Ciekawe komu powierzą rolę nowego trenera w razie zwolnienia Paszulewicza. Czyżby Przemek Cecherz?

sks - 26 listopada 2017, 23:23:53 - *.suwalki.vectranet.pl
co ciekawe jak wygramy w Olsztynie będziemy mieć tyle samo pkt co 19 kolejkach za Nowaka

Artur - 26 listopada 2017, 23:44:38 - *.suwalki.vectranet.pl
Bramkarz Olimpii w doliczonym miał dwie szanse,aby strzelić nam gola

Artur - 26 listopada 2017, 23:48:19 - *.suwalki.vectranet.pl
Brawo Wigry za walkę w tej rundzie. początek był ciężki,ale pokazaliście wolę walki.az strach pomyśleć gdyby taka gra była od 1 kolejki. bylibyśmy samotnym liderem 😀 powodzenia w Olsztynie

xxx - 27 listopada 2017, 9:33:46 - *.centertel.pl
Małecki w ostatniej sytuacji meczu zrobił więcej zamieszania pod bramką Wigier niż napastnicy przez cały mecz.Uważam,że bezwzględnie najlepszy zawodnik Olimpii w całym sezonie.Zagrał wszystkie mecze jako jedyny zawodnik z Grudziądza.Mam nadzieje,że nie będzie chciał pożegnać z drużyną zimą.Wiem jego kontrakt obowiązuje do czerwca ale kto wie.Byłaby to wielka strata dla drużyny.

kibic - 27 listopada 2017, 20:17:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pilkarskie powiedzenie sie sprawdza ,,nie ma sianka nie ma granka".W Grudziądzu chyba pilka sie konczy.Miasto postawilo za zuzel ktory od zawsze byl w Grudziadzu i przyciaga co mecz 6 tys widzow a jednak pilka jakos nie mogla sie przebic w Grudziadzu obecne marne 1000 kibicow to pomsta do nieba.

s - 27 listopada 2017, 21:45:44 - *.dynamic.chello.pl
oglądaliście skrót meczów w polsat sport exstra. Pokazali 2 akcje Olimpii i 1 akcję Wigier po której padła bramka. Ludzie którzy tam komentują to najgorszy subiektywny sort dziennikarzy, którzy nie lubią Suwałk. Powinni komentować mecze 4 lub niższych lig. Zero profesjonalizmu