2 grudnia 2017, 17:23:32 - koofel
Gol Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił gola z rzutu karnego dla Bayernu w wygranym 3-1 (1-1) meczu 14. kolejki niemieckiej Bundesligi z Hannoverem. 29-letni napastnik grał przez całe spotkanie. W tym sezonie ma już 14 strzelonych bramek w lidze.

2 grudnia 2017, 15:30 - Monachium (Allianz Arena)
FC Bayern München 3-1 Hannover 96
Arturo Vidal 17, Kingsley Coman 67, Robert Lewandowski 87 (k) - Charlison Benschop 35

żółte kartki: Sven Ulreich, Thomas Müller - Marvin Bakalorz, Julian Korb.

sędziował: Guido Winkmann (Dolna Nadrenia).
widzów: 75 000.

W 28. minucie Niclas Füllkrug (Hannover) nie wykorzystał rzutu karnego (Sven Ulreich obronił).

Bayern z 32 punktami jest liderem tabeli.

Kolumia - 2 grudnia 2017, 17:28:29 - *.static.ip.netia.com.pl
Czy on gra u Was w kadrze czy nie

roro - 2 grudnia 2017, 17:36:25 - *.icpnet.pl
@Kolumia
Nein, bei uns spielt er nicht. Er spielt für Polen.

opnaphajz - 2 grudnia 2017, 17:43:13 - *.server.name
Człowiek karny hahahahaha

opfral - 2 grudnia 2017, 17:56:58 - *.static.ip.netia.com.pl
Tak faktycznie to strzelił dwie bramki ale uznana tylko jedna

pipi - 2 grudnia 2017, 18:00:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kolumia, to kadra gra u niego jak jej pozwoli. Na Waszym miejscu to bym łaział.

cool - 2 grudnia 2017, 18:03:06 - *.adsl.inetia.pl
Lewy po raz 11 uznany największym bohaterem kolejki !!!

nie czaje - 2 grudnia 2017, 18:05:59 - *.opera-mini.net (*.254.177.6)
Każda ciamajda strzeli gola na dwa tempa, sztuką jest natomiast strzelić gola bezpośrednio.
Dlaczego on jako jedyny na świecie tolerowany na dwa tempa? Dlaczego nikt go nie kopiuje skoro to dozwolone??

cool - 2 grudnia 2017, 18:10:57 - *.adsl.inetia.pl
On się nie zatrzymuje on tylko zwalnia,tak stwierdził Tomasz Hajto

Słowianin - 2 grudnia 2017, 18:26:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@nie czaje; żałosny jesteś.

fansport - 2 grudnia 2017, 19:10:42 - *.dynamic.chello.pl
Tylko z karniaka lub na pustaka, na mundialu tak nie będzie, bo sędziowie nie będą dyktować karnych za przewracanie się po dotknięciu obrońcy, a Senegalczycy, Kolumbijczycy i Japończycy grają lepiej w obronie i wiedzą jak odciąć od podań króla strzelców eliminacji i tylko eliminacji, bo w eliminacjach tylko można zagrać z Armenią, Kazachstanem i postrzelać sobie ile wlezie.

Burtulans - 2 grudnia 2017, 19:24:15 - *.play-internet.pl
@fansport wypad na niemiecka strone z tymi swoimi farmazonami. Golym okiem widac, ze jego wypowiedz to prowokacja.

maniek79ru - 2 grudnia 2017, 19:41:59 - *.quest-net.pl
@fansport Na mistrzostwach świata będą sędziowie pewnie jeden a może nawet kilku co sędziują w lidze niemieckiej a Robert strzelił także Danii która zagra na mistrzostwach. Proponuje zmienić nick na Fansportodtygodnia

Ytu - 2 grudnia 2017, 19:48:47 - *.centertel.pl
Och Robert jesteś najlepszy och ty nasz bohaterze!!!jesteś naszym bogiem

fansport - 2 grudnia 2017, 19:49:11 - *.dynamic.chello.pl
Danii w Kopenhadze nie strzelił i to mi wystarczy za ocenę jego umiejętności. Każdy zawodnik jest wart tylko tyle, ile jego ostatni mecz, a z niezłym rywalem, ostatni liczy się tylko ten. A gwiazdą mistrzostw świata będzie Eriksen i takie są realia, Euro 2012 - 1 gol, Euro 2016 - 1 gol, Mundial 2018 - 1 gol, więcej Lewandowski nie jest w stanie strzelić, co udowodnił wiele razy że wielkie imprezy go przerastają i nie poradzi na to nic.

Lok - 2 grudnia 2017, 20:05:30 - *.dab.02.net (*.146.22.64)
Penaltowski

Polak - 2 grudnia 2017, 20:39:41 - *.laguna.net.pl
fansport wszystkiemu jest winna twoja mama

ja - 2 grudnia 2017, 20:55:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
fansport zgadzam się w 100 %.

rrr - 2 grudnia 2017, 21:34:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Aż ciekawe, że nadal łapiecie się na prowokacje gościa "fansport" Z daleka widać, że nie ma życia poza odpisywaniem wam

roman - 2 grudnia 2017, 23:26:52 - *.range165-120.btcentralplus.com
Odnosnie kilku kwesti ,nawiazujac jeszcze do losowania i baloniku ktory sie papuje ,wedlug mnie szanse na wyjscie z grupy sa zerowe ,wystaczy zobaczyc jak nasz "zagraniczne orly graja"
Krycha od 2 meczow nie wstaje z lawki ,w Paryzu bylo zle w slabym West Br nie lepiej ,nasz "turbo kozak" w bardzo slabym Hull gra kocowki w 2 lidze ,Wojtek Szczesny lawka w Juventus,pozatym szukaja zmiennika dla Bufona ,Zielinski lawka ,Glik tez juz nie ten co kiedys ,Lewy jeszcze powiedzmy w formie ,ja na miejscu Nawalki to dalbym sobie spokoj z tym wszystkim tak jak trener Australi, awansowal ,odszedl ,CV ma bardzo dobre ,proponuje zrobic jak anglicy oprzec kadre na zawodnikach z Polski ktorzy graja i sa w rytmie meczowym ,pzd

asd - 3 grudnia 2017, 1:45:27 - *.play-internet.pl
ch tam czy z karnego czy inaczej 14sty gol w tym sezonie !!!! brawo

LEON - 3 grudnia 2017, 3:34:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I Prawidłowo

fansport - 3 grudnia 2017, 8:42:01 - *.dynamic.chello.pl
Zobaczymy ile na mistrzostwach świata strzeli, więcej to mnie nic nie interesuje, ile tam w lidze goli strzelił jakimś kelnerom i dlaczego tylko z karnego, król strzelców eliminacji, chyba także w eliminacjach euro 2016 był królem, a co pokazał na euro, to wszyscy dobrze pamiętamy. A jak się znowu nie spisze, to znowu go jego najzagorzalsi fani będą bronić i twierdzić wbrew logice, jaki to on wspaniały i wspanialszego nigdy nie mieliśmy, widać historii piłki nożnej nie znają i dla nich piłka nożna zaczęła się od momentu, kiedy Lewandowski się pojawił, a z tego co ja pamiętam, to medali Polska najwięcej zdobywała, kiedy Lewandowskiego jeszcze nie było nawet na świecie.

@nie czaje - 3 grudnia 2017, 8:47:03 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl
jesteś typowym januszem

pawel - 3 grudnia 2017, 9:50:17 - *.dynamic.chello.pl
nie było spalonego - powinny być 2 bramki. 90minut - proszę liczyć już 15 bramek! - pare lat wczesniej odejmowaliscie Lewandowskiemu bramke mimo, ze na calym swiecie ja liczono :p

smutno - 3 grudnia 2017, 11:20:54 - *.12.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl
Lewy jst słaby. Ania będzie smutna

ehhh - 4 grudnia 2017, 10:19:04 - *.242.58.50
@fansport
znasz się na piłce jak polityk na uczciwości

fansport - 4 grudnia 2017, 12:01:32 - *.dynamic.chello.pl
Brak argumentów fanów Lewandowskiego widać po ich wpisach pozbawionych sensu, zamiast odnieść się ad vocem, to tylko ad personam stosują do wszystkich, z którymi się nie zgadzają, kiedy Lewandowski zdobył medal mistrzostw świata, może mi coś umknęło ?