[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


1 grudnia 2017, 16:55:55 - euzi
MŚ 2018: Polska poznała rywali

W Moskwie odbyła się ceremonia losowania fazy grupowej przyszłorocznych mistrzostw świata, które zostaną rozegrane w Rosji. "Biało-czerwoni" zagrają w grupie H, a ich rywalami będą Senegal, Kolumbia i Japonia. Pierwszy mecz Polacy zagrają 19 czerwca w Moskwie na Otkrytije Arienie z Senegalem.

Terminarz meczów Polski:

19 czerwca, 14:00 - Senegal (Moskwa, Otkrytije Ariena)
24 czerwca, 20:00 - Kolumbia (Kazań, Kazań Ariena)
28 czerwca, 16:00 - Japonia (Wołgograd, Wołgograd Ariena)

Grupa A: Rosja, Arabia Saudyjska, Egipt, Urugwaj
Grupa B: Portugalia, Hiszpania, Maroko, Iran
Grupa C: Francja, Australia, Peru, Dania
Grupa D: Argentyna, Islandia, Chorwacja, Nigeria
Grupa E: Brazylia, Szwajcaria, Kostaryka, Serbia
Grupa F: Niemcy, Meksyk, Szwecja, Korea Południowa
Grupa G: Belgia, Panama, Tunezja, Anglia
Grupa H: Polska, Senegal, Kolumbia, Japonia

Do 1/8 finału awansują dwie najlepsze drużyny z każdej z grup. Zwycięzca grupy 3 lipca w Moskwie zagra z drugą drużyną z grupy G, a drugi zespół 2 lipca w Rostowie nad Donem zmierzy się ze zwycięzcą grupy G.

Mecz otwarcia mistrzostw, w którym Rosja zagra z Arabią Saudyjską, zostanie rozegrany 14 czerwca o godz. 17:00 w Moskwie na stadionie Łużniki. Finał zaplanowano na 15 lipca na godz. 17:00 na tym samym obiekcie.

mistrzostwa świata - Rosja 2018

REKLAMA

Bks - 1 grudnia 2017, 16:56:36 - 088156130152.dynamic-ww-02.vectranet.pl
Easy.

Jestem - 1 grudnia 2017, 16:56:46 - 159-205-222-185.adsl.inetia.pl
Średnio
W Świętokrzyskim tylko KSZO.
korona hahahaha

Krakus - 1 grudnia 2017, 16:56:55 - apn-31-0-34-70.dynamic.gprs.plus.pl
Hahaha grupa lamusów :d

elm23 - 1 grudnia 2017, 16:56:56 - dynamic-78-8-239-54.ssp.dialog.net.pl
Wstyd będzie nie wyjść z takiej grupy !!!

REKLAMA

mRokol - 1 grudnia 2017, 16:56:57 - 89-74-110-225.dynamic.chello.pl
Ciężka grupa, może nie być łatwo...

Rozbawiony - 1 grudnia 2017, 16:56:57 - public-gprs352424.centertel.pl
Tak jak typowalem,sprawdzcie!/brawo ja!

Mineciarz - 1 grudnia 2017, 16:57:27 - apn-31-0-38-173.dynamic.gprs.plus.pl
Ani to łatwa,ani trudna grupa,teoretycznie każdy do przejścia,ale też każdą z tych ekip stać na niespodzianke

Maniak1908 - 1 grudnia 2017, 16:57:31 - 02dd0394.bb.sky.com
heh Spoko grupa xD

cool - 1 grudnia 2017, 16:57:45 - 178-37-42-249.adsl.inetia.pl
Cała czwórka się cieszy!!!!

Luks - 1 grudnia 2017, 16:57:51 - user-94-254-230-150.play-internet.pl
No to pograne..

z - 1 grudnia 2017, 16:57:54 - dynamic-78-8-11-10.ssp.dialog.net.pl
wcale nie tak latwo , ale na MS z kazdym trzeba wygrywac

Macio - 1 grudnia 2017, 16:58:19 - public-gprs358344.centertel.pl
Same ogórki grupa śmiech na sali

FKS - 1 grudnia 2017, 16:58:37 - user-94-254-180-173.play-internet.pl
Jest ok musimy wyjść z grupy łatwiej być nie mogło

Szynnal - 1 grudnia 2017, 16:58:37 - public-gprs370696.centertel.pl
1/8 finału Polska - Belgia/Anglia.. szybki powrót do domu

REKLAMA

PanTadeusz - 1 grudnia 2017, 16:58:42 - 095160152225.dynamic-ww-09.vectranet.pl
Najgorsze w tym losowaniu jest to że jest to grupa H. W przypadku ewentualnego awansu jest Anglia lub Belgia, ale ogólnie tragedii nie ma.

abc - 1 grudnia 2017, 16:59:07 - 89-75-70-44.dynamic.chello.pl
Szczerze, to trudna grupa. Mamy mało doświadczenia i gier z takimi reprezentacjami. Myślę że z grupy wyjdziemy, ale na pewno łatwo nie będzie.

stery - 1 grudnia 2017, 16:59:29 - user-94-254-191-130.play-internet.pl
miała być Anglia ..anglicy są ciency

rosk - 1 grudnia 2017, 16:59:35 - 89-75-138-57.dynamic.chello.pl
Do tych co mówią, że ciężka. Co wy trzy razy chcieliście wylosować Panamę? haha

prorok - 1 grudnia 2017, 16:59:57 - public-gprs350599.centertel.pl
Ostrzegam...najważniejsze aby Lewy był zdrowy...modlić się na Jasnej Górze bo bez niego może być nawet III miejsce...

inkoo - 1 grudnia 2017, 17:00:41 - 89-64-12-19.dynamic.chello.pl
Polska może być i pierwsza i ostatnia w tej grupie, wszystkie drużyny na podobnym poziomie. Grupa śmierci D i F.

FMPGW - 1 grudnia 2017, 17:01:19 - apn-95-40-230-94.dynamic.gprs.plus.pl
Możemy wygrać grupę z kompletem punktów i zająć ostatnie miejsce z jednym. Kolumbia jest mocna, z grubsza nasz poziom, pozostałe to dla mnie zagadka. Jedyny plus - będzie dość łatwo o bilety, bo i rywale egzotyczni, a i odległości duże, więc chętnych nawet u nas nie będzie tylu, co we Francji, Niemczech czy Austrii.

zzz - 1 grudnia 2017, 17:02:24 - 195.136.139.15
Najgorsza grupa jaką przyjdzie rozszyfrowywać sztabowi szkoleniowemu,wycieczki na mecze ligowe w Japonii,Senegalu i Kolumbii czekają za to :D

Kaczka won - 1 grudnia 2017, 17:03:09 - public-gprs362013.centertel.pl
Ciężka grupa ,wyjście z grupy będzie sukcesem

koper - 1 grudnia 2017, 17:03:56 - ip-95-175-11-17.4web.pl
Według mnie trudna grupa. Wolałem Islandię i Panamę.

under46 - 1 grudnia 2017, 17:04:13 - 095160153184.dynamic-ww-10.vectranet.pl
Losowanie bardzo dobre. Trzeba tylko dostosować grę do oczekiwań.

KCH - 1 grudnia 2017, 17:04:42 - public-gprs188147.centertel.pl
Dla mnie to grupa pułapka - trochę jak Ekwador z 2006r. Z taką Szwajcarią czy Islandiami to przynajmniej wiemy jak grać i czego się spodziewać. A ten zestaw to niezbyt "medialni" ale za to piekielnie trudni rywale, których styl gry niekoniecznie nam odpowiada.
Pole do popisu dla Nawalki - bo wyjść z tej grupy możemy tylko kolektywem i totalnym "jezdzeniem na 4 literackich".
Powodzenia

jurij - 1 grudnia 2017, 17:04:49 - aave17.neoplus.adsl.tpnet.pl
trudna grupa

hugo - 1 grudnia 2017, 17:05:07 - desire24.com
prorok sam się módl i wpadaj w trans...ciemnota nie pomoże na zdrowie lewego tylko fart kasa i lekarze

max - 1 grudnia 2017, 17:05:12 - 88-199-165-166.tktelekom.pl
trudna grupa naprawdę, Japonia jest najsłabsza reszta taki sam poziom

REKLAMA

Ff - 1 grudnia 2017, 17:05:47 - 109.206.204.21
Grupa bardzo ciekawa stawiam na Polskę oraz albo Kolumbia albo Senegal, Japonia jest trochę gorsza.

Robert - 1 grudnia 2017, 17:05:56 - 088156039182.olsztyn.vectranet.pl
Grupa jest bardzo podchwytliwa. Gdy mieliśmy łatwe grupy - było źle, a gdy trudne - były, w istocie, sukcesy. Rywali łatwych nie ma. Wierzmy w naszą drużynę, ale też uważajmy.

W - 1 grudnia 2017, 17:07:05 - ip-89-186-17-36.net.media.pl
Równo bez faworyta grupa zdradliwa

jacu - 1 grudnia 2017, 17:08:25 - 188.146.32.21.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ciezko ale polska 7 pkt kolumbia 7 pkt senegal 3 japonia 0

Broniarz - 1 grudnia 2017, 17:08:28 - user-94-254-128-56.play-internet.pl
A radumiak z kim w grupie jest?

amica - 1 grudnia 2017, 17:08:49 - aclh141.neoplus.adsl.tpnet.pl
PiotRek jedziemy na mecz????

Hanys - 1 grudnia 2017, 17:09:12 - 89-71-222-155.dynamic.chello.pl
zzz--w kadrze Senegalu prawie nikt nie gra w swojej lidze także do Senegalu wycieczka nie potrzebna bardziej do Anglii ,Turcji lub Francji.

Piotrek - 1 grudnia 2017, 17:09:28 - 89-66-67-101.dynamic.chello.pl
Mogło być dużo gorzej i niewiele łatwiej w teorii a jak będzie to się okaże. Ważne będzie przygotowanie mentalne i nastawienie. Rzadko gramy z takimi rywalami na co dzień. Będą ciekawe mecze.

Hak - 1 grudnia 2017, 17:10:05 - public-gprs365103.centertel.pl
Apeluje do selekcjonera by nie powolywal Szczesnego. Wypowiada sie o Polsce w haniebny sposob, nazywajac Polandia. Obraza Polakow na lamach portali. Taki czlowiek nie ma prawa nas reprezentowac. To skandal. Niech przeprosi oublucznie za te okropne slowa o Polsce !!!

miś - 1 grudnia 2017, 17:10:09 - 78-11-188-136.static.ip.netia.com.pl
Maksymalnie zagramy 4 mecze. Po wyjściu z grupy zagramy z Belgią lub Anglią i do domu

Full - 1 grudnia 2017, 17:10:22 - user-94-254-168-35.play-internet.pl
Jeśli Polska nie zawiedzie oczekiwań to prawdziwym testem będzie 1/8 z Anglią/Belgią. Mimo że to papierowe tygrysy to może zbudują formę. Albo i się kompromitują. Też jest to możliwe. Na MŚ 2014 wiele klasowych reprezentacji się skompromitowało

everto - 1 grudnia 2017, 17:11:55 - host-176-221-121-27.dynamic.mm.pl
najciekawsza grupa moze inaczej najsilniejsza grupa

kolo - 1 grudnia 2017, 17:12:20 - host8925203168.dsi.3s.pl
Nieciekawie.
Nie bardzo z kim jest grać Nawałkowe cattenacio.
Więc pierwszy mecz otwarcia,drugi o wszystko i trzeci o honor.....

Mundial - 1 grudnia 2017, 17:12:38 - apn-31-0-67-208.dynamic.gprs.plus.pl
Co już uważacie, że to grupa z której to nasze orły wyjdą bez problemu? Dwa remisy lub jedna wygrana czyli 2 góra 3 punkty ! Czy to wystarczy na wyjście z grupy ;)

RS - 1 grudnia 2017, 17:12:54 - aafs90.neoplus.adsl.tpnet.pl
Losowanie bardzo dobre dla Polski. Jeżeli ktoś uważa że to trudna grupa to podpowiem, że San Marino, Andora czy Wyspy Owcze nie grają w finałach MŚ.

Treneiro - 1 grudnia 2017, 17:12:55 - 172.58.15.13
A Peszko juz pakuje walizki hahaha

Bart - 1 grudnia 2017, 17:14:01 - 115-37-197-215.shizuoka1.commufa.jp
Wbrew pozorom bardzo ciężka grupa. Kolumbia - wiadomo, James kolega Lewego, Falcao kolega Glika i wielu innych solidnych piłkarzy. Senegal to przede wszystkim Sadio Mane z Liverpoolu, jeden z lepszych skrzydłowych Premier League, ale także kolega Zielińskiego i Milika z Napoli, Kalidou Koulibaly, Keita Balde z Monaco, Gueye, Kouyate.. A Japonia z Kagawą na czele, jak to Japonia - zwinni, szybcy, wybiegani... Naprawdę nie będzie łatwo, tym bardziej że z rywalami spoza Europy ekipa Nawałki nie grała właściwie nigdy nie licząc 2 ostatnich sparingów w rezerwowym składzie.

ZIENIU - 1 grudnia 2017, 17:14:14 - dynamic-78-10-105-81.ssp.dialog.net.pl
Losowanie gorsze niż średnie

jankes - 1 grudnia 2017, 17:14:18 - 213-199-202-100.tktelekom.pl
Wyjście z grupy możliwe, natomiast po wyjściu z grupy ciężka przeprawa prawdopodobnie z Anglią lub Belgią, ewentualny awans dalej pakuje nas na Niemców. Ciężkie zadanie przed Adamem Nawałką!! Ale my się nikogo nie mamy prawa bać! Polska do boju, zostańmy Mistrzami Świata!!!

MichałKSG - 1 grudnia 2017, 17:14:30 - 77-253-40-29.adsl.inetia.pl
Wszyscy , którzy twierdzą że łatwa grupa nie mają pojęcia o piłce nożnej.

1950 - 1 grudnia 2017, 17:15:03 - 89-77-74-125.dynamic.chello.pl
Elegancka grupa - Lewy bambusom dwie bramki załaduje - najcięższy mecz z colombo

marzenie - 1 grudnia 2017, 17:17:24 - 89-74-178-18.dynamic.chello.pl
...z Japonią - baty, z Kolumbią - baty, a Senegal na dzień dobry, więc pewnie remis, jakieś 0:0, 1:1 i do domu po fazie grupowej, fajna grupa, bo wszyscy myślą, że łatwa i podejdą do meczów lekceważąco, bo grupa faktycznie łatwa - ale dla Japonii i Kolumbii, w końcu pęknie ten balonik i będzie spokój... mieliśmy już kiedyś Ekwador w grupie, został totalnie zlekceważony, a ja śmiałem się w głos i miałem zlewkę wszechczasów, teraz też będzie okazja... a przed nami pół roku triumfowania w mediach i ględzenia jak to pięknie i łatwo wyjdziemy z grupy, od Borków, Bońków, Kołtoni po dziunie piłkarzy: Jessiki i inne Bianki od strzelania selfie i pudelkowatych newsów...

H - 1 grudnia 2017, 17:19:40 - apn-37-248-165-94.dynamic.gprs.plus.pl
Ale numer, już wyszliśmy z tej grupy...

TG1 Dudek2 - 1 grudnia 2017, 17:19:45 - 188.146.3.22.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Grupa H Polska Kolumbia Senegal Japonia z takiej grupy trzeba wyjść ciężki mecz Polaków czeka z Kolumbią z Japonią są rachunki do wyrównania tak jak z Kolumbią za porażki w towarzyskich meczach

Zigorfrien - 1 grudnia 2017, 17:19:49 - bnj213.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Bart dlaczego podszywasz się pod Zigora? Nieładnie podawać jego maila.

Kml - 1 grudnia 2017, 17:21:01 - host.91-236-4-112.climaxnet.pl
Kiedys jak Polska grala z Panama to ich bramkarz strzelil glowka bramke z przewrotki Borucowi.

under46 - 1 grudnia 2017, 17:21:28 - 095160153184.dynamic-ww-10.vectranet.pl
Już Żewłakow mówi grupa pułapka w TVP. Czy Zewłakow już tu się na tej stronce wcześniej udzielał?

enri - 1 grudnia 2017, 17:21:31 - 91.215.35.248
Ja bym uważał z ocenianiem Japonii i Senegalu bo Ekwador w 2006 i Korea 4 lata wcześniej też miały być najsłabsze. Choć z drugiej strony teraz mamy silniejszą kadrę więc też nie ma co się bać, pod warunkiem że grają najsilniejsi. A Kolumbia to wiadomo, powinniśmy się z nimi bić o pierwsze miejsce ale przed MŚ w 2014 uchodzili za groźniejszych niż teraz.
I szkoda że nie udało nam się zagrać w Kaliningradzie bo byłoby prawie jak u siebie

siemens - 1 grudnia 2017, 17:23:25 - aahj118.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciezka grupa i trudni rywale.Kolumbia latynosi i sa wysoko notowani.Senegal wielu graczy we francuskiej lidze i nieprzyjemni japonczycy.Latwo nie bedzie.

nauczyciel - 1 grudnia 2017, 17:23:33 - ip-89-161-30-214.tel.tkb.net.pl
grupa śmierci to tam gdzie Maroko i Iran he he

WidzewLodz - 1 grudnia 2017, 17:25:47 - staticline-31-182-210-197.toya.net.pl
nie chcielismy druzyn z europy i o to chodzilo? grupa wyrownana..kazdy z kazdym moze wygrac? z grupy wyjdzie Polska i Kolumbia

jAA - 1 grudnia 2017, 17:25:58 - host81-151-204-149.range81-151.btcentralplus.com
Ja nie wiem co wy tych Belgow sie boicie. Najbardziej przereklamowana ekipa ostatnich lat! NIC nie osiagneli kompletnie, a wy sie sracie jak male dzieci po kaszce. Jak wyjdziemy z grupy szanse potem 50 na 50, w grupie zas 60-40 na awans.

Cygan - 1 grudnia 2017, 17:26:32 - ip-5-172-238-241.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ciekawe ilu kiboli pojedzie do Moskwy.

Kml - 1 grudnia 2017, 17:27:11 - host.91-236-4-112.climaxnet.pl
A nie sorry, to byl Honduras

Sensual - 1 grudnia 2017, 17:27:33 - 193.34.220.173
Przy naszej grze w eliminacjach gdzie mieliśmy więcej straconych goli niż 4 Rumunia to możemy mieć problemy jeśli Nawałka tego problemu nie rozwiąże.Wystarczy że Lewandowski wypadnie i Nawałka może po 3 meczu jechać do Polski.

ks. Bohdan - 1 grudnia 2017, 17:29:13 - user-94-254-225-20.play-internet.pl
W grupie A bez żadnej Europejskiej drużyny. Powinno się zmienić zasady losowania

Daniel - 1 grudnia 2017, 17:31:56 - 50.56.136.195.intelly.pl
Cztery lata temu do grupy C przydzielono Kolumbię, Japonię, Wybrzeże Kości Słoniowej i Grecję. Myślę, że można śmiało stwierdzić, iż na najbliższym mundialu wejdziemy niejako w buty Greków. Wymieniamy jedynie WKS na Senegal. Jednak nadal rywalizujemy z reprezentacją z Czarnego Lądu, więc różnica właściwie zatarta. Grecy awansowali do 1/8 rzutem na taśmę. Mniemam, że dysponujemy o wiele silniejszą reprezentacją niż Hellada. W każdym razie Kolumbijczycy są poza zasięgiem wszystkich, pierwsze miejsce raczej zarezerwowane dla nich. O drugie bije się reszta. Na papierze to My mienimy się, obok Kolumbii, jako drużyna, która powinna wywalczyć przepustkę do dalszej fazy. W praktyce możemy się spalić. W dalszej perspektywie prawdopodobnie Belgia lub Anglia. Jak najbardziej obaj rywale do oskubania. Aby się jednak nie zachłysnąć grupą, drabinką itd. Ten zespół ma przede wszystkim za zadanie wyjść z grupy! Więcej od nich nie oczekuję.

Semja - 1 grudnia 2017, 17:32:40 - r2-33.net-system.pl
Jestem zadowolony. Kolumbia to trudny rywal ale mogliśmy trafić Hiszpanię, Chorwację albo Urugwaj które są deczko silniejsze.
Senegal? To jest zagadka, nie mam pojęcia. Ale skoro przeszli EMŚ a afrykańskie reprezentacje często zaskakują to nie można ich lekceważyć.
Japonia to nie będzie chłopiec do bicia, od nikogo raczej nie dostanie więcej niż 3 bramki. Ale jeśli ich nikt nie zlekceważy to skończą mają 0 punktów. Kraj technologii nigdy nie osiągnie kosmicznego poziomu w piłce bo by w nią grać trzeba umieć marzyć i spełniać marzenia, a Japończyki to świetnie zdyscyplinowani robotnicy.

devlieger - 1 grudnia 2017, 17:34:19 - cmr117.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nudne grupy.

rajac - 1 grudnia 2017, 17:36:31 - 91-145-182-4.internetia.net.pl
Godziny meczów są czasu polskiego?

nuk - 1 grudnia 2017, 17:36:48 - aaev6.neoplus.adsl.tpnet.pl
W wypadku wyjścia z grupy, dalej są cholerne schody:Niemcy i Brazylia

chris - 1 grudnia 2017, 17:37:37 - 89-64-7-12.dynamic.chello.pl
Trudna grupa dla wielu - najlepiej jak by oddali mecze nam walkowerem.

koper - 1 grudnia 2017, 17:38:38 - ip-95-175-11-17.4web.pl
Może ktoś rozpisać polską drabinkę aż do finału?

Ja - 1 grudnia 2017, 17:39:21 - 178-37-240-112.adsl.inetia.pl
Przypominam
2002, Korea, najłatwiejsza w grupie, 0:2
2006, Ekwador, 0:2

chris - 1 grudnia 2017, 17:43:30 - 89-64-7-12.dynamic.chello.pl
Kolumbia czwarta drużyna w eliminacjach MŚ w strefie Ameryki Południowej - tylko Peru było słabsze.

kómpel Cha - 1 grudnia 2017, 17:44:43 - apn-46-76-235-123.dynamic.gprs.plus.pl
łatwa grupa eliminacyjna. Tylko z Senegalem moga być problemy to będzie czarny koń. W finałach w Rosji tak łatwo nie będzie. Ktoś wie kiedy będzie losowanie finałuw w Rosji?

KSG - 1 grudnia 2017, 17:44:47 - 178235146226.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Bardzo wyrównana grupa. Kolumbia i Senegal mocne ekipy a Japonii bym nie lekceważył. Szanse 50 na 50. Do boju Polsko!

Giovanni - 1 grudnia 2017, 17:44:56 - public-gprs351015.centertel.pl
Nie wyjśc z takiej grupy to wstyd

Semja - 1 grudnia 2017, 17:45:04 - r2-33.net-system.pl
A i jeszcze idealny terminarz. Na maksa z Senegalem, na maksa z Kolumbią, bez lekceważenia i mając 6 punktów rezerwa na Japonię. Odpoczną piłkarze bo nie da się wygrać turnieju nawet najlepszymi jedenastoma piłkarzami. Belgia i Anglia słabsze od nas. Ale Belgia podobnie jak my, może zaszaleć. Potem Brazylia i Niemcy - to będzie bardzo trudne. Chciałbym dokopać Niemcom chociaż Brazylii by się grało ciężej przeciw naszemu stylowi.

Chorzowski - 1 grudnia 2017, 17:46:02 - ip-88-153-164-205.hsi04.unitymediagroup.de
Haha grupa lamusowska każda porażka to wstyd a my zagramy z Meksykiem szwecją i koreą.

rooster - 1 grudnia 2017, 17:46:34 - 89.39.105.101
Polska-Senegal 0:0
Polska-Kolumbia 1:1
Polska-Japonia 1:0
Wychodzimy z drugiego i Anglia

hans - 1 grudnia 2017, 17:52:08 - ip-31-0-120-225.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Polska-Senegal 1:3
Polska-Kolumbia 1:1
Polska-Japonia 1:0

DLU - 1 grudnia 2017, 17:52:12 - 89-64-17-40.dynamic.chello.pl
Polska-Senegal 1:1
Polska-Kolumbia 0:2
Polska-Japonia 2:1
Wczoraj mi się wyniki przyśniły

... - 1 grudnia 2017, 17:52:14 - 188.146.38.75.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Senegal, Kolumbia i Japonia się cieszą.

RS - 1 grudnia 2017, 17:54:42 - aafs90.neoplus.adsl.tpnet.pl
Polska-Senegal 2:0
Polska-Kolumbia 1:1
Polska-Japonia 1:0
Tak powinno być ale w piłce różnie bywa

Infantino - 1 grudnia 2017, 17:57:41 - aaaw130.neoplus.adsl.tpnet.pl
Polska-Senegal 0:1
Polska-Kolumbia 0:2
Polska-Japonia 1:1

kibic - 1 grudnia 2017, 17:57:55 - host-91-218-208-57.fiberway.pl
Jest duze prawdopodobienstwo ze nie wyjdziemy z grupy.To sa druzyny ktore nie lezą naszej druzynie. Szczegolnie Senegal i Kolumbia.

Euro 2012 - 1 grudnia 2017, 18:01:09 - afkc104.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wstyd nie wyjść z takiej grupy, pomysleli po losowaniu, Polacy, Rosjanie, Grecy i Czesi teraz jest lepiej; nie ma Smudy.

RS - 1 grudnia 2017, 18:03:59 - aafs90.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ci co panikują odnośnie Senegalu to przejrzyjcie ich ostatnie wyniki - porażki i remisy a zwycięstwa z ogórkami. Np. w sierpniu Gwinea puknęła 5:0 Senegal w Pucharze Narodów Afryki.
Kolumbii można trochę się obawiać ale to też już nie tak mocny zespół jak kilka lat temu a poza tym 2 drużyny wychodzą z grupy.
Japonia na MŚ raczej nic nie zwojowała odkąd pamiętam.

Kibic - 1 grudnia 2017, 18:04:15 - 185.18.133.7
Polska-Senegal 7:7
Polska-Kolumbia 6:6
Polska-Japonia 8:8
Wczoraj mnie ten wyniki przylecieć.

adr. - 1 grudnia 2017, 18:05:42 - aesk128.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak ma być medal, to musimy wygrywać z każdym.

Ja - 1 grudnia 2017, 18:06:55 - user-94-254-134-43.play-internet.pl
Piszecie tylko o Polskiej grupie, dlaczego nikt nie widzi grupy A, która jest dziwnie łatwa

jujak - 1 grudnia 2017, 18:08:50 - 159-205-222-185.adsl.inetia.pl
Grupa A łatwa ?
Araby pokarzą rogi. A z grupy wyjdzie Urugeaj i Egipt

realnie - 1 grudnia 2017, 18:08:58 - 188.241.27.252
Kolumbia raczej poza zasięgiem, reszta ma podobne szanse na 2 miejsce, ale stawiam na Senegal

@ja - 1 grudnia 2017, 18:11:00 - r2-33.net-system.pl
A? Dwie cienkie, dwie silne. Tak jak w B i G.

Boniek - 1 grudnia 2017, 18:11:37 - aeoi155.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nic się nie stało! Polacy, nic się nie stało!

Gimo - 1 grudnia 2017, 18:12:30 - 80.69.10.100
Kolumbia ledwo wyszla z grupy eliminacyjnej, kazdy swoj mecz wygrala roznica 1 punkta, mieli 7 Zwyciestw 6 Remisow 5 Porazek, trzeba zaznaczyc, ze zremisowala u siebie z Brazylia jak i urugwajem;
Senegal, zremisowal tylko 2 spotkanie w eliminacjach, nie przegrywajac ani jednego i wygrywajac 4 w grupie...;
Japonia zagrala CALE eliminacje na 0 z tylu, szczelajac w 8 meczach AZ 28 bramek

Boniek - 1 grudnia 2017, 18:14:03 - aeoi155.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z kartelem baty, z orzeszkami również i samurajami tak samo.

Simon - 1 grudnia 2017, 18:14:54 - apn-31-0-45-22.dynamic.gprs.plus.pl
To jest mundial.
Każdy gra nieźle.
Jeśli myślicie, że Senegal jest łatwiejszy od Brazylii czy Anglii, to błąd.
Na meczu otwarcia w 2002 rozwalił Francję MŚ.
Kolumbia? Latynosi z nami jadą.
A Japonia? Lepsza od Korei,z którymi zawsze mamy problemy.
Tra

aaa - 1 grudnia 2017, 18:16:36 - router.cus.pl
Polska-Senegal 3:1
Polska-Kolumbia 1:0
Polska-Japonia 1:1

Tb - 1 grudnia 2017, 18:16:54 - ip-5-172-239-87.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ciężka grupa.

Adi - 1 grudnia 2017, 18:20:42 - 91.224.47.22
Najlepsze w tej grupie H jest to, że po wyjściu w 1/8 nie można trafić na żadnego potentata jak Niemcy, Argentyna, Brazylia, Hiszpania czy Francja. Dalej to już wiadomo, że nie można narzekać na jakikolwiek traf bo to MŚ ale chociaż w tej 1/8 nie dostaniemy żadnej tuzy. Oczywiście najpierw trzeba z niej wyjść. Myslę jednak ze się uda

mazda - 1 grudnia 2017, 18:20:51 - eje99.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trafiliśmy do dość wyrównanej grupy co można wyjść z pierwszego miejsca a nawet zająć czwarte miejsce.

oskar - 1 grudnia 2017, 18:21:17 - 031011128233.dynamic-zab-03.vectranet.pl
moja grupa sie sprawdzila, i jestem dobrej mysli , w przeciwienstwie do innych debili co tylko krytykuja.

Hfhd - 1 grudnia 2017, 18:23:57 - user-94-254-161-174.play-internet.pl
Przy wyjściu z pierwszego to potem pewnie Anglia ... czyli pewny ćwierćfinał

baciar - 1 grudnia 2017, 18:24:03 - host-80-244-146-118.dynamic.mm.pl
Ruski to sobie trafiły luksik grupę

Klawiatura - 1 grudnia 2017, 18:24:43 - 79-66-211-20.dynamic.dsl.as9105.com
Warto zaprosić Tomka Kuszczaka aby podzielił się z naszymi bramkarzami swoim doświadczeniem zdobytym w meczu z Kolumbią ze szczególnym naciskiem na zagrożenia czychające ze strony ich bramkarzy😂

jacek - 1 grudnia 2017, 18:27:33 - poczta.radio.bialystok.pl
z grupy wyjdziemy z 1 miejsca , po remisie z Senegalem i skromnych wygranych z Kolumbia i Japonią. W 1/8 JAK PRZED LATY WALNIEMY BELGIĘ 3-0.
w ćwierćfinale ...Szwajcaria ( która pokona zwycięzcę grupy F- Szwecję) I znowu karne i znowu ..nasi . W półfinale Argentyna i niestety jak przed laty 0-2...i tym razem Lewy nie strzeli karnego. O 3 miejsce z Rosją baty 0-5 i zamiast radości WIELKIE ROZCZAROWANIE !!! i wszyscy obrzucają nas błotem !

klf - 1 grudnia 2017, 18:29:32 - user-94-254-168-45.play-internet.pl
Wyciągnąć wnioski z ostatnich mundiali żeby nie zaliczyć w topy po pierwszym meczu.

Kapsel - 1 grudnia 2017, 18:34:38 - agox99.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pierwszy mecz o 14 drugi o 16 a trzeci o 18... To sobie lokale zarobiły.

jacekM - 1 grudnia 2017, 18:35:21 - ip-5-172-233-240.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Polska-Senegal 1:0
Polska-Kolumbia 3:2
Polska-Japonia 0:0

hans - 1 grudnia 2017, 18:43:12 - ip-31-0-120-225.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Najbardziej w tym turnieju brakuje Włochów bo mają najładniejszy hymn (oczywiście zaraz po naszym).

fansport - 1 grudnia 2017, 18:45:47 - 89-64-22-215.dynamic.chello.pl
Szanse wyglądają raczej marnie, nawet kolumbijski bramkarz strzelił nam kiedyś gola z 90 metrów, a japoński zespół wygrywał z nami mecze, a jeden wygrał nawet 5:0, senegalska ekipa jest prawie tak mocna jak nigeryjska, a oni Argentynę pokonali 4:2, rośli i bardzo dobrzy technicznie, więc szans raczej nie widzę na wyjście z grupy, chyba na jakimś farcie, dzięki remisowi i fartownej wygranej w ostatniej minucie, drugie miejsce w grupie i Anglia w drugiej rundzie znowu wybije nam z głów sny o potędze, gdyby się jednak udało, to ćwierćfinał z Brazylią i jak w 1986 po mistrzostwach.

slazak - 1 grudnia 2017, 18:48:48 - 77-253-46-152.adsl.inetia.pl
Bardzo trudna, wymagająca i zaskakująca grupa. Najgorszy będzie mecz z Japonią. Możemy bardzo łatwo przegrać. Polska awansuje grając cały czas w najsilniejszym składzie. Wtedy ma 30% szans, Kolumbia i Japonia po 25%, Senegal 20%. Trzy różne szkoły piłkarskie, trzy różne style gry: afrykańska, azjatycka, południowoamerykańska. W sumie lekki zawód, liczyłem na drużynę z Europy (Islandia, Serbia, Szwajcaria), Kostarykę, Maroko, Meksyk, Peru, Tunezję.

Bronek - 1 grudnia 2017, 18:51:49 - cfn32.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tragedia- z Senegalem nie mamy szans zabiegają nas, Kolumbią tak samo a Japonia jest bardzo silna. Jedynie jak Nawałka da szanse Kownackiemu w ataku, jeszcze jakiego obrońcę przefarbować nie wiem Orban, Ostrzołek, no i Gilherme.

jak - 1 grudnia 2017, 19:02:01 - host-185-119-120-84.cyfrotel.net.pl
Skład:
1.Szczęsny
2.Fabiański
3.Białkowski (gra, w przeciwieństwie do Skorupskiego, Tytonia, Drągowskiego itp)
4. Piszczek
5. Bereszyński
6. Glik
7. Pazdan
8. Jach
9. Kamiński (chyba, że Orban będzie dostępny)
10. Rybus
11. Jędrzejczyk
12. Błaszczykowski
13. Makuszewski
14. Grosicki
15. Krychowiak
16. Linetty
17. Zieliński
18. Żurkowski
19. Mączyński
20. Lewandowski
21. Milik
22. Kownacki
23. Piątek

rooster - 1 grudnia 2017, 19:05:05 - 89.39.105.101
@hans
Najładniejszy hymn to hymn Hiszpanii.

kibic - 1 grudnia 2017, 19:08:41 - public-gprs380372.centertel.pl
Japonia i Senegal zabiegają Polskę. O Kolumbi nie ma nawet co pisać

fan - 1 grudnia 2017, 19:11:34 - public-gprs380372.centertel.pl
Wreszcie nadszedł czas weryfikacji. Super nie fartowne losowanie.

fansport - 1 grudnia 2017, 19:13:00 - 89-64-22-215.dynamic.chello.pl
Senegal, afrykańska szkoła gry ? Jaka tam afrykańska ? To są znakomici piłkarze wyszkoleni we Francji, a jak są dobrzy piłkarze grający we Francji, to nikogo przekonywać nie trzeba, Kolumbijczyków też przedstawiać nie trzeba, James Rodriguez, czy bardzo głodny gry, bo z powodu kontuzji nie wystąpił na mistrzostwach świata w Brazylii, gdzie Kolumbia dotarła do ćwierćfinału, Radamel Falcao, czyli w grupie mamy ćwierćfinalistów ostatnich mistrzostw świata i także ćwierćfinalistę Senegal, który w 2002 dotarł do ćwierćfinału i Japonię, która wygrywała z nami 2:0 i 5:0, w oficjalnych meczach.

Hehe - 1 grudnia 2017, 19:15:35 - h-87-199-79-14.dolsat.pl
Senegal i Kolumbia to poziom naszej reprezentacji. I jednocześnie wraz z Polską jedne z bardziej niedocenianych reprezentacji. To będzie ciekawa grupa. Japonia to tło w naszej grupie.

snl - 1 grudnia 2017, 19:16:01 - a10-01-08.opera-mini.net (94.254.161.106)
Za Wilczka jedzie Igor Angulo (aby tylko uzbiera£ 3 lata w PL) i mamy superjokera na MŚ!

VIP - 1 grudnia 2017, 19:18:44 - nat-ip-109-196-48-54.syrion.pl
@jak- poza Piatkiem. A tak poza tym zakładając ze odpadniemy z Belgia lub Anglia to Boniek i tak to uzna za sukces bo jego zdaniem wyjście z grupy po 32 latach w MŚ bedzie sukcesem.

CB - 1 grudnia 2017, 19:21:47 - 89-77-142-17.dynamic.chello.pl
Do wszystkich nadużywających określenia "grupa śmierci":
taka grupa, to grupa składająca się z 4 (no ewentualnie 3) bardzo wyrównanych drużyn, gdzie każdy może wygrać z każdym i każdy wynik to wielka niewiadoma, czyli dokładnie tak, jak w naszej grupie "H".
Tam gdzie są dwie bardzo silne i dwie słabsze drużyny, to nie są żadne grupy śmierci.

pyra2014 - 1 grudnia 2017, 19:25:01 - 194-152-46-21.lukman.pl
przed losowaniem byłem na nie : Kolumbia, Chorwacja, Dania, Senegal i azjaci.....

zost - 1 grudnia 2017, 19:27:56 - public-gprs410644.centertel.pl
najbardziej optymalna grupka. nie za ciezka i nie za latwa, w miare wyrownana gdzie wiele mozliwosci.

Senegal wymagajacy jesli twardszy od Irlandia Pln,nie wiecej niz Niemcy
najwyzej przegramy 1:0,
reszta remis i drugi mecz na 0:0 z Kolumbia
moze dac jeszcze 2 lokate .
Japonia wybiegana cos jak Ukraina,
jesli nie awans to juz mecz o podium czworki H

no albo potem z Belgia 1/8 chocby fux'em
oraz ze Szwajcaria 1/4 - jak Islandia (choc wycienczeni dogrywka z jeszcze mocniejszymi)
polfinal to
jak przetrzymamy do karnych bardziej thriller dla Brazylii lub Anglii
a w finale Rosja

jak - 1 grudnia 2017, 19:29:41 - host-185-119-120-84.cyfrotel.net.pl
@VIP , prawdopodobnie tak będzie jak piszesz, na szczęście piłka jest nieprzewidywalna i liczę na bardzo dobry mecz Naszych w 1/8 finału.
Kto za Piątka? Może Bartek Kapustka się odbuduję do maja.

jak - 1 grudnia 2017, 19:33:05 - host-185-119-120-84.cyfrotel.net.pl
I jeszcze jedno.
Najlepsi kandydaci do 4 pozostałych meczów towarzyskich przed MŚ
marzec:
Nigeria
Korea Południowa
czerwiec:
Argentyna/Brazylia
Litwa (już potwierdzone)

wolf - 1 grudnia 2017, 19:35:15 - iwv178.internetdsl.tpnet.pl
będzie dobrze przecież posadziliśmy nie dawno Niemców na kolana to z jakimś Senegalem , Kolumbią czy Japonią nie damy sobie rady? trochę wiary! no ale to łatwo nie przyjdzie trzeba walczyć do upadłego

ytyutyutyu - 1 grudnia 2017, 19:36:53 - sub226-236.elpos.net
Kasperczak i Łazarek trenowali ekipy w afryce

do CB - 1 grudnia 2017, 19:38:09 - host-79.173.33.196.tesatnet.pl
Juz widzę jak za osiem lat gdzie będzie czterdziestu ośmiu uczestników grupa z np. Nową Zelandią, Albania, Wyspami Zielonego Przylądka i Irakiem jest określana "grupa śmierci"

A - 1 grudnia 2017, 19:40:15 - a22-03-07.opera-mini.net (37.47.175.51)
Wszyscy śmiali się po Mundialu z Engela jak mówił że jedzie go wygrać. Ja mam nadzieję że jak jesteśmy na turnieju to zawsze na boisko wyjdzie jedenastu facetów grających tak żeby wygrać ten turniej. Zakładając z gory ze sukcesem będzie wyjście z grupy. To dalej nie mamy o co walczyć ,bo cel został osiągnięty. Trzeba celować w mistrzostwo a jak skończymy na ćwierćfinale to nie wybrzydzać

kubilaj2 - 1 grudnia 2017, 19:44:38 - 89-79-40-230.dynamic.chello.pl
Po to jest mundial, aby mieć różne style gry.

kaszub 199 - 1 grudnia 2017, 19:44:47 - host-176-221-123-203.dynamic.mm.pl
Ciekawe którzy z piłkarzy z polskiej ligi będą zdolni wytrzymać granie co trzy dni. Grupa jest średnia , przestrzegam przed lekceważeniem Senegalu i Japonii wielu piłkarzy gra w lidze francuskiej.Podczas mundialu 2002 tez wszyscy mówili ze Korea jest najsłabsza ze maja niskich zawodników wiemy jak to sie skończyło.Druga sprawa gramy na terenie neutralnym wiedz Polacy nie będą mieli atutu własnego boiska jak na euro 2012. Pamiętam mecz Polski z Kolumbią i gola którego strzelił bramkarz Kolumbi naszemu Kuszczakowi. Do mundialu jeszcze pół roku wszystko się może zdarzyć piłkarze zmienia zimą kluby będą siedzieć na ławce i już są kłopoty. Atmosfera w kadze może się szybko zepsuć przy braku powołań na MŚ dla jakiś piłkarzy np Grosickiego,Pazdana.

Lesaux76 - 1 grudnia 2017, 19:50:36 - cpc118160-lewi22-2-0-cust530.2-4.cable.virginm.net
Witam serdecznie,kibic Cracovii.Witam serdecznie przede wszystkim wszystkich znawcow futbolu,ktorzy tu moriniuja,strajlaluja itd. hahaha.
Zapominacie,ze w pilce tak jak w zyciu liczy sie tez szczescie lub pech.Czasem to sedzia zadecyduje o wyniku meczu,malo to jest karnych z kapelusza lub niegwizdnietych pewnych karnych lub goli po spalonych lub nie uznanych goli,ktore byly.Takie szczegoly decyduja czasem o wyniku meczu.Niewazne kto ile bedzie przy pilce,ile bedzie mial sytuacji na strzelenie gola,wazne kto wygra.Mozna grac "piach",a wygrac.My may ta przewgae nad reszta,ze mamy Lewandowskiego,ktory zawsze cos moze ustrzelic nawet przy slabej grze naszego zespolu.POzdrawiam serdecznie.

hans - 1 grudnia 2017, 19:51:01 - ip-31-0-120-225.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@rooster - Ale Włosi ładniej hymn wykonują !

max - 1 grudnia 2017, 19:52:30 - public-gprs404575.centertel.pl
Wydaje się że to w miare łatwa grupa ale zauważmy że większość zawodników z państw gra w europie,dlatego nie można tak pisać że będzie łatwo bo ten balonik może szybko pęknąć. Pamiętamy 2002,2006.Lepsza by była któraś z drużyn z europy a nie koko jambo z każdego zakątka świata.

kaszub 199 - 1 grudnia 2017, 19:57:42 - host-176-221-123-203.dynamic.mm.pl
garść statystyk
Meksyk grał na MŚ 15 razy tylko 2 razy wyszli z grupy .
Anglicy po wyjściu z grupy najczęściej odpadali po karnych lub w 1/8 finału pięć krajów zdobyły tytuł MŚ organizując turniej
Niemcy najczęściej dochodzą do Półfinałów na MŚ
Brazylia zawsze wychodzi z grupy na MŚ
Szwajcaria najczęściej remisuje w grupie
Korea płd najwięcej przegranych meczów na MŚ {wyjątkiem jest mundial 2002}
Gospodarz turnieju MŚ zawsze wychodzi z grupy wyjątek RPA na mundialu 2010

kaszub 199 - 1 grudnia 2017, 19:58:57 - host-176-221-123-203.dynamic.mm.pl
garść statystyk
Meksyk grał na MŚ 15 razy tylko 2 razy wyszli z grupy .
Anglicy po wyjściu z grupy najczęściej odpadali po karnych lub w 1/8 finału pięć krajów zdobyły tytuł MŚ organizując turniej
Niemcy najczęściej dochodzą do Półfinałów na MŚ
Brazylia zawsze wychodzi z grupy na MŚ
Szwajcaria najczęściej remisuje w grupie
Korea płd najwięcej przegranych meczów na MŚ {wyjątkiem jest mundial 2002}
Gospodarz turnieju MŚ zawsze wychodzi z grupy wyjątek RPA na mundialu 2010

grześ - 1 grudnia 2017, 20:08:41 - 91-223-175-ip3.d-com.pl
Podobno bazą ma być Soczi.
Gdzie tu logika? Tam klimat jest inny niż w kontynentalnej Rosji. Podobno rozważany był też Kazań (a tam gramy mecz z Kolumbią), więc nie rozumiem tej decyzji. Panowie działacze chyba zapominają, że w MŚ nie chodzi o to, żeby oni mieli fajne wakacje tylko, aby zapewnić jak najlepsze warunki dla drużyny. Głupotą jest rezygnowanie z gry "u siebie" w meczu z najtrudniejszym rywalem z grupy.

matadoR - 1 grudnia 2017, 20:09:56 - 178-37-59-204.adsl.inetia.pl
Nawalka nie wystawiaj Kuszczaka czasami.

Mx - 1 grudnia 2017, 20:11:27 - 110.85-237-178.tkchopin.pl
Ciężka grupa dla niektórych. To do cholery kogo mielibyśmy wylosować aby była łatwa. Togo, Andora i Gibraltar?

trznadel - 1 grudnia 2017, 20:17:04 - 77-253-190-248.adsl.inetia.pl
POL - SEN 1:1
POL - KOL 2:2
POL - JPN 2:1

14! - 1 grudnia 2017, 20:23:37 - user-94-254-241-57.play-internet.pl
Ciekawe ile Towarzysz Putin dał Łysemu by trafić na Egipt i Arabie Saudyjska?

fansport - 1 grudnia 2017, 20:26:40 - 89-64-22-215.dynamic.chello.pl
Problem jest jeden, ale za to bardzo duży, nasz najlepszy strzelec jest królem, ale tylko eliminacji, a w finałach strzela tylko jednego gola i na euro skuteczność pozostawiała wiele do życzenia, więc już po tym widać, jakie mamy szanse, skoro mamy w grupie zespoły grające ofensywny, techniczny futbol i do tego fizyczny, rosłych Senegalczyków i Kolumbijczyków i ruchliwych, dobrych technicznie Japończyków.

żorż - 1 grudnia 2017, 20:36:31 - 89-64-31-90.dynamic.chello.pl
Ale po co te utyskiwanie ? Niech oni się boją nas !!

PIOTREK - 1 grudnia 2017, 20:37:09 - user-94-254-133-175.play-internet.pl
Jak zagramy w obronie jak na Euro 2016, a Lewy w ataku zagra jak w meczu zRealem lub z Wolfsburgiem to może być nawet medal.

kaszub 199 - 1 grudnia 2017, 20:39:59 - host-176-221-123-203.dynamic.mm.pl
Polecam kibicom książkę "Futbonomia" bardzo trafnie opisuje wszelkie statystyki w futbolu np. Dlaczego Anglia szybko odpada z turniejów ME i MŚ. Jednym z powodów jest mentalność że są najlepsi na świecie np.eliminacje do MŚ 1974,1978 i ME 2008 albo odpadają tylko przez błędy sędziów .Mają za bardzo rozbudowaną sieć rozgrywek i krótką przerwę zimową Liga,LM,Pucharligi Angielskiej,PucharAngli

Koso - 1 grudnia 2017, 20:49:34 - 78.10.208.187
Śmieszni jesteście módlcie się raczej o zdrowie Lewego bo jak jego zabraknie to my punktu nie zdobędziemy
Dziś mecze ligi włoskiej i niemieckiej Gwiazdy Zieliński,Szczęsny ŁAWA a Kapustka na trybunach
Hahaha jak wyjdziemy a grupy to będzie CUD

Petrosyan - 1 grudnia 2017, 20:53:39 - 89-64-50-26.dynamic.chello.pl
Jeśli mamy coś ugrać to trzeba grać dobrze i nie patrzeć na rywali. Grupa bardzo na styku, ale ja się cieszę Nie mamy w grupie tych najmocniejszych reprezentacji ale też nie wpadliśmy na tych potencjalnych słabeuszy. Jeśli będziemy przygotowani do turnieju jak do Euro to sobie poradzimy i wyjdziemy z tej grupy. Jednak wszyscy trzej rywale grają niesamowicie dynamiczną i nieprzewidywalną piłkę. Dużo biegają, są niewygodni. Kolumbia w dodatku ma świetnie wyszkolonych technicznie piłkarzy, Senegal silnych i szybkich, a Japończycy są nieustępliwi. Czekają nas bardzo zacięte mecze, będziemy musieli wrócić do swojej ulubionej gry z kontry i poprawić grę obronną. Mimo wszystko jestem pozytywnie nastawiony.

Petrosyan - 1 grudnia 2017, 20:59:18 - 89-64-50-26.dynamic.chello.pl
Czas pomyśleć o marcowych meczach towarzyskich. Trzeba zagrać jeden mecz z którąś z takich ekip jak Nigeria, Kamerun czy Ghana (pod warunkiem że zagwarantują przyjazd w mocnych składach). Drugi najlepiej z Koreą. Trzeba, że tak powiem liznąć gry z zespołami grającymi podobnie do grupowych rywali.

barti - 1 grudnia 2017, 21:00:22 - erw250.neoplus.adsl.tpnet.pl
Colombia & Japan

kaszub 199 - 1 grudnia 2017, 21:02:20 - host-176-221-123-203.dynamic.mm.pl
Frankowski,Olisadebe i Euzebiusz Smolarek tez byli najlepszymi strzelcami ale na głównych imprezach nie grali już dobrze.Frankowski nie jechał na MŚ 2006. Oczywiście szacunek dla Roberta Lewandowskiego za strzelenie 51 bramek tylko że większość bramek była strzelona "krasnoludkom" San Marino,Gibraltar, Wyspy Owcze itd. W tych statystykach ważniejsze gole strzelał Włodzimierz Lubański, Grzegorz Lato gole na Mundialu i Igrzyskach Olimpijskich wyżej Cenione niż te w eliminacjach . Moim zdaniem reprezentacja Polski dojdzie do 1/4 .Tylko ciekawe jak piłkarze zmotywują się na teorytycznie słabsze drużyny Senegal i Japonie. Bo oglądając polskie kluby w eliminacjach do LM i LE
odpadnięcie z drużyną z estoni ,litwy,kazachstanu czy Mołdawi sugerują że często lekceważą kluby z tych krajów .

zuber - 1 grudnia 2017, 21:04:15 - apn-77-112-199-108.dynamic.gprs.plus.pl
FINAŁ Rosja- Niemcy 0-2 USTAWIONY jak uuj. !!!

fansport - 1 grudnia 2017, 21:10:47 - 89-64-22-215.dynamic.chello.pl
Kiedy właśnie o to chodzi że oni wcale się nas nie boją, skakali z radości, kiedy wylosowali naszą grupę, wiedzą że lepiej trafić nie mogli.

aaa - 1 grudnia 2017, 21:20:56 - router.cus.pl
chciałbym by awansowali:
Egipt Urugwaj
Hiszpania Portugalia
Francja Australia
Argentyna Nigeria
Brazylia Kostaryka
Meksyk Szwecja
Belgia Panama
Kolumbia Polska

barti - 1 grudnia 2017, 21:22:30 - erw250.neoplus.adsl.tpnet.pl
tylko żeby znowu nie przelobowali naszego bramkarza Kolumbijczycy powinno być dobrze

Knur - 1 grudnia 2017, 21:25:56 - dynamic-78-8-141-67.ssp.dialog.net.pl
Grupa H, grupa śmierci.Jak wyjdziemy z niej to będzie cud.Szokujace jest to jak kibice polscy są zakochani w reprezentacji.Kilka minut po zakończonym losowaniu w hotelach w Kazaniu i Wołgogradzie są resztki wolnych pokoju.Wiekszosc porezerwowana przez naszych kibiców.😯

Michal - 1 grudnia 2017, 21:29:52 - aftm175.neoplus.adsl.tpnet.pl
Polska z Senegalem zagra o 17, FIFA zmienila godzine, poprawcie.

tak to wyg - 1 grudnia 2017, 21:36:59 - 89-72-186-221.dynamic.chello.pl
GRUPY WG: SIŁY OCENY (1-8) (8 najsilniejsza)
8 pkt: Grupa D: Argentyna, Islandia, Chorwacja, Nigeria
7 pkt: Grupa B: Portugalia, Hiszpania, Maroko, Iran
6pkt: Grupa F: Niemcy, Meksyk, Szwecja, Korea Południowa
5 pkt: Grupa E: Brazylia, Szwajcaria, Kostaryka, Serbia
4 pkt: Grupa C: Francja, Australia, Peru, Dania
3 pkt: Grupa G: Belgia, Panama, Tunezja, Anglia
2 PKT: Grupa H: Polska, Senegal, Kolumbia, Japonia
1 pkt: Grupa A: Rosja, Arabia Saudyjska, Egipt, Urugwaj

slazak - 1 grudnia 2017, 21:43:38 - 77-253-46-152.adsl.inetia.pl
Mx: "Ciężka grupa dla niektórych. To do cholery kogo mielibyśmy wylosować aby była łatwa?" Grupa marzeń, tak wielu typowało: Arabia Saudyjska, lub Panama, Egipt, lub Kostaryka, oraz Meksyk, lub Szwajcaria. Tłumy przed telewizorami, biało-czerwono na stadionach w Rosji

Polskipasj - 1 grudnia 2017, 21:48:23 - 178.43.80.69.ipv4.supernova.orange.pl
No to po raz pierwszy zagramy z reprezentacją Senegalu, ciekawe jak naszym polskim piłkarzom pójdzie z Nimi . Pewnie dostaniemy od nich duze bęcki xD

dsdw - 1 grudnia 2017, 21:58:11 - 212.160.169.44
Notowania bukmacherskie:

Kto wygra grupę H:
Kolumbia 2.25
Polska 2.65
Senegal 5.50
Japonia 8.50

Kto awansuje do 2 rundy:
Kolumbia 1.33
Polska 1.60
Senegal 2.35
Japonia 2.95

Kursy na mecze Polaków:
z Senegalem 2.2 - 3.3 - 3.4
z Kolumbią 2.8 - 3.4 - 2.5
z Japonią 1.75 - 3.4 - 4.6

polak - 1 grudnia 2017, 22:02:40 - 188.146.3.183.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Grupa jak grupa aby wyjscie bylo to nam sie nalezy a kto nie wierzy zapraszam do mnie na sparinig trzeba wierzyc w naszych

rafal - 1 grudnia 2017, 22:11:03 - host-176-221-120-105.dynamic.mm.pl
zeby tylko francja z argentyna i brazylia z niemcami nie trafili na siebie w 1/8

rafal - 1 grudnia 2017, 22:15:01 - host-176-221-120-105.dynamic.mm.pl
plus jest taki ze mamy najwiecej czasu na przygotowania :D

mat - 1 grudnia 2017, 22:28:37 - 031011131041.dynamic-zab-06.vectranet.pl
Wszyscy rywale cieszą się, że trafili na Polskę. To o czymś świadczy. W tej grupie zdecyduje przede wszystkim motoryka. Na koniec: 1.Senegal, 2.Columbia, 3.Polska, 4.Japonia - niestety :-(

fansport - 1 grudnia 2017, 22:45:49 - 89-64-22-215.dynamic.chello.pl
wierzyć trzeba rozumem, a nie sercem, wtedy jest spora szansa że się nie rozczaruje na koniec.

Sernik - 1 grudnia 2017, 22:47:48 - 77-254-181-152.adsl.inetia.pl
@kaszub 199
Anglia nie odpada szybko z turniejów MŚ czy ME - odpada dokładnie w takim tempie na jakim poziomie jest ich reprezentacja - taki średniak stanów wyższych. A to za kogo oni tam się mają to każdy ma w nosie. Zupełnie nie rozumiem dlaczego mieliby dochodzić dalej niż to robią zazwyczaj. Do potęg piłkarskich ich repra nie należy

realista - 1 grudnia 2017, 23:16:44 - 195.210.24.42.intelkom.eu
Najgorsza grupa z możliwych, z pierwszego koszyka zamieniłbym się z każdym - sprawdźcie sobie....GRUPA FATALNA!

fansport - 1 grudnia 2017, 23:19:22 - 89-64-22-215.dynamic.chello.pl
Tylko że Anglicy mają świetlaną przyszłość przed sobą, zdobyli w tym roku dwa tytuły mistrza świata w kategoriach Under 20 i Under 17, u nich szkolenie piłkarzy jak widać jest coraz lepsze, u nas coraz gorsze.

zed - 1 grudnia 2017, 23:25:53 - 91-223-175-ip3.d-com.pl
Fajnie, że grupa jest wyrównana (teoretycznie). Co dałoby na trafienie Panamy albo Arabii Saudyjskiej? Wszyscy w grupie by z nimi wygrali i praktycznie 2 mecze decydowałyby o awansie, więc margines błędu byłby zerowy. Dobrze, że zaczynamy b.późno, Robercik troszkę dłużej odpocznie po ciężkim sezonie.

Rodowity08 - 1 grudnia 2017, 23:28:59 - 178.43.114.8.ipv4.supernova.orange.pl
na luzie wyjdziemy z tej grupy

Piotrek DE - 1 grudnia 2017, 23:30:51 - p5DEB1153.dip0.t-ipconnect.de
Mogę się założyć z każdym, ze z Japonia dostaniemy klepy!!!

ja - 1 grudnia 2017, 23:39:04 - apn-46-77-155-210.dynamic.gprs.plus.pl
Panie redaktor! Proszę zmienic godz. meczy bo napisał Pan nie prawdę Zmienili zaraz po losowaniu

andy 70 - 1 grudnia 2017, 23:53:46 - 89-70-188-136.dynamic.chello.pl
Niestety, trafiliśmy do grupy, z której raczej nie wyjdziemy. O ile z europejskimi "sztywniakami" jakoś sobie radzimy, o tyle z "egzotycznymi wygibusami" raczej nie mamy szans. Za sŁaba technika, zbyt mało fantazji w grze. A oni to mają.........

nie chce m - 2 grudnia 2017, 0:09:09 - eje99.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piotrek DE - 1 grudnia 2017, 23:30:51 - p5DEB1153.dip0.t-ipconnect.de
Mogę się założyć z każdym, ze z Japonia dostaniemy klepy!!!
To obstaw u bukmachera to wygrasz może
dsdw - 1 grudnia 2017, 21:58:11 - 212.160.169.44
Notowania bukmacherskie:
Kto wygra grupę H:
Kolumbia 2.25
Polska 2.65
Senegal 5.50
Japonia 8.50
Kto awansuje do 2 rundy:
Kolumbia 1.33
Polska 1.60
Senegal 2.35
Japonia 2.95
Kursy na mecze Polaków:
z Senegalem 2.2 - 3.3 - 3.4
z Kolumbią 2.8 - 3.4 - 2.5
z Japonią 1.75 - 3.4 - 4.6
Ty sugeruj się kursami bukmacherskimi to na pewno wygrosz

LEON - 2 grudnia 2017, 1:37:49 - ery171.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tragedii nie ma mogliśmy gorzej trafić

dobriden - 2 grudnia 2017, 1:46:31 - public-gprs408836.centertel.pl
sprawdzian z Chinami lepszy niz zaden tanszy z Azji gdzie pisza krzaczkami. a jak przeplacac to na Brazylie latino. z Afryki tej najmniej szatynek z kim ostatnio nie bylo spotkan Ghana ma wolne to z nimi jak nie Nigeria .
tyle by przyswoic mlodziakow

bobnt - 2 grudnia 2017, 3:02:07 - adn115.neoplus.adsl.tpnet.pl
Senegal zajedzie fizycznie Kolumbia technicznie a Japonia walecznoscia ,,,,,,,,,,,,,,,,,niestety po fazie grupowej do domku ...........lub dalszy pobyt na Swoj koszt

HHUUJJ - 2 grudnia 2017, 7:58:51 - agox91.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeszcze narzekacie? Kogo byście chcieli w grupie na mundialu? Tahiti i San Marino?

PLNY - 2 grudnia 2017, 8:19:18 - internet3-5-144-193-19.pat.nym.cosmote.net
Kuuuuurczę trudna grupa! Pozdro z Grecji!

Rafal - 2 grudnia 2017, 9:32:30 - ip-31-0-82-116.dynamic.gprs.plus.pl
Hymn muszą zagrać jak stochowi w soci najlepszy

koper - 2 grudnia 2017, 9:55:40 - ip-95-175-11-17.4web.pl
Na MŚ będą trzy mecze dziennie?

d - 2 grudnia 2017, 10:09:37 - 91.193.55.69
Siła poszczególnych grup na podstawie rankingu fifa z 23 listopada.
gr. A - 2802
gr. B - 4125
gr. C - 4157
gr. D - 3947
gr. E - 4279
gr. F - 4195
gr. G - 3831
gr. H - 3794

Conquista - 2 grudnia 2017, 10:12:33 - 89-64-23-22.dynamic.chello.pl
Losowanie nie najgorsze.
Ale podstawową kwestią jest w jakiej Reprezentacja będzie formie.

adamidlo - 2 grudnia 2017, 11:02:51 - host-212-67-139-242.cable.net-inotel.pl
Fakt, mogliśmy wylosować Szwedów ale według mnie nie szanse nikłe. Kolumbia zdecydowanie najlepsza, Senegal i Japonia na pewno będą twardo walczyć.
Czy tak czy tak po wyjściu będzie Anglia lub Belgia więc po ptakach.
Jak dla mnie niestety ostatni turniej tej generacji piłkarzy. Szkoda, bo mając dobrego trenera mogliśmy osiągnąć sukces na EURO 2016 a nawet na Mundialu

Ondraszek - 2 grudnia 2017, 11:08:59 - user-94-254-144-64.play-internet.pl
Dziwna grupa wcale mie fajna Lepiej chyba wylisowala Rosja i Belgia Tak naprawde to w naszej grupie mozemy miec i 0 pnkt. I 9 pnkt wszystko jest mozliwe

Sztyl - 2 grudnia 2017, 11:12:34 - user-94-254-144-64.play-internet.pl
HHUUU chyba wolalbym być na miejscu Belgii

kolo - 2 grudnia 2017, 11:13:29 - user-94-254-168-48.play-internet.pl
Dwa ostatnie mecze Polaków z Kolumbią to po 1-0 w plecy z Japońcami jeszcze lepiej 5-0 i 2-0 w plechy.Faworyci tej grupy to Senegal i Kolumbia.

hans - 2 grudnia 2017, 11:19:07 - ip-31-0-120-52.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
To o której w końcu mecz Polska - Senegal 19 czerwca ? Bo tu pisze że o 14:00 a w zakładce MŚ2018 pisze że o 16:00

goral - 2 grudnia 2017, 11:55:13 - cpc127014-macc4-2-0-cust6.1-3.cable.virginm.net
W programie BBC - Shearer - powiedział, że Anglia, mistrza świata nie zdobędzie, ale ma bardzo dobre losowanie, i może zajść do 1/8 gdyż w następnej fazie może trafić na Polskę, Senegal, Japonię czy Kolumbie.

goral - 2 grudnia 2017, 12:04:04 - cpc127014-macc4-2-0-cust6.1-3.cable.virginm.net
Co do przeciwników Polski.
Senegal - ostaniami czasy afrykańskie drużyny spadły poziomem, to nie to samo co było 5 czy 15 lat wstecz. Co widać po takich potęgach jak Wybrzeże Kości Słoniowej czy Kamerun - ich nie ma.
Japonia, też jakąś potęgą nie jest.
Kolumbia. w tym roku wygrała 2 mecze eliminacyjne z najsłabszymi zespołami Ameryki Południowej, przegrała jeden mecz u siebie z .. Paragwajem i zremisowała 3 spotkania.
Więc nie przesadzajmy.
Szwecja - Szwecja jest słaba, Szwecja nie wyjdzie z grupy.
Polska spotka się w 1/16 z Belgią - a ponieważ Belgia nam "leży" więc w 1/8 trafimy na Niemców i koniec. Bo Niemcy idą po kolejny tytuł.

artikks - 2 grudnia 2017, 12:25:25 - user-94-254-241-15.play-internet.pl
nie jest zle....musza grac na maxa ,nie maja nic do stracenia...nie ma co kalkulowac,trzeba wygrywac i tyle,a nasi do ogorkow nie naleza...

xyz - 2 grudnia 2017, 15:19:04 - user-94-254-182-190.play-internet.pl
Czemu nie ma historii sylwetek drużyny z którymi zagram?

Gimo - 2 grudnia 2017, 17:15:09 - 80.69.10.100
hmmm... Pytanie do wszystkich dla ktorych jest to za mocna grupa. Z ktora druzyna Z PIERWSZEGO OSZYKA, chcielibyscie sie wymienic? Jedynie jeszcze oprocz nas, Rosjanie maja w miare przystepna grupe, reszta to bardzo mocne i wyrownane grupy, zreszta tak jak i A i H. Pozdrawiam!

rafal - 2 grudnia 2017, 17:32:18 - host-176-221-120-105.dynamic.mm.pl
pierwszy mecz o 17:00 zmienili! Poprawic to!

Gimo - 2 grudnia 2017, 17:45:19 - 80.69.10.100
Grupa A: Rosja, Arabia Saudyjska, Egipt, Urugwaj
534 539 805 924
Grupa B: Portugalia, Hiszpania, Maroko, Iran
1358 1231 738 798
Grupa C: Francja, Australia, Peru, Dania
1183 747 1128 1099
Grupa D: Argentyna, Islandia, Chorwacja, Nigeria
1348 910 1018 671
Grupa E: Brazylia, Szwajcaria, Kostaryka, Serbia
1483 1190 850 756
Grupa F: Niemcy, Meksyk, Szwecja, Korea Południowa
1602 1032 998 563
Grupa G: Belgia, Panama, Tunezja, Anglia
1325 621 838 1047
Grupa H: Polska, Senegal, Kolumbia, Japonia
1209 884 1078 623
gr. E - 4279
gr. F - 4195
gr. C - 4157
gr. B - 4125
gr. D - 3947
gr. G - 3831
gr. H - 3794
gr. A - 2802
GRUPY WG: Rankingu fifa:
Grupa E: Brazylia, Szwajcaria, Kostaryka, Serbia
Grupa F: Niemcy, Meksyk, Szwecja, Korea Południowa
Grupa C: Francja, Australia, Peru, Dania
Grupa B: Portugalia, Hiszpania, Maroko, Iran
Grupa D: Argentyna, Islandia, Chorwacja, Nigeria
Grupa G: Belgia, Panama, Tunezja, Anglia
Grupa H: Polska, Senegal, Kolumbia, Japonia
Grupa A: Rosja, Arabia Saudyjska, Egipt, Urugwaj

obserwator - 2 grudnia 2017, 18:01:07 - 185.92.249.2
Może być 1, ale i 4 miejsce w tej grupie.
Będzie ciekawie w każdym meczu.

endrju - 2 grudnia 2017, 19:36:25 - 89-74-74-219.dynamic.chello.pl
16 czerwca będą 4 mecze???

andy 70 - 3 grudnia 2017, 0:06:14 - 89-70-188-136.dynamic.chello.pl
@ Gimo : duży szacun, odwaliłeś kawał dobrej i konkretnej roboty. Twoje zestawienie odnośnie "ciężaru właściwego" poszczególnych grup jest rzeczywiscie najbardziej miarodajne i przekonujące. Nic dodać nic ująć........
Jak na dłoni widać, że znależlismy się w jednej z dwóch najsłabszych grup pod wzgledem sumy rankingów FIFA. Czy mamy zatem prawo do narzekania ?!

[} - 3 grudnia 2017, 1:26:30 - public-gprs409097.centertel.pl

rajd Dakar wymiatał, za to liga senegalska byle lepsza od okregowki polskiej. na stadionie mistrza 2,5tys.
zawsze moga sie wysilic i zdobyc Polske, tylko to nie playofy , a sila to nie kondycja mentalna
Kolumbia ma kibicki na swiatowym poziomie, to osiagniecia zawodnikow w kadrze ... pewnie krolami strzelcow zostana ^^ przy pozostalych meczach.
moze zespolowosc dorowna technice .
Japonia to fajni arbitrzy , ale trenerzy wiecej taktyki robotyki. pilkarzom z takim tempem co 3 dni wysiadaja 'baterie'.

slazak - 3 grudnia 2017, 14:47:57 - 83-238-227-79.adsl.inetia.pl
Gimo: "Z którą drużyną Z PIERWSZEGO KOSZYKA, chcielibyście się wymienić?" Zdecydowanie bardziej atrakcyjnie, ciekawie, lepiej, z możliwością rewanżu za porażki z przeszłości:
Grupa C: Polska, Australia, Peru, Dania
Grupa G: Polska, Panama, Tunezja, Anglia

andy 70 - 3 grudnia 2017, 15:35:51 - 89-70-188-136.dynamic.chello.pl
A jeśli chodzi o tę zabawę z wymianą w miejsce lidera innej grupy, to wydaje mi się, że pasowała by nam grupa B: Polska, Hiszpania, Maroko, Iran.

abc - 4 grudnia 2017, 12:33:14 - ip-5-172-255-49.free.aero2.net.pl
plus są dwa: 1 nie trafiliśmy na Hiszpanie, 2 jak (oby) wyjdziemy z tej grupy to mamy Belgię lub Anglię zamiast Niemiec, Hiszpanii albo Francji. Moim zdaniem Anglia to tylko nazwa i śmiał na nich możemy trafić, nie chciałbym trafić na Belgię to to bardzo dobry zespół i jakbyśmy z nimi odpadli to było by wielkie lalum ze znowu nie wykorzystaliśmy losowania. A wracając do grupy to uważam że 4 punkty wystarczy do awansu a o awans będą się biły 4 drużyny. Relatywnie trafiliśmy na 2-3 najmocniesze zespoły w swoich koszykach. Fajnie że nie trafiliśmy na Hiszpanię ale zaraz za nią był Senegal. Z 3 koszyka trafiliśmy najgorzej jak mogliśmy. Z 4 chciałem kogoś słabego ale się nie udało, uwążam że Japonia jest bardzo mocna jak na zespół z ost koszyka. Już wolałby Korę bo byłaby okazja do rewanżu.

Warszawiak - 4 grudnia 2017, 16:01:54 - a29-04-09.opera-mini.net (95.160.109.69)
Bardzo trudna grupa, kiepskie losowanie, właściwie to nie mamy szans.Jedynie co możemy zawalczyć to z Japonią o 3 miejsce w grupie. 3 mecze i do domu...

TG1 Dudek2 - 4 grudnia 2017, 16:16:43 - 188.146.3.22.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Porażka z Meksykiem 0-1 to była tylko porażka na koniec roku a losowanie na koniec roku wydaje się dobre ja myśle że mamy szanse awansować z Senegalem trzeba dobrze wybiegać zwycięstwo z Kolumbią trzeba twardą grą wywalczyć z Japonią też trzeba wybiegać w marcu Polacy zagrają z Nigerią i Koreą Południową brawdo podobnie
W czerwcu Chile lub Peru prawdo podobnie

Gimo - 4 grudnia 2017, 20:30:52 - 80.69.10.100
@andy 70, Dzieki. Dokladnie tak, Gospodarze maja najlatwiejsza grupe, mt zaraz za, wiec jak dla mnie, dobrze trafilismy.
@slazak, tak owszem, fajnie bylo by da lomot Danii, czy zlac Anglie, ale czy aby nie celem jest awans dalej? Fajnie bylo by wyjsc z grupy, a na Angoli mozemy trafic juz szczebel wyzej, a na Danie jak BAAARDZO dobrze pojdzie i nam i im, mozemy liczyc w pol finale i wtedy zlac im tylki, jak dla mnie, taki scenariusz jest wysmienity i lepszy od Twojego, wybacz
@Warszawiak Mam nadzieje, ze zartujesz, albo zyjesz reprezentacja lat '90.. My, Polacy mamy tedencje do narzekania, nie robmy tego, cieszmy sie z tego co jest i patrzmy na plusy, bo lepiej ogladac pozytywy, niz zaprzatac sobie glowe pesymistycznym podejsciem. Tyle odemnie.
Pozdrawiam.

@slazak - 5 grudnia 2017, 7:43:04 - a04-08-08.opera-mini.net (188.146.32.149)
Dokładnie, trzeba robić swoje, nie kalkulować bo to się źle kończy... Siatkarze jak grali swoje to wiadomo co było a jak się zaczynało liczenie punktów, setów, punkcików to... Tak więc hasło na mundial to: Polska grać...!

koper - 5 grudnia 2017, 10:02:20 - ip-95-175-11-17.4web.pl
Mi z symulacji wyszło, że wygramy MŚ w finale pokonamy Francję.

koper - 5 grudnia 2017, 10:05:36 - ip-95-175-11-17.4web.pl
Bardzo ciężka drabinka: Belgia, Brazylia, Argentyna, Francja.

andy 66 - 5 grudnia 2017, 17:38:39 - 89-70-188-136.dynamic.chello.pl
@koper: Sprawdź swoją drabinkę, bo chyba przestawili ci się półfinaliści i po Brazylii powinno być: Francja, Argentyna (lub Niemcy). Pozdro !

fctm - 7 grudnia 2017, 14:44:01 - 91.194.145.5
Nie ma jak komentować wyniki spotkań które odbędą się za 7 miesięcy hahaha!

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: