2 grudnia 2017, 19:22:58 - bartekwr9
Gol Adriána Wojcika

Adrián Wojcik strzelił gola dla AD Unión Adarve w przegranym 1-3 (0-1) meczu 17. kolejki grupy 1 hiszpańskiej Segunda B (trzeci poziom rozgrywkowy) przeciwko CD Guijuelo. Była to jego pierwsza bramka w tym sezonie.

2 grudnia 2017, 17:30 - Guijuelo (Estadio Municipal de Guijuelo)
CD Guijuelo 3-1 AD Unión Adarve
Jonathan Martín 10 (k), Marco Antonio Pino 65, Pepe Carmona 84 - Adrián Wojcik 83

żółte kartki: Borja Hernández - Cristian Parra, Leo Blázquez, Álvaro Olmedo, Juanma.

sędziował: Pablo Brea Peón (Galicja).

23-letni napastnik zagrał cały mecz. Jego drużyna ma na koncie 20 punktów i zajmuje 12. miejsce w lidze.

smarek - 2 grudnia 2017, 19:26:02 - *.116.244.154
Pierwszy Polak w klubie z Giblartaru kilka sezonów temu

Agata - 2 grudnia 2017, 19:44:29 - *.play-internet.pl
Mało interesujące.Jakiś półpolak trafił w amatorskiej lidze 4tej hiszpańskiej

kazik - 2 grudnia 2017, 20:00:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Już wiadomo, że wielkiej kariery nie zrobi grając w takim klubiku.

mietek - 2 grudnia 2017, 20:01:20 - *.internetia.net.pl
@Agata: Między innymi dla takich jak Ty 90minut podaje w nawiasie informację "trzeci poziom rozgrywkowy". Ale jak widać i to jest za mało.

Kol - 2 grudnia 2017, 23:20:28 - *.dynamic.chello.pl
Adrián? Jakiż on nowoczesny. Tzn. Jego rodzice.

LEON - 3 grudnia 2017, 3:37:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl