28 listopada 2017, 22:40:27 - bartekwr9
Gol Arkadiusza Piskorskiego

Arkadiusz Piskorski strzelił gola dla Cefn Druids AFC w przegranym 1-3 (1-1) zaległym meczu 13. kolejki walijskiej ekstraklasy z The New Saints FC. Dla 27-letniego pomocnika była to pierwsza ligowa bramka w tym sezonie.

28 listopada 2017, 20:45 - Rhosymedre (The Rock)
Cefn Druids AFC 1-3 The New Saints FC
Arkadiusz Piskorski 39 - Greg Draper 42, Matthew Eckersley 61 (s), Jamie Mullan 52

żółte kartki: Arkadiusz Piskorski, Jonathon Taylor, Michael Pritchard - Ryan Leak.

sędziował: Rob Jenkins.
widzów: 354.

Piskorski zszedł z boiska w 74. minucie, kiedy zastąpił go Jonathon Taylor. Z powodu kontuzji poza kadrą meczową gości znalazł się Adrian Cieślewicz.

Po 15 rozegranych kolejkach Cefn Druids AFC ma na koncie 23 punkty i zajmuje piąte miejsce w lidze. The New Saints FC z 35 punktami jest liderem.

GKsJ.Zdrój - 28 listopada 2017, 22:42:59 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
gratulacje

marecki - 28 listopada 2017, 22:47:18 - *.179.200.15
Wzruszyła mnie ta historia.
Może dzięki temu że strzelił w jakiejś pół amatroskiej lidze bramkę to jakieś powołanko do reprezentacji ?

Escobar - 29 listopada 2017, 0:06:25 - *.89.217.233 (*.73.80.60)