[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


5 grudnia 2017, 16:26:16 - euzi
FIFA nakazała Górnikowi Łęczna wypłatę zaległości Evaldasowi Razulisowi

Izba ds. Rozstrzygania Sporów FIFA przyznała rację Evaldasowi Razulisowi w sporze z Górnikiem Łęczna o wypłatę zaległych pieniędzy należnych Litwinowi za przedwczesne rozwiązanie kontraktu.

31-letni napastnik trafił do Górnika w lutym 2015 roku i w rundzie wiosennej zagrał w siedmiu meczach Ekstraklasy. Latem klub przesunął go czwartoligowych rezerw, a zimą sezonu 2015/16 Razulis wrócił na Litwę do Atlantasu Kłajpeda.

REKLAMA

WGW - 5 grudnia 2017, 16:29:56 - apn-31-0-44-51.dynamic.gprs.plus.pl
To drewno powinno zapłacić kibicom za operację oczu po jego niezwykle żałosnej grze

Expert - 5 grudnia 2017, 16:32:55 - ip-178-212-221-54.ambit24.net
tak to jest jak się ściąga szrot..
chyba mieli zaślepione oczy tym, że Cernych jako Litwin był strzałem w 10'tkę
no ale troche kasy w klubie jest, więc może dadzą rade

cdvzxsc - 5 grudnia 2017, 16:43:38 - 89-72-106-144.dynamic.chello.pl
Chyba powinien zaplacic ten kto te rzekome drewno zakontraktowal. Taki biznes, ze jak nie wychodzi to ciagle trzeba placic, chyba, ze wgw kieruje sie w zyciu prawem Kalego.

Rafcio - 5 grudnia 2017, 16:44:46 - 188.146.65.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zal mi klubow polskich ze maja czesto nieudaczne zarzadzanie. Ale jak to polaki wszystko umia zepsuc i zaszkodzic dobrym ludziom

REKLAMA

GKsJ.Zdrój - 5 grudnia 2017, 16:54:37 - 78-31-89-29.ostrog.net.pl
Ktoś z nim podpisał umowę a umów się dotrzymuje. Jest inna sprawa powinien być pół roku/rok + ewentualne przedłużenie kontraktu jak się sprawdzi.... Ale jeśli ktoś podpisuje i nie płaci to trzeba brać za tyle tego kto podpisywał się pod tym transferem
‼️❕❗

@Rafcio - 5 grudnia 2017, 16:54:52 - ip-46-21-220-251.nette.pl
Rafcio, umia?

Janusz - 5 grudnia 2017, 16:56:19 - public-gprs172569.centertel.pl
Kibole Górnika zrobią bojkot fifa, albo ustawią się wszyscy w liczbie 200 głów i zapłacą jednogroszówkami.

maltesers - 5 grudnia 2017, 16:59:39 - 45.55.28.137
Grał żenade i oskubał ich na forse

jan - 5 grudnia 2017, 17:05:29 - acar32.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przez Górnik przewinęło się sporo różnych drewników ale większego kołka niż Razulis to ciężko sobie przypomnieć. A teraz jeszcze wydoi kasę z powodu słusznego rozwiązana z nim kontraktu.

komoRnik - 5 grudnia 2017, 17:05:44 - 97e13039.skybroadband.com
Kiedy FIFA wezmie sie za niebieskich z C6?

Kibic - 5 grudnia 2017, 17:23:11 - ip-188-127-8-124.ennet.pl
To ile Górnik musi mu zapłacić ???

Minodeus - 5 grudnia 2017, 17:55:56 - 188.146.41.106.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Kibic, podobno 12,5 tys. PLN w bonach sodexo

ledek - 5 grudnia 2017, 18:42:18 - user-94-254-137-72.play-internet.pl
Brawo KAPELKOWpierw podpisał kontrakt z drewnem a póżniej nie umiał gg rozwiązać.To działanie na szkode spółki.Ile jeszcze spraw KAPELKI wyjdzie z szafy?

ledek - 5 grudnia 2017, 18:47:19 - user-94-254-137-72.play-internet.pl
Brawo KAPELKOWpierw podpisał kontrakt z drewnem a póżniej nie umiał gg rozwiązać.To działanie na szkode spółki.Ile jeszcze spraw KAPELKI wyjdzie z szafy?

REKLAMA

Gelo - 5 grudnia 2017, 19:30:02 - host-89-230-194-239.dynamic.mm.pl
Jestem kibicem Górnika i uważam ,że słusznie Fifa postąpiła.
Jak się z kimś podpisuje umowę ,to trzeba jej dotrzymać .
Wiejski klub , wiejscy prawnicy .

fa - 5 grudnia 2017, 19:31:41 - eod128.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na stronie FIFA pisze zę z odsetkami chodzi o sume 98 tysiecy Euro

warwa - 5 grudnia 2017, 20:17:31 - 5ac96945.bb.sky.com
Może się nauczą nie ściągać drewna od agentów

jan - 5 grudnia 2017, 20:34:13 - acar32.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gdzie niby pisze, że 98 tysięcy? Jak on miesięcznie chyba 5k euro zarabiał to nawet jakby pomnożyć x 12 to wychodzi ledwo 60k.

Lub - 5 grudnia 2017, 21:11:37 - public-gprs355777.centertel.pl
Bylo pare ciekawych transferow. Kto byl blisko klubu ten wie kto za tym stoi. I bynajmniej nie wasz koziol ofiarny kapelko.

LEON - 6 grudnia 2017, 2:07:43 - dhy173.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie wyróżnił się niczym specjalnie ale sprawiedliwość jakaś musi być

Maciek - 6 grudnia 2017, 7:48:50 - ip-188-127-9-84.ennet.pl
Kim on w ogóle jest tak się zapyatam??? On zagrał w tych 7 meczach ale nic nie wniósł do drużyny i jeszcze klub ma mu zapłacić ok.30 tysięcy zł.

MNL - 6 grudnia 2017, 13:41:12 - user-94-254-164-113.play-internet.pl
Jedyny pozytyw jaki został po tym "zawodniku" to piłka Brazuca, którą kopnął ponad piłkołapem w trybunę B. Oczywiście przy próbie zdobycia gola ... ;)

Seba - 6 grudnia 2017, 13:54:20 - p5B363672.dip0.t-ipconnect.de
Panowie, to akurat jest najmniej ważne czy on potrafił pilke kopnąć. Skoro podpisali z nim na 2 lata, to ludzie musieli byc świadomi co potrafi. Jeśli nie byli i nagle im sie zachciało rozwiązać kontrakt, to sorry, ale musza zapłacić. Byliby mądrzy i niepewni jego umiejętności, to podpisują 1 rok + i nie ma tematu po 12 miesiącach.

raf - 7 grudnia 2017, 14:47:23 - d82-26.icpnet.pl
Ciekawy jestem jaka kwota kary ,kto może niech napisze

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: