5 grudnia 2017, 19:51:59 - Gladki
Futsal: Polska 3-1 Gruzja

Reprezentacja Polski w futsalu wygrała 3-1 (0-0) z Gruzją w drugim spotkaniu sparingowym pomiędzy tymi zespołami. W pierwszym spotkaniu Polacy wygrali 4-2.

5 grudnia 2017, 18:00 - Częstochowa (Hala Sportowa)
Polska 3-1 Gruzja
Sebastian Wojciechowski 22, Tomasz Lutecki 33, Mikołaj Zastawnik 37 - Arczil Sebiskweradze 34

Polska: 1. Michał Kałuża - 4. Michał Marek, 7. Mikołaj Zastawnik, 9. Tomasz Lutecki, 11. Artur Popławski. Grali także: 12. Norbert Jendruczek - 2. Michał Kubik, 3. Mateusz Cyman, 5. Robert Gładczak, 6. Adrian Citko, 8. Dominik Solecki, 10. Marcin Mikołajewicz, 13. Tomasz Kriezel, 15. Sebastian Wojciechowski.

Gruzja: 1. Zwiad Kupatadze - 4. Murtaz Kakabadze, 7. Szota Topuria, 9. Irakli Todua, 18. Nika Kurtanidze. Grali także: 12. Tornike Bukia - 3. Szota Czanukwadze, 5. Zurab Lukawa, 6. Nika Zedelaszwili, 8. Lewan Kobaidze, 10. Roninho, 14. Nukri Czumburidze, 17. Arczil Sebiskweradze, 19. Gia Nikwaszwili.

sędziowali: Damian Jaruchiewicz, Grzegorz Wiercioch (Polska).

sdfsdf - 5 grudnia 2017, 20:10:32 - *.156.44.21
Brawo Polacy !!! pokaz siły, techniczny miły futbol miły dla oka, super składne akcje, mega mecz !!!! BRAWO ! widać, że poziom w końcu się podnosi !!!!!!!!!!!!!! w końcu mogę z dumą patrzeć na naszą reprezentację. Brawo oni, BRAWO!

Grzegorz - 5 grudnia 2017, 20:12:04 - *.toya.net.pl
Podobnie jak z meczu w Bełchatowie poszukuję biletu z Częstochowy

Mat - 5 grudnia 2017, 20:29:35 - *.static.ip.netia.com.pl
Grzesiek za 50zl moze byc?

Robin Hood - 5 grudnia 2017, 20:35:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To był mecz zespołów zaplecza europejskiej czołówki. Drugiej połówki drugiej dziesiątki Ale niezły

GKsJ.Zdrój - 5 grudnia 2017, 20:39:46 - *.ostrog.net.pl
Ogólnie Polski futsal jest słaby 🚨

zbitarz - 5 grudnia 2017, 22:01:06 - *.dynamic.mm.pl
To był słaby mecz i dziwią mnie powyższe recenzje że " to był mecz miły dla oka" !!! Bez bramek do przerwy. Więcej okazji dla Gruzji. Po przerwie fuksy dla nas , chociaż druga bramka piękna akcja !

Mario - 5 grudnia 2017, 22:17:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ludzie nie wazne ale 5.5 tys ludzi w tyg na halowce robi szacun.

ijuhu - 5 grudnia 2017, 23:36:38 - *.dynamic.chello.pl
Znowu Gol mieszkańca Jastrzębia-Zdroju.
Liczy się tylko awans 1962

LEON - 6 grudnia 2017, 2:20:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo

gregorh - 6 grudnia 2017, 5:17:31 - *.toya.net.pl
@Mat chyba żartujesz 50zł to nawet tyle ten bilet nie kosztował na mecz bo cena wejściówki to 5zł ja potrzebuję go dla celów kolekcjonerskich i szukam ludzi dobrej woli, którzy oddadzą za darmo

@gregorh - 6 grudnia 2017, 17:50:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl