4 grudnia 2017, 19:55:24 - Gladki
Futsal: Polska 4-2 Gruzja

Reprezentacja Polski w futsalu wygrała 4-2 (2-2) z reprezentacją Gruzji w pierwszym z dwóch meczów sparingowych pomiędzy tymi zespołami. Drugie spotkanie odbędzie się jutro o 18:00 w Częstochowie.

4 grudnia 2017, 18:00 - Bełchatów (Hala Energia)
Polska 4-2 Gruzja
Mikołaj Zastawnik 13, 13, Sebastian Wojciechowski 34, 38 - Nika Kurtanidze 12, Murtaz Kakabadze 13

Polska: 1. Michał Kałuża - 7. Mikołaj Zastawnik, 9. Tomasz Lutecki, 10. Marcin Mikołajewicz, 13. Tomasz Kriezel. Grali także: 12. Norbert Jendruczek - 2. Michał Kubik, 3. Mateusz Cyman, 4. Michał Marek, 5. Robert Gładczak, 6. Adrian Citko, 8. Dominik Solecki, 11. Artur Popławski, 15. Sebastian Wojciechowski.

Gruzja: 12. Tornike Bukia - 4. Murtaz Kakabadze, 7. Szota Topuria, 9. Irakli Todua, 18. Nika Kurtanidze. Grali także: 1. Zwiad Kupatadze - 3. Szota Czanukwadze, 5. Zurab Lukawa, 6. Nika Zedelaszwili, 8. Lewan Kobaidze, 10. Roninho, 14. Nukri Czumburidze, 18. Arczil Sebiskweradze, 19. Gia Nikwaszwili.

żółte kartki: Kubik - Kakabadze.

sędziowali: Tomasz Frąk, Dominik Cipiński (Polska).

Grzegorz - 4 grudnia 2017, 21:52:47 - *.toya.net.pl
Poszukuję darmowej wejściówki z tego meczu jeśli ktoś ma niepotrzebną proszę o kontakt

ArekCesar - 4 grudnia 2017, 22:04:15 - *.oxylion.net.pl
Co oni powariowali. Między 12 a 13 minutą 4 gole. Czy to możliwe? To oni się nie cieszyli po bramkach?

s - 4 grudnia 2017, 23:29:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl